پیش بازی دیدار تراکتور و استقلال

پیش بازی دیدار تراکتور و استقلال

زمان برگزاری: 12/2/1403

ساعت برگزاری: 17:00

ورزشگاه: یادگار امام

داور مسابقه: پیام حیدری

هفته بیست و پنجم رقابت های لیگ برتر ایران

تراکتور تبریز:

آزمون مهم مطهری در تبریز

پیش بازی دیدار تراکتور و استقلال

بازی های اخیر تراکتور تبریز

مدیران تراکتور در هفته های گذشته صحبت های ابتدایی برای حضور یحیی گل‌محمدی در تبریز را انجام داده اند اما بنظر یحیی گل‌محمدی راهی تبریز نخواهد شد.! هواداران تراکتور پس از خروج پاکو خمز بدنبال سرمربی بزرگ خارجی بوده اند اما بازی با اسم یحیی گل‌محمدی باعث حضور حمید مطهری در تبریز شده است. حمید مطهری ابتدا به عنوان دستیار به تراکتور پیوست اما عدم حضور یحیی گل‌محمدی، حمید مطهری را به عنوان سرمربی معرفی کرده است. مطهری در تنها تجربه مربیگری خود 28 مسابقه هدایت نساجی را برعهده داشته است و میانگین امتیاز 1.07 را به ثبت رسانده است. حمیدمطهری در دومین تجربه خود، مهم ترین فصل خود را پشت سر خواهد گذاشت. قرارداد مطهری در صورت درخشش روی نیمکت تراکتور، به مدت یک فصل دیگر تمدید خواهد شد.

تراکتور در اخرین دیدار خود به مصاف ذوب آهن در جام حذفی رفت و با نتیجه 1-1 در وقت های قانونی متوقف شده. تنها گل تراکتور در این دیدار توسط هاشمی‌نژاد به ثمر رسیده است. تراکتور در ضربات پنالتی با نتیجه 3-1 به پیروزی رسیده است. پورحمیدی موفق به مهار دو ضربه پنالتی شده است.

امار و ارقام تراکتور تبریز

تراکتور در 24 مسابقه خود در این فصل موفق به ثبت 12 پیروزی, 4 تساوی و 8 شکست شده است و با کسب 40 امتیاز در جایگاه چهارم جدول قرار گرفته است.

تراکتور در خط حمله 32 گل به ثمر رسانده است و چهارمین خط حمله برتر لیگ را در اختیار دارد. تراکتور در خط دفاع 21 گل دریافت کرده است، حسین پورحمیدی سنگربان شماره یک تراکتور در 13 دیدار این فصل دروازه خود را بسته نگه داشته است و در رتبه دوم قرار دارد.

بازی پیشرو

تراکتور در این هفته رقابت های لیگ برتر، میزبان تیم استقلال در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران تراکتور امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار به ناکامی های اخیر خود پایان دهند و دومین پیروزی پیاپی با سرمربی جدید را بدست آورند.

استقلال تهران:

آماده برای مهم ترین مسابقه فصل!

بازی های استقلال تهران

استقلال با هدایت جوادنکونام عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشته است و مدعی اصلی قهرمانی لقب گرفته است. استقلال برای قهرمانی در لیگ برتر تنها به شش پیروزی نیاز دارد، استقلال در 21 هفته اخیر لیگ برتر، هرگز شکست نخورده است و تنها شکست آبی پوشان مقابل سپاهان در اصفهان به ثبت رسیده است. استقلال مهم ترین مسابقه خود در راه قهرمانی را در تبریز پشت سر خواهد گذاشت، بنظر میرسد پیروزی برابر تراکتور در تبریز کلید قهرمانی استقلال در لیگ برتر است. استقلال به دلیل عدم حضور در جام حذفی، با استراحت بیشتر هفته بیست و پنجم لیگ برتر را آغاز میکند و بنظر میرسد شرایط بهتری نسبت به دیگر مدعیان داشته باشد. تنها جام موجود برای استقلال، قهرمانی در لیگ برتر است، عزم جوادنکونام برای اولین قهرمانی در لیگ برتر به عنوان سرمربی جزم شده است.

استقلال در اخرین دیدار خود به مصاف شمس آذر قزوین رفت و با نتیجه 3-2 به پیروزی رسیده است. گلهای استقلال در این دیدار توسط مرادمند و محمدی(2) به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام استقلال تهران

استقلال در فصل جاری، 24 دیدار به میدان رفته است. 15 پیروزی، 8 تساوی و 1 شکست حاصل تلاش شاگردان نکونام در لیگ برتر بوده است.استقلال با کسب 52 امتیاز در جایگاه اول جدول لیگ برتر قرار گرفته است.

استقلال در خط حمله 34 گل به ثمر رسانده است و دومین خط حمله برتر لیگ را در اختیار دارد، استقلال تهران خط دفاع نیز 14 گل دریافت کرده است و پس از پرسپولیس، بهترین خط دفاع لیگ را در اختیار دارد. سید حسین حسینی در 14 مسابقه این فصل موفق به ثبت کلین شیت شده است و در جایگاه اول جدول قرار گرفته است.

بازی پیشرو

استقلال در این هفته رقابت های لیگ برتر، میهمان تراکتور در ورزشگاه یادگار امام شهر تبریز است. هواداران استقلال امیدوار هستند با کسب پیروزی در این دیدار به روند خوب خود در لیگ ادامه دهند و با پیروزی در این دیدار یک گام بلند برای قهرمانی بردارند.

ترکیب احتمالی تراکتور تبریز 4-2-3-1

پورحمیدی_خلیل‌زاده_آقاسی_‌نادری_شیری_حسینی_صفاهادی_حسین‌زاده_آلوز_گوستاو واگنین‌ و رحمان جعفری

غایبین

‌محمدحسینی_اقاجانپور_قنبری(احتمالی)

ترکیب احتمالی استقلال تهران 3-5-2

‌خالدآبادی_مرادمند_چشمی_سلیمی_جلالی_‌نیک‌نفس_حردانی_ماشاریپوف_رضاوند‌_محمدی و گوستاوو بلانکو

غایبین

حسینی_یامگا_مهدی‌پور_سیلوا و سهرابیان(احتمالی)

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار گذشته دو تیم سهم تراکتور 11 و سهم تراکتور نیز 6 پیروزی بوده است، 3 دیدار دوتیم نیز با تساوی به اتمام رسیده است. در 8 دیدار اخیر دو تیم، استقلال در 7 مسابقه به پیروزی رسیده است!.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 1.5 گل مجموع

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P