پیش بازی دیدار تاتنهام و نیوکاسل

پیش بازی دیدار تاتنهام و نیوکاسل

پیش بازی دیدار تاتنهام و نیوکاسل

ــ ــ‌ ــ ــ ــ

تاتنهام:

شکست دیگری برای کونته مقابل تاپ سیکس

 

بازی های اخیر تاتنهام

تاتنهام در فصل جاری علیرغم نتایج خوب و قرار گرفتن در رتبه سوم جدول دو بازی مهم خود در فصل جاری را مقابل ارسنال و منچستریونایتد شکست خورده است.

تاتنهام در اخرین بازی خود به مصاف منچستر یونایتد رفت و با نتیجه 2-0 شکست خورد،تاتنهام در این دیدار عملکرد خوبی نداشت و اگر درخشش کاپیتان لوریس نبود شکست سنگینی متحمل میشد.

امار و ارقام تاتنهام

تاتنهام در فصل جاری با 23 امتیاز در رتبه سوم جدول قرار گرفته است و هواداران این تیم امیدوار هستند با حفظ این روند برای دومین فصل متوالی با آنتونیو کونته سهمیه لیگ قهرمانا اروپا را کسب کنند.

تاتنهام در خط حمله عملکرد خوبی داشته است و 22 گل وارد دروازه رقبا کرده است، کین و سون زوج محبوب هواداران روی 15 گل این تیم تاثیر مستقیم داشته اند، تاتنهام در خط دفاع 12 گل خورده دارد و هوگو لوریس در پنج بازی اخیر این تیم در لیگ برتر موفق به ثبت دو کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

تاتنهام در این هفته میزبان نیوکاسل متحول شده است و شاگردان کونته در تلاش هستند بتوانند پس از 6 بازی شکست ناپذیری نیوکاسل در فصل جاری این تیم را شکست دهند.

 

نیوکاسل:

نیوکاسل
نیوکاسل

ادی هاو به دنبال کسب سهمیه اروپایی

 

بازی های اخیر نیوکاسل

نیوکاسل پس از روی کار آمدن مالکان عربستانی در فصل گذشته ادی هاو را به عنوان سرمربی انتخاب کرد و این مربی 44 ساله به خوبی جواب اعتماد این باشگاه را داد و در فصل گذشته تیم را در لیگ برتر حفظ کرد و در این فصل اهداف بزرگی در سر دارد.

نیوکاسل در اخرین بازی خود موفق شد با نتیجه 1-0 اورتون را شکست دهد و خود را مدعی کسب سهمیه اروپایی معرفی کند.

امار و ارقام نیوکاسل

نیوکاسل در فصل جاری عملکردی فوق العاده داشته است و تنها در یک بازی شکست خورده است، نیوکاسل هم اکنون با 18 امتیاز در جایگاه 6 جدول قرار گرفته است.

نیوکاسل در خط حمله 18 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع با 9 گل خورده بهترین خط دفاع لیگ را تشکیل داده است و شاگردان ادی هاو عملکرد فوق العاده ای داشته اند.

بازی پیشرو

نیوکاسل در این هفته به مصاف تاتنهام یکی از رقبای خود برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان میرود و در صورت پیروزی این تیم میتواند به رتبه های کسب سهمیه اروپایی برسد.

 

ترکیب احتمالی تاتنهام 3-5-2

لوریس_دایر_لنگله_رومرو_پرشیچ_هویبرگ__بنتانکور_سون_رویال_بیسوما و هری کین

غایبین

ریچارلیسون_کولوسفسکی(احتمالی)

 

ترکیب احتمالی نیوکاسل 4-3-3

پوپ_بورن_بوتمان_شار_ترپیر_لونگستاف_گیمارش_ویلوک_آلیمرون_مورپی و ویلسون

غایبین

مکسیمین_ایساک_دارلوو_ریتچه_کرافت

 

دیدار های رو در رو

در 20 بازی اخیر دو تیم سهم تاتنهام 12 پیروزی و سهم نیوکاسل 6 پیروزی بوده است و 2 دیدار دو تیم با تساوی به پاین رسیده است.

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

هندکیپ +1.5 نیوکاسل

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار تاتنهام و نیوکاسل
P