پیش بازی دیدار تراکتور و پرسپولیس

پیش بازی دیدار تراکتور و پرسپولیس

پیش بازی دیدار تراکتور و پرسپولیس

ـــ‌ــ ـــــ ـــــ ـــــ

تراکتورسازی تبریز:

تراکتور لالیگایی!.

 

 

بازی های اخیر تراکتورسازی تبریز

تراکتور تحت هدایت پاکوخمز، تبدیل به بهترین ورژن پس از تونی الویرا برای تیتی های تبریزی شده است، پاکو خمز با سابقه هدایت رایووایکانو در لالیگا اسپانیا تراکتور را به اوج رسانده است و هواداران این تیم امیدوار هستند با حفظ این مربی در فصل آینده برای قهرمانی در لیگ برتر تلاش کنند، تراکتور در هفت مسابقه اخیر خود در لیگ برتر هرگز شکست نخورده است و در پنج دیدار نیز به پیروزی رسیده است!.

تراکتور در اخرین دیدار خود به مصاف نفت ابادان رفت و موفق شد با نتیجه 3-1 در این دیدار به پیروزی دست پیدا کند، گلهای تراکتور در این دیدار توسط هاشم نژاد، رضا اسدی(2) به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم تراکتور سازی تبریز

تراکتور در این فصل موفق به ثبت 10 پیروزی، 6 تساوی و 5 شکست شده است و با 36 امتیاز در جایگاه 5 جدول قرار گرفته است.

ترکتور در خط حمله با رهبری رضا اسدی که در این فصل تغییر پست داده است، 27 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 20 گل دریافت کرده است، تراکتور در 10 دیدار این فصل دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

تراکتورسازی در این هفته در ورزشگاه بدون تماشاگر بنیان دیزل میزبان پرسپولیس در تبریز است، هواداران پرشور تراکتور امیدوار هستند در غیاب آنها که به علت محرومیت در این مسابقه حضور ندارند، به یک پیروزی مهم دست پیدا کنند و پرسپولیس را شکست دهند.

 

 

پرسپولیس تهران:

به وقت انتقام!

 

بازی های اخیر پرسپولیس تهران

پرسپولیس پس از شکست برابر هوادار تهران متحول شد،! شکست پرسپولیس در آن مسابقه حواشی زیادی برای کادرفنی و بازیکنان پرسپولیس ایجاد شد اما آنها با پیروزی برابر سپاهان در جام حذفی و پس یک پیروزی پرگل در لیگ برتر به روند خوب خود بازگشتند و یک هفته سرنوشت ساز در پیشروی خود دارند، دیدار برابر تراکتور و سپس سپاهان میتواند تکلیف قهرمانی را برای پرسپولیس در لیگ برتر مشخص کند!.

پرسپولیس در اخرین دیدار خود به مصاف نفت مسجد سلیمان رفت و موفق شد با نتیجه 3-0 به پیروزی دست پیدا کند، گلهای پرسپولیس در این دیدار توسط اسدبیگی،ترابی و مهدی عبدی به ثمر رسیده است، مهدی ترابی و عبدی پس از 365 روز موفق به گلزنی برای سرخپوشان شدند.!

امار و ارقام پرسپولیس تهران

پرسپولیس در این فصل موفق به ثبت 12 پیروزی،6 تساوی و 3 شکست شده است و با 42 امتیاز در جایگاه 2 جدول رقابت های لیگ‌ برتر قرار گرفته است.

پرسپولیس در خط حمله 26 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع 9 گل دریافت کرده است و بهترین خط دفاع لیگ‌ را در اختیار دارد، پرسپولیس در 13 دیدار این فصل دروازه خود را بسته نگه داشته است و رکورد دار کلین شیت در این فصل است.

بازی پیشرو

پرسپولیس در این هفته به مصاف تراکتورسازی تبریز خواهد رفت، هواداران پرسپولیس امیدوار هستند سومی پیروزی متوالی خود را جشن بگیرند و انتقام شکست دور رفت مقابل تراکتور را از تبریزی ها بگیرند.

 

 

 

ترکیب احتمالی تراکتورسازی تبریز 4-4-2

اخباری_قادری_اریاکیا_اقاجان‌پور_اسدی_صفاهادی_عباسی_رزاق‌پور_گوستاوو_قنبری و ریکاردو الوز

غایبین

هادی محمدی_میلادکور-هاشم نژاد_حسینی(احتمالی)

 

 

ترکیب احتمالی پرسپولیس تهران 4-4-2

بیرانوند_گولسیانی_پورعلی‌گنجی_اسماعیلی‌فر_امیری_ترابی_اسدبیگی_سرلک_‌عالیشاه_آل‌کثیر و محمد عمری

غایبین

دیاباته_صادقی

 

 

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر که دو تیم مقابل یکدیگر به میدان رفته اند،سهم پرسپولیس 9 پیروزی بوده است و سهم تراکتور نیز 7 پیروزی بوده است، 4 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 1.5 گل مجموع

 

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار تراکتور و پرسپولیس
P