پیش بازی دیدار تراکتور و سپاهان

پیش بازی دیدار تراکتور و سپاهان

زمان برگزاری:15/1/1403

ساعت برگزاری: 19:30

ورزشگاه: یادگار امام تبریز

داور مسابقه: امیر عرب براقی

هفته شانزدهم( معوقه) رقابت های لیگ برتر ایران

پیش بازی دیدار تراکتور و سپاهان

تراکتور تبریز:

شاگردان خمز در خانه مدعی میشوند؟

بازی های اخیر تراکتور تبریز

نتایج اخیر تراکتور در ماه های گذشته و مصاحبه بازیکنان این تیم، هواداران پرشور تراکتور را به قهرمانی در لیگ برتر امیدوار کرده است. تراکتور در 11 مسابقه اخیر خود تنها در 1 دیدار(مقابل پرسپولیس) شکست خورده است و در 8 مسابقه به پیروزی رسیده است. تراکتور در پنجره نقل و انتقالات زمستانی با پرداخت رضایت نامه رحمان جعفری به باشگاه شمس اذر این بازیکن را بخدمت گرفته است. رحمان جعفری در 5 مسابقه امار 4 گل و 1 پاس گل از خود به جای گذاشته است تا هواداران تراکتور پس از مدت ها صاحب یک مهاجم شش دانگ شوند!

تراکتور در اخرین دیدار خود به مصاف شمس اذر رفت و با نتیجه 2-0 به پیروزی رسیده است. گلهای تراکتور در این دیدار توسط مهدی حسینی و رحمان جعفری به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تراکتور تبریز

تراکتور در 20 مسابقه خود در این فصل موفق به ثبت 12 پیروزی, 2 تساوی و 6 شکست شده است و با کسب 38 امتیاز در جایگاه سوم جدول قرار گرفته است.

تراکتور در خط حمله 30 گل به ثمر رسانده است و دومین خط حمله برتر لیگ را در اختیار دارد. تراکتور در خط دفاع 15 گل دریافت کرده است و پس از استقلال، پرسپولیس بهترین خط دفاع لیگ را در اختیار دارد، حسین پورحمیدی سنگربان شماره یک تراکتور در 12 دیدار این فصل دروازه خود را بسته نگه داشته است و در رتبه اول قرار دارد.

بازی پیشرو

تراکتور در دیدار معوقه لیگ برتر، میزبان سپاهان در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران تراکتور امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار یکی از رقبای اصلی خود را شکست دهند و فاصله خود با صدر جدول را به عدد 5 کاهش دهند.

سپاهان اصفهان:

آخرین فرصت طلایی پوشان برای قهرمانی!

بازی های اخیر سپاهان اصفهان

نتایج ضعیف شاگردان مورایس در اواخر نیم فصل اول و اوایل نیم فصل دوم صدرجدول را از سپاهان گرفته است. سپاهان در فصل جاری با توجه به عملکرد خوب در نقل و انتقالات و نتایج خوب در مستطیل سبز، شانس اول قهرمانی لقب گرفته بود اما بحران در اصفهان، پرچم طلایی سپاهان را از صدر جدول به رتبه چهارم انداخته است!. سپاهان با توجه به مسابقات عقب افتاده همچنان شانس قهرمانی در لیگ برتر را دارد اما در صورت شکست در مسابقات عقب افتاده، شاگردان مورایس دیگر شانس قهرمانی ندارند!. سپاهان درصورت پیروزی در دو مسابقه معوقه خود به سه امتیازی صدر جدول خواهد رسید و مجدد به کورس قهرمانی بازخواهد گشت.

سپاهان در اخرین دیدار خود به مصاف گهر رفت و با نتیجه 2-0 به پیروزی رسیده است.گلهای سپاهان در این دیدار توسط شکاری و رضایی به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم سپاهان اصفهان

سپاهان در 19 مسابقه گذشته خود 12 پیروزی،1 تساوی و 6 شکست به دست اورده است و با کسب 37 امتیاز در جایگاه چهارم جدول قرارگرفته است.

سپاهان در خط حمله با درخشش اسدی و مغانبو 40 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله لیگ را در اختیار دارد، در خط دفاع سپاهان 20 گل دریافت کرده است. پیام نیازمند سنگربان ملی پوش تیم سپاهان در 5 مسابقه در لیگ برتر دروازه خود را بسته نگه داشته است و شرایط خوبی در جدول ندارد.

بازی پیشرو

تیم سپاهان اصفهان در این هفته لیگ برتر میهمان تراکتور در ورزشگاه یادگار امام تبریز است. هواداران سپاهان امیدوارهستند با پیروزی در این دیدار سومین پیروزی پیاپی خود را بدست اورند و فاصله خود با صدر جدول را کاهش دهند.

 ترکیب احتمالی تراکتور تبریز 4-2-3-1

پورحمیدی_خلیل‌زاده_آقاسی_‌نادری_شیری_حسینی_گوستاوو_دلتیچ_آلوز_حسین‌زاده و رحمان جعفری

غایبین

سجادآشوری(احتمالی)

ترکیب احتمالی سپاهان‌ اصفهان 4-2-2-2

نیازمند_رضاییان_دانشگر_یزدانی_‌زکی‌پور_اعرابی_‌نورافکن_‌کریمی_شکاری_اسدی و شهریار مغانلو

غایبین

فرشاداحمدزاده_نیازمند(احتمالی)

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر که دو تیم مقابل یکدیگر به میدان رفته اند، سهم تراکتور 4 پیروزی و سهم سپاهان نیز 9 پیروزی بوده است، 7 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.سپاهان در هفت دیدار اخیر مقابل تراکتور تنها در یک دیدار(فصل گذشته) شکست خورده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 1.5 گل مجموع

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P