پیش بازی دیدار خیرونا‌ و ‌اتلتیکو مادرید

پیش بازی دیدار خیرونا‌ و ‌اتلتیکو مادرید

زمان برگزاری:13/10/1402

ساعت برگزاری: 23:59

ورزشگاه: مونتیلیوی

داور مسابقه: آلخاندرو هرناندز

هفته نوزدهم رقابت های لالیگا اسپانیا

خیرونا:

پایان سال، خوش نبود!

پیش بازی دیدار خیرونا‌ و ‌اتلتیکو مادرید

بازی های اخیر خیرونا

پدیده این فصل فوتبال اسپانیا و لالیگا فرصت فوق العاده ای داشت تا یک رکورد تاریخی در باشگاه خود را رقم بزند و سال 2023 را با صدرنشینی به پایان برساند اما تساوی در اخرین مسابقه پیش از سال نو صدر را از آنها گرفت. خیرونا یکی از تیم های خریداری شده توسط مالک منچسترسیتی در سراسر دنیا است و آنها زیر مجموعه تیم منچسترسیتی هستند و چند بازیکن از تیم منچسترسیتی به صورت قرضی در این باشگاه به میدان میرود و آنها سرمایه گذاری زیادی کرده اند.

خیرونا در اخرین دیدار خود به مصاف رئال بتیس رفت و با نتیجه 1-1 در این دیدار متوقف شد، تنها گل خیرونا در این دیدار توسط آرتم دووبیک به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام خیرونا

خیرونا در 18 بازی گذشته خود 14 پیروزی،3 تساوی و 1 شکست به دست اورده است و با 45 امتیاز در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است.

خیرونا در خط حمله 42 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط‌حمله لالیگا را در اختیار دارد. خیرونا در خط دفاع نیز 21 گل دریافت کرده است، خیرونا در 5 دیدار این فصل موفق به بسته نگه داشتن دروازه خود شده است.

بازی پیشرو

خیرونا در این هفته میزبان اتلتیکو مادرید در ورزشگاه خانگی خود است، هواداران خیرونا امیدوار هستند با شکست اتلتیکو شگفتی سازی خود را ادامه دهند و فاصله خود با اتلتیکو مادرید را افزایش دهند.

اتلتیکو مادرید:

کار سیمئونه سخت شد!

بازی های اخیر اتلتیکو مادرید

اتلتیکو مادرید در کنار رئال و خیرونا یکی دیگر از مدعیان قهرمانی در لالیگا به حساب می آید اما نتایج سینوسی شاگردان سیمئونه کار آنها برای رسیدن به صدر جدول و قهرمانی در لالیگا را سخت کرده است. اتلتیکو مادرید فصل را خوب آغاز کرده است و‌ برخلاف فصل گذشته، شرایط بهتری در جدول مسابقات دارند. اتلتیکو مادرید در لیگ قهرمانان اروپا نیز عملکرد خوبی داشته است و خود را به عنوان صدرنشین به مرحله حذفی رسانده است. اتلتیکو در سه هفته اخیر نتایج خوبی بدست نیاورده است و تنها در یک دیدار به پیروزی رسیده اند.

فهرست تیم ملی برای جام ملت ها

اتلتیکو مادرید در‌اخرین دیدار خود بت مصاف سویا رفت و با نتیجه 1-0 به پیروزی رسیده است. تنها گل اتلتیکو مادرید در این دیدار توسط مارکوس لورنته به ثمر رسیده است.

امار و ارقام اتلتیکو مادرید

اتلتیکو در این فصل, 12 پیروزی, 2 تساوی و 4 شکست در کارنامه خود به ثبت رسانده است و با کسب 38 امتیاز در جایگاه سوم جدول قرار گرفته است.

اتلتیکو در خط حمله 36 گل به ثمر رسانده است، گریزمان با ثبت 11 گل بهترین گلزن اتلتیکو لقب گرفته است. اتلتیکو مادرید در خط دفاع 19 گل دریافت کرده است و در 6 مسابقه موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

اتلتیکو در مهم ترین دیدار این هفته فوتبال اسپانیا میهمان خیرونا است،هواداران اتلتیکو امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار، پدیده مسابقات را شکست دهند و امیدهای خود برای قهرمانی را زنده نگه دارند دهند.

ترکیب احتمالی خیرونا 5-4-1

گازانیگا_گارسیا_بلیند_گوتیرس_خوانپه_تایگانکو_مارتین_کوتو_الکس‌گارسیا_ساویو و آرتم دووبیک

غایبین

تیلا_روکا_لوپز_جاستین گارسیا_هررا(احتمالی)

ترکیب احتمالی اتلتیکو مادرید 5-3-2

اوبلاک_هرموسو_ویتسل_مولینا_خیمنز_لینو_کوکه_دیپائول‌_سائول_موراتا و انتونی گریزمان

غایبین

لمار_پابلو‌باریوس_ویتولو_سویونچو

دیدار های رو در رو

در 8 دیدار گذشته دو تیم سهم ‌ اتلتیکو مادرید 3 پیروزی بوده است و 5 دیدار نیز با تساوی به اتمام رسیده است. خیرونا پس از بازگشت به لالیگا موفق به پیروزی برابر اتلتیکو مادرید نشده است.

اپشن های شرطبندی

بیشتر از 1.5 گل مجموع

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P