پیش بازی دیدار تاتنهام و چلسی

پیش بازی دیدار تاتنهام و چلسی

پیش بازی دیدار تاتنهام و چلسی

__ ___ __ __ __ __

 

تاتنهام:

امیدها به کسب سهمیه افزایش یافت

 

 

بازی های اخیر تاتنهام

تاتنهام در چهار دیدار اخیر خود در لیگ برتر انگلیس موفق به کسب سه پیروزی شده است، تاتنهام پس از هفته ها دوری از منطقه کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا سرانجام در هفته گذشته موفق شدند یک رتبه بالا تر بیایند و جای نیوکاسل را در جدول بگیرند تا شاگردان انتونی کونته با یک بازی بیشتر نسبت به نیوکاسل یک پله در جدول صعود کنند.

تاتنهام در هفته گذشته به مصاف وستهام انتهای جدولی رفت و موفق شد با نتیجه 2-0 در نبود انتونی کونته پیروز از میدان خارج شود، گلهای تاتنهام توسط امرسون و سون به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تاتنهام

تاتنهام در لیگ برتر موفق به کسب 13 پیروزی،8 شکست و 3 تساوی شده است و با کسب 42 امتیاز در جایگاه چهارم جدول قرار گرفته است.

تاتنهام در خط حمله خود با رهبری هری‌ کین 44 گل به ثمر رسانده است و سومین خط حمله برتر لیگ‌ جزیره را در اختیار دارد، تاتنهام در خط دفاع 35 گل دریافت کرده است، و در هشت دیدار موفق به ثبت ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

تاتنهام در این هفته میزبان چلسی در دربی لندن است، هواداران تاتنهام امیدوار هستند از شرایط بحرانی چلسی استفاده کنند و با کسب یک پیروزی خانگی در جایگاه چهارم باقی بمانند.

 

 

چلسی:

فاجعه ادامه دارد…

 

بازی های اخیر چلسی

شاید اگر زمان به عقب بازمیگشت تادبولی مالک امریکایی چلسی هرگز توخل را اخراج‌ نمیکرد یا به سراغ گراهام پاتر نمیرفت!. گراهام پاتر در ابتدا هواداران این تیم را با کسب نتایج خوب امیدوار کرد اما با گذشت زمان تعداد شکست ها برابر با پیروزی ها شد! چلسی پر ستاره یکی از بدترین فصول تاریخ خود را با پاتر سپری میکند، نتایجی که اگر ادامه پیدا کند شاهد حضور سومین سرمربی این فصل ابی های لندن خواهیم بود.

چلسی در اخرین دیدار خود به مصاف بورنموث انتهای جدولی رفت و با نتیجه 1-0 شکست خورد، نتیجه ای که با شعار تند هواداران و تحدید جانی آنها برای گراهام پاتر روبرو شد.

امار و ارقام چلسی

چلسی در 23 دیدار خود در این فصل،8 پیروزی،8 شکست و 7 تساوی به دست اورده است و با 31 امتیاز در جایگاه 10 جدول قرار گرفته است.

چلسی در خط حمله 23 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 23 گل دریافت کرده اند، چلسی در این فصل موفق به ثبت 8 کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

چلسی در این هفته میهمان تیم تاتنهام است، هواداران این تیم امید زیادی به کسب نتیجه در دربی لندن ندارند و بسیاری از هواداران چلسی مشتاق شکست در این دیدار هستند تا سرمربی جدید در این باشگاه معرفی شود!!.

 

 

 

ترکیب احتمالی تاتنهام 3-5-2

فورستر_دایر_رومرو_دیویس_لنگلت_اسکیپ__هویبریگ_رویال_کولوسفسکی_سون و هری کین

غایبین

لوریس_بیسوما_بنتانکور_سسنیون

 

 

ترکیب احتمالی چلسی 4-4-2

کپا_جیمز_سیلوا_بادیاشیل_‌چیلول_فرناندز_کواچیچ_استرلینگ_مونت_فلیکس_و کای هاورتز

غایبین

بورخا_کانته_پولشیچ_مندی

 

 

دیدار های رو در رو

در 20 بازی اخیر دو تیم سهم تاتنهام 5 پیروزی و سهم چلسی نیز 12 پیروزی بوده است و 7 دیدار دو تیم با تساوی به پایان رسیده است.

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 1.5 گل مجموع

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار تاتنهام و چلسی
P