پیش بازی دیدار تراکتور و پرسپولیس 1402

پیش بازی دیدار تراکتور و پرسپولیس 1402

پیش بازی دیدار تراکتور و پرسپولیس

زمان برگزاری:25/5/1402

ساعت برگزاری: 18:45

ورزشگاه: یادگار امام تبریز

داور مسابقه:‌ امیر عرب براقی

هفته دوم رقابت های لیگ برتر ایران

تراکتور سازی تبریز:

فرار خمز از بحران؟

بازی های اخیر تراکتورسازی تبریز:

تراکتورسازی علیرغم خرید بازیکن های پرتعداد در اولین مسابقه خود شکست سنگینی را تجربه کرد، قرعه سخت تراکتور در اوایل فصل کار پاکو خمز را سخت تر کرده است. تراکتور سازی در اولین دیدار خود به مصاف سپاهان اصفهان رفت و با نتیجه 3-1 در این دیدار شکست خوزد، تنها گل تراکتورسازی توسط سعید کریم آذر مهاجم 21 ساله این تیم به ثمر رسیده است و صفاه هادی نیز با کارت قرمز داور از زمین اخراج شده است. تراکتور هفته اینده نیز یک مسابقه حساس در پلی اف لیگ قهرمانان اسیا دارد، پاکو خمز امیدوار است تراکتور را به شرایط خوب فصل گذشته بازگرداند.

آمار و ارقام تراکتور سازی تبریز

تراکتورسازی در اولین دیدار فصل جدید خود شکست خورده است و با صفر امتیاز در جایگاه 14 جدول قرار گرفته است. تراکتور در خط حمله یک گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 3 گل دریافت کرده است. حسین پورحمیدی در اولین مسابقه رسمی خود عملکرد خوبی نداشت و یک اشتباه نیز مرتکب شد.

بازی پیشرو

تراکتور در دومین دیدار خود به مصاف پرسپولیس در تبریز خواهد رفت. هواداران پرشور تراکتور امیدوار هستند اولین پیروزی فصل جدید را در ورزشگاه خود و مقابل پرسپولیس جشن بگیرند.

پرسپولیس تهران:

رکورد شکنی یحیی در تبریز ادامه دارد؟

بازی های اخیر پرسپولیس

سال جدید برای قرمز ها به بهترین شکل پیش میرود، پرسپولیس در سال جدید 11 پیروزی متوالی را جشن گرفته است و تنها یک پیروزی تا رکوردشکنی فاصله دارد. در تاریخ باشگاه پرسپولیس سرخپوشان 16 پیروزی متوالی را در سال 1377 تجربه کرده اند اما یحیی گل محمدی میخواهد رکورد 12 پیروزی متوالی سال 1369 برابری کند و با یک پیروزی به این رکورد خواهد رسید.

پیش بازی دیدار ذوب آهن و سپاهان

پرسپولیس در اخرین دیدار خود به مصاف آلومینیوم اراک در ورزشگاه خالی از تماشاگر ازادی رفت و موفق شد با نتیجه 1-0 این تیم را شکست دهد، تنها گل سرخپوشان در این دیدار توسط علی نعمتی مدافع چپ این تیم به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام پرسپولیس

قهرمان دوره گذشته لیگ برتر ایران فصل را با پیروزی اغاز کرد، پرسپولیس پس از پیروزی با سه امتیاز و تقاضل گل کمتر در جایگاه پنجم ایستاده است. پرسپولیس در خط حمله یک گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز گلی دریافت نکرده است. علیرضا بیرانوند که فصل گذشته نیز دستکش طلایی را بدست اورده بود، فصل را با کلین شیت اغاز کرد.

بازی پیشرو

پرسپولیس در دومین دیدار خود به مصاف تراکتورسازی در ورزشگاه یادگار امام خواهد رفت. هواداران پرسپولیس امیدوار هستند یک پیروزی مهم و خارج از خانه بدست بیاورند و دست پر به تهران بازگردند.

ترکیب احتمالی تراکتورسازی تبریز 4-4-2

پورحمیدی_خلیل‌زاده_‌اقاسی_‌نادری_شیری_قنبری_حسینی_خیمنز_گوستاوو_آلوز و امیرحسین حسین زاده

غایبین

صفاهادی

ترکیب احتمالی پرسپولیس تهران 4-4-2

بیرانوند_کنعانی_پورعلی‌گنجی_اسماعیلی‌فر_رفیعی_علی‌نعمتی_ترابی_سرلک_امیری_صادقی و شهاب زاهدی

غایبین

‌‌ندارد

دیدار های رو در رو

در 20 بازی اخیر دو تیم سهم تراکتور 6 پیروزی و سهم پرسپولیس نیز 10 پیروزی بوده است و 4 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد و مساوی پرسپولیس

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار تراکتور و پرسپولیس 1402
P