پیش بازی دیدار ختافه‌ و رئال مادرید

پیش بازی دیدار ختافه‌ و رئال مادرید

زمان برگزاری:12/11/1402

ساعت برگزاری: 23:30

ورزشگاه: آلفونسو پرز

داور مسابقه: ریکاردو بورخاس

هفته بیستم رقابت های لالیگا اسپانیا

ختافه:

فصلی بدون استرس سقوط!

پیش بازی دیدار ختافه‌ و رئال مادرید

بازی های اخیر ختافه

ختافه در فصول اخیر فراز و نشیب زیادی داشته است، ختافه در سال 2018 بالاتر از تیم های سرشناس اسپانیا به مقام پنجم رسید و با هدایت بوردالاس راهی لیگ اروپا شد. ختافه در سه فصل گذشته اما نتایج خوبی بدست نیاورده است و آنها تنها با اختلاف یک و دو امتیاز موفق به بقا در لالیگا شده اند. بازگشت خوزه بوردالاس اما اتفاق مثبتی برای باشگاه ختافه و هواداران بوده است و آنها پس از بقا در فصل گذشته، در فصل جاری عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشته اند و اختلاف خود با رتبه های خطر در جدول را دورقمی کرده اند.

ختافه در اخرین دیدار خود به مصاف گرانادا رفت و با نتیجه 2-0 به پیروزی رسیده است. گلهای ختافه در این دیدار توسط گرینوود و مایورال به ثمر رسیده است.

امار و ارقام ختافه

ختافه در 21 بازی گذشته خود 7 پیروزی،8 تساوی و 6 شکست به دست اورده است و با 29 امتیاز در جایگاه 10 جدول قرارگرفته است.

ختافه در خط حمله 28 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع 28 گل دریافت کرده است، ختافه در 8 دیدار این فصل موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

تیم ختافه در این هفته میزبان رئال مادرید در ورزشگاه خانگی خود است، هواداران ختافه امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار شگفتی هفته را رقم بزنند و فاصله خود با تیم های مدعی کسب سهمیه اروپایی کم کنند.

رئال مادرید:

عادت به ریمونتادا

بازی های اخیر رئال مادرید

رئال مادرید پس از بازگشت مجدد کارلتو بازگشت های شگفت انگیزی در لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا داشته است. کهکشانی در فصل جاری لالیگا نیز عملکرد خوبی پس از خوردن گل اول مسابقه داشته اند و آنها در هفته گذشته دو مرتبه دیگر طعم شیرین ریمونتادا را چشیدند!.رئال مادرید در چهار دیدار اخیر خود در لالیگا اسپانیا در شرایطی به پیروزی رسیده است که در ده دقیقه انتهایی مسابقه تیم پیروز نبوده است. رئال مادرید رکوردار گلزنی در دقایق پایانی نیز به حساب می آید.

پیروزی تیم ملی و نبرد با ژاپن در مرحله بعد

رئال مادرید در فصل جاری عملکرد فوق العاده ای درون زمین از خود به نمایش گذاشته است اما عملکرد خوب کهکشانی ها بیرون زمین نیز در جریان بوده است و به گفته خبرنگاران نزدیک رئال مادرید، مدیران رئال با امباپه به توافقات مهمی دست پیدا کرده اند تا ستاره فرانسوی تیم پاری سن ژرمن را به صورت آزاد در تابستان به خدمت بگیرند.

رئال مادرید در اخرین دیدار خود به مصاف لاس پالماس رفت و با نتیجه 2-1 در این دیدار به پیروزی رسیده است. گلهای رئال مادرید در این دیدار توسط وینیسیوس و شوامنی به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام رئال مادرید

رئال مادرید در 21 دیدار خود در لالیگا اسپانیا موفق به کسب 54 امتیاز شده است و در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است( یک دیدار کمتر نسبت به خیرونا). 17 پیروزی, 3 تساوی و 1 شکست حاصل تلاش شاگردان کارلتو در این فصل فوتبال اسپانیا بوده است.

رئال مادرید در خط حمله 45 گل به ثمر رسانده است و پس از خیرونا، بهترین خط حمله لیگ‌ را در اختیار دارد. جود بلینگهام با 14 گل در صدر جدول بهترین گلزنان لالیگا و رئال مادرید قرار دارد. در خط دفاع رئال مادرید 14 گل دریافت کرده است و بهترین خط دفاع اسپانیا را در اختیار دارد. تیم رئال مادرید در این فصل موفق به ثبت ده کلین شیت شده است و در جایگاه اول قرار دارد.

بازی پیشرو

رئال مادرید در این هفته میهمان تیم ختافه در ورزشگاه الفونسو پرز است. هواداران رئال امیدوار هستند ششمین پیروزی پیاپی خود در لالیگا را بدست اورند و به صدر جدول صعود کنند.

ترکیب احتمالی ختافه 4-4-2

سوریا_الوارز_‌دجنه_سوارز_ریکو_آلنیا_سانتیاگو_گرینوود_ماکسیمویچ_اونال و بورخا مایورال

غایبین

آرامباری

ترکیب احتمالی رئال مادرید 4-3-1-2

لونین_رودیگر_ناچو_مندی_کارواخال_شوامنی_کروس_مودریچ_بلینگهام_رودریگو و وینیسیوس جونیور

غایبین

کورتوا_میلیتائو_الابا

دیدار های رو در رو

در 20 مسابقه اخیر دو تیم سهم ختافه 1 پیروزی و سهم رئال مادرید نیز 17 پیروزی بوده است، 2 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است. چهار دیدار اخیر دو تیم با پیروزی رئل مادرید به اتمام رسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد رئال مادرید

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P