پیش بازی دیدار ترکیه و پرتغال

پیش بازی دیدار ترکیه و پرتغال

زمان برگزاری: 2/4/1403

ساعت برگزاری: 19:30

ورزشگاه: سیگنال ایدونا پارک

داور مسابقه: فلیکس زوایر

هفته دوم رقابت های جام ملت های اروپا گروه F

تیم ملی ترکیه:

روز های درخشان مونتلا

پیش بازی دیدار ترکیه و پرتغال

بازی های اخیر تیم ملی ترکیه

تیم ملی ترکیه با حضور ستارگان جوان ر ترکیب و حضور مونتلا ایتالیایی روی نیمکت، روز های درخشانی را پشت سرمیگذارد و خود را به عنوان یک پدیده در جام ملت های اروپا معرفی کرده است.! حضور 6 بازیکن زیر 23 سال در ترکیب تیم ملی ترکیه آنها را تبدیل به یکی از  جوان ترین تیم های حاضر در کشور المان کرده است و نوید روزهای خوب برای کشور ترکیه بشمار میرود. ترکیه با هدایت مونتلا در هیچ کدام از مسابقات رسمی خود شکست نخورده است و آمار خوبی از خود به جای گذاشته است.

تیم ملی ترکیه در اخرین دیدار خود به مصاف ‌گرجستان رفت و با نتیجه 3-1 به پیروزی رسیده است. گلهای ترکیه در این دیدار توسط مولدور،گولر و آکتورکوعلو به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم ملی ترکیه

تیم ملی ترکیه در پنج مسابقه اخیر خود 1 پیروزی,1 تساوی و 3 شکست به دست‌ آورده است. تیم ملی ترکیه با کسب 3 امتیاز و تفاضل گل بهتر، در صدر جدول گروه قرار گرفته است.

ترکیه در خط حمله(رقابت های یورو) 3 گل به ثمر رسانده است. ترکیه در خط دفاع نیز 1 گل دریافت کرده است، مرت گونوک سنگربان باتجربه تیم ترکیه موفق به ثبت کلین شیت نشده است.

بازی پیشرو

تیم ملی ترکیه در دومین و حساس ترین دیدار خود در جام ملت های اروپا به مصاف پرتغال در ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک خواهند رفت. هواداران تیم ترکیه امیدوار هستند با کسب امتیاز در این دیدار صعود خود در گروه را قطعی کنند.

تیم ملی پرتغال:

کونسیسائو فرشته نجات

بازی های اخیر تیم ملی پرتغال

تیم ملی پرتغال با هدایت روبرتو مارتینز یکی از مدعیان قهرمانی به حساب می‌آید و هواداران کریس‌ رونالدو و فوتبال پرتغال امیدوار هستند اخرین جام ملت های اسطوره فوتبال پرتغال پایان خوشی داشته باشد. پرتغال در جام ملت های 2024 یکی از پرستاره ترین ترکیب های جام را در اختیار دارد و طبق پیشبینی کارشناسان فوتبال، پرتغال پس از انگلیس و فرانسه شانس سوم قهرمانی در مسابقات است. پرتغال با هدایت مارتینز 16 دیدار به مصاف رقبای خود رفته است و در 14 مسابقه به پیروزی رسیده است.

دو نماینده دیگر ایران در آسیا مشخص شد

تیم ملی پرتغال در اخرین دیدار خود به مصاف جمهوری چک رفت و با نتیجه 2-1 به پیروزی رسیده است. گلهای پرتغال در این دیدار توسط کونسیسائو و هراناچ(گل‌به‌خودی) به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم ملی پرتغال

تیم ملی پرتغال در پنج مسابقه اخیر خود 3 پیروزی و 2 شکست به دست‌ آورده است. تیم ملی پرتغال با کسب 3 امتیاز و تفاضل گل کمتر، در جایگاه دوم جدول گروه قرار گرفته است.

پرتغال در خط حمله(رقابت های یورو) 2 گل به ثمر رسانده است. پرتغال در خط دفاع نیز 1 گل دریافت کرده است، دیگو کاستا سنگربان تیم پرتغال موفق به ثبت کلین شیت نشده است.

بازی پیشرو

تیم ملی پرتغال در دومین دیدار خود در جام ملت های اروپا به مصاف ترکیه در ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک دورتموند خواهند رفت. هواداران تیم پرتغال امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار رقیب اصلی خود در گروه را شکست دهند و صعود خود به دور حذفی مسابقات را قطعی کنند.

ترکیب احتمالی تیم ملی ترکیه 4-1-4-1

گونوک_آیکادین_مولدور_بارداکچی_کادیغلو_آیهان_یلدیز_هاکان_گولر_اورکان‌ و آلپر ایلماز

غایبین

سویونچو_گولر_کاباک و چنگیز اوندر

ترکیب احتمالی تیم ملی پرتغال 3-4-3

کاستا_دیاز_پپه_کانسلو_مندز_ویتینها_دالوت_برناردوسیلوا_فرناندز_لیائو و کریستیانو رونالدو

غایبین

ندارد

د‌یدار های رو در رو

دوتیم در 5 دیدار به مصاف یکدیگر رفته اند، سهم تیم ملی ترکیه 1 پیروزی و سهم تیم ملی پرتغال نیز 4 پیروزی بوده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد و مساوی تیم ملی پرتغال

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P