پیش بازی دیدار تراکتور و استقلال

پیش بازی دیدار تراکتور و استقلال

پیش بازی دیدار تراکتور و استقلال

___ ___ ___ __ ___

تراکتورسازی تبریز:

خمز لالیگایی به دنبال اولین پیروزی بزرگ در ایران.

 

بازی های اخیر تراکتورسازی تبریز:

تراکتورسازی در فصل جاری نوسان زیادی داشته است،آنها اولین شکست این فصل پرسپولیس در تهران را رقم زده اند اما شرایط خوبی در جدول ندارند و از جمع مدعیان دور شده اند، تراکتور در سه هفته حضور خمز روی نیمکت پیروزی و تساوی و‌شکست را تجربه کرده است.

تراکتور سازی در اخرین دیدار خود به مصاف نساجی مازندران رفت و در روز درخشش علیرضا حقیقی سنگربان نساجی با نتیجه 2-0 در مازندران شکست خورد و با دست خالی راهی تبریز شد و اولین شکست خمز اسپانیایی نیز در لیگ ایران رقم ‌خورد.

امار و ارقام تراکتورسازی تبریز

تراکتور در 14 مسابقه خود در این فصل موفق به ثبت 5 پیروزی، 4 تساوی و 5 شکست شده است و با 19 امتیاز در جایگاه 9 جدول قرار گرفته است.

تراکتور در خط حمله 15 گل به ثمر رسانده است، بهترین گلزن و پاسور لیگ برتر ایران در اختیار تراکتور است، در خط دفاع تراکتور 16 گل دریافت کرده است، تراکتور در پنج دیدار این فصل دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

تراکتور در این هفته میزبان استقلال در تبریز است بازی که البته بدون حضور تماشاگران برگزار خواهد شد و تماشاگران پرشمار تراکتور از حضور در ورزشگاه محروم هستند، هواداران تراکتور امیدوار هستند پس از پرسپولیس، استقلال را نیز شکست دهند و چند پله نیز در جدول صعود کنند.

 

استقلال:

توقف خانگی و دورشدن از قهرمانی نیم فصل.

 

بازی های اخیر استقلال تهران:

استقلال در سه هفته اخیر که پس از جام جهانی به میدان رفته است تنها در یک دیدار و با گل یامگا از روی ضربه پنالتی به پیروزی رسیده است و فرصت طلایی انداختن اختلاف امتیاز از رقیب دیرینه خود را از دست داده است و هم اکنون برای کاهش امتیاز با صدرجدول در هفته اخر نیم فصل به میدان میرود.

استقلال در اخرین دیدار خود به مصاف مس رفسنجان رفت و در یک بازی جذاب و نفس گیر به تساوی 0-0 دست پیدا کرد، استقلال در این دیدار یک ضربه به تیر دروازه زد اما در دو صحنه مدیون سیلوا و بی دقتی فراز امان علی بود که در این دیدار خانگی متحمل شکست نشدند.

امار و ارقام تیم استقلال تهران

استقلال در این فصل موفق به ثبت 7 پیروزی، 6 تساوی و 1 شکست شده است و با 27 امتیاز در جایگاه 2 جدول قرار گرفته است.

استقلال در خط حمله 15 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 8 گل دریافت کرده است، استقلال در هشت دیدار این فصل دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

استقلال در هفته به مصاف تراکتورسازی خواهد رفت،هواداران استقلال امیدوار هستند با کسب امتیاز در این دیدار جایگاه خود را در جدول حفظ کننذ و نیم نگاهی نیز به قهرمانی در نیم فصل داشته باشند.

 

 

ترکیب احتمالی تراکتورسازی تبریز 4-4-2

اخباری_حسینی_محمدی_اقاجان‌پور_اسدی_صفاهادی_عباسی_رزاق‌پور_گوستاوو_قنبری و کاوه رضایی

غایبین

سعید واسعی_حق‌وردی_عباس‌زاده_ریکاردو الوز(احتمالی)

 

 

ترکیب احتمالی استقلال تهران 4-3-3

حسینی_سیلوا_یزدانی_حردانی_سلمانی_چشمی_محبی_مهدی پور_یامگا_بابایی و ارسلان مطهری

غایبین

مرادمند_غلامی_رضاوند_صادقی_امانوف

 

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر که دو تیم مقابل یکدیگر قرار گرفته اند، سهم تراکتور 7 و سهم استقلال 8 پیروزی بوده است، 5 دیدار دو تیم با تساوی به پایان رسیده است.

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد مساوی استقلال تهران

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار تراکتور و استقلال
P