پیش بازی دیدار‌ تاتنهام و چلسی

پیش بازی دیدار‌ تاتنهام و چلسی

زمان برگزاری:15/8/1402

ساعت برگزاری: 23:30

ورزشگاه: تاتنهام استادیوم

داور مسابقه: مایکل الیور

هفته یازدهم رقابت های لیگ برتر انگلیس

تاتنهام:

تخته گاز به سمت صدر

پیش بازی دیدار‌ تاتنهام و چلسی

بازی های اخیر تاتنهام

تاتنهام با هدایت پوستکوغلو سرمربی استرالیایی خود روز های خوبی را پشت سر میگذارد و پس از شکست ارسنال در این هفته، تنها تیم بدون شکست لیگ برتر انگلیس لقب گرفته است. تاتنهام در فصل جاری، بهترین شروع تاریخ خود را در لیگ برتر تجربه کرده است و هواداران این تیم بسیار به اینده تاتهام امیدوار هستند. تاتنهام در فصل جاری در رقابت های اروپایی حضور ندارد و به نقل از کارشناسان برتر انگلیس، نبود تاتنهام در مسابقات اروپایی میتواند به موفقیت این تیم در لیگ برتر کمک کند.

تاتنهام در اخرین دیدار خود به مصاف کریستال پالاس رفت و با نتیجه 2-1 به پیروزی رسیده است. گلهای تاتنهام در این دیدار توسط سون هیونگ مین و مدافع حریف(گل به خودی) به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام تاتنهام

تاتنهام در فصل جاری 10 دیدار به مصاف رقبای خود رفته است و موفق به کسب 26 امتیاز شده است و با یک مسابقه کمتر،در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است. تاتنهام با هدایت پوستوکوغلو 8 پیروزی و دو تساوی به دست اورده است، تاتنهام تنها تیم بدون شکست انگلیس لقب گرفته است. تاتنهام در خط حمله 22 گل به ثمر رسانده است، سون هیونگ مین با ثبت 8 گل در 10 مسابقه بهترین گلزن تاتنهام است و پس از هالند در جایگاه دوم قرار گرفته است. تاتنهام در خط دفاع نیز 9 گل دریافت کرده است. ویکاریو سنگربان ایتالیایی تیم تاتنهام موفق به ثبت چهار کلین شیت در فصل جاری شده است و در رتبه دوم قرار دارد.

دیدار پیشرو

تاتنهام در این هفته میزبان تیم چلسی در شهراورد لندن است. هواداران تاتنهام امیدوار هستند با یک پیروزی خانگی، پنجمین پیروزی متوالی خود را جشن بگیرند و به صدر جدول صعود کنند.

چلسی:

روزگار‌ عجیب شیرهای لندن ادامه دارد

بازی های اخیر چلسی

پس از دو پیروزی پیاپی در هفته هفتم و هشتم رقابت های لیگ برترانگلیس، هواداران چلسی امیدوار به بازگشت تیم محبوبشان به کورس قهرمانی و کسب سهمیه اروپایی بودند اما خوشالی آنها خیلی زود با تساوی برابر ارسنال و شکست برابر برنتفورد پایان یافت. چلسی در دو فصل گذشته روز های خوشی را سپری نمیکند، توخل،پاتر،لمپارد و هم اکنون پوچتینو چهار سرمربی هستند که در دو فصل گذشته که علیرغم خرید های گران قیمت و پر سرصدا، نتوانستند نتایج خوبی با چلسی بدست اورند.

چلسی در اخرین دیدار خود در جام اتحادیه انگلیس به مصاف بلکبرن راورز رفت و با نتیجه 2-0 به پیروزی رسید و‌ راهی دور بعد شد، گلهای چلسی در این دیدار توسط بادیاشیل و رحیم استرلینگ به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام چلسی

چلسی در ده مسابقه این فصل خود موفق به کسب دوازده امتیاز شده است و در جایگاه دوازدهم جدول قرار گرفته است سه پیروزی، سه تساوی و چهار شکست حاصل تلاش شاگردان پوچتینو در این فصل بوده است. چلسی در خط حمله 13 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 11 گل دریافت کرده است. سانچز سنگربان اسپانیایی چلسی، موفق به ثبت سه کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

شاگردان پوچتینو در این هفته میهمان چلسی در ورزشگاه تاتنهام استادیوم شهر لندن هستند. هواداران چلسی امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار، اولین شکست تاتنهام را رقم بزنند و چند پله در جدول صعود کنند.

ترکیب احتمالی تاتنهام 4-2-3-1

ویکاریو_رومرو_وان‌دون_رویال_پورو_سار_بیسوما_مدیسون_کولوسفسکی_ریچالیسون و سون‌هیونگ‌مین

غایبین

سولومون_سسنیون_پریشیچ_دیویس و اودوگه(احتمالی)

ترکیب احتمالی چلسی 4-2-3-1

سانچز_کوکوریا_سیلوا_کولویل_‌جیمز_گالاگر_کایسدو_فرناندز_استرلینگ_پالمیر و میخایلو مودریک

غایبین

انکونکو_فوفانا_بورخا_چالوبا_چوکووئمکا_لاویا_دیساسی

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم تاتنهام 6‌ و سهم چلسی نیز 11 پیروزی بوده است,3 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است. چلسی در 9 مسابقه اخیر خود مقابل تاتنهام تنها در یک دیدار شکست خورده است(مسابقه برگشت فصل پیش).

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد و مساوی تاتنهام

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P