پیش بازی دیدار خیرونا و بارسلونا

پیش بازی دیدار خیرونا و بارسلونا

پیش بازی دیدار خیرونا و بارسلونا

___ ___ ___ __ ___ __

خیرونا:

سرخ و سفیدهای کاتالان در تلاش برای بقا!.

 

بازی های اخیر خیرونا

خیرونا فصل گذشته موفق شد راهی لالیگا شود و مجدد به سطح اول فوتبال اسپانیا بازگردد، خیرونا اصلی ترین هدف فصلش بقا در لالیگا است اتفاقی که با توجه به نزدیکی امتیازات کار سختی به نظر میرسد، خیرونا تا منطقه سقوط تنها چهار امتیاز فاصله دارد اما نتایج هفته های اخیر این تیم هواداران را برای بقا امیدوار کرده است.

خرونا پس از پیروزی برابر سویا در اخرین دیدار خود به مصاف ویارئال در لالیگا رفت و در این دیدار با نتیجه 1-0 شکست خورد، دروازه خیرونا در دقیقه 90+11 از روی نقطه پنالتی باز شده است.!

آمار و ارقام خیرونا

خیرونا در 18 بازی گذشته خود 5‌ پیروزی،6 تساوی و 7 شکست به دست اورده است و با 21 امتیاز در جایگاه 11 جدول قرار گرفته است.

خیرونا در خط حمله 26 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 28 گل دریافت کرده است، خیرونا در هیچ کدام از دیدار های این فصل خود موفق به بسته نگه داشتن دروازه خود نشده است!.

بازی پیشرو

خیرونا در این هفته در یکی از دربی های کاتالان میزبان بارسلونا است، هواداران خیرونا امیدوار هستند با شکست بارسلونا شگفتی این هفته لالیگا را رقم‌ بزنند و وضعیت خود را در جدول بهتر کنند.

 

 

بارسلونا:

FC_Barcelona
FC_Barcelona

عملکرد درخشان ژاوی و پیروزی های متوالی بارسا.

 

بازی های اخیر بارسلونا

بارسلونا با اسطوره خود روز های سخت را پشت سر گذاشته و روز های شیرینی را برای هواداران ساخته است، بارسلونا پس از جام جهانی عملکرد خوبی داشته است و این هفته موفق شد هفتمین پیروزی متوالی خود را جشن بگیرد تا هواداران رویای سه گانه داخلی را در سر داشته باشند.

بارسلونا در اخرین دیدار خود به مصاف رئال سوسیداد در جام حذفی اسپانیا رفت و موفق شد این تیم را با نتیجه 1-0 شکست دهد و راهی مرحله بعد شود، تک گل بارسلونا توسط عثمان دمبله به ثمر رسیده است.

امار و ارقام بارسلونا

بارسلونا در 17 بازی خود موفق به کسب 44 امتیاز شده است و صدرنشین لالیگا در این فصل است،14 پیروزی،1 شکست و 2 تساوی حاصل کار ژاوی هرناندز در این فصل بوده است.

بارسلونا در خط حمله با 36 گل زده دومین خط حمله برتر لیگ را در اختیار دارد، در خط دفاع بارسلونا تنها 6 گل دریافت کرده است و با 13 کلین شیت با اختلاف نسبت به دیگر رقبا در صدر جدول قرار دارد.

بازی پیشرو

بارسلونا در این هفته به خیرونا خواهد رفت، پیروزی در این دیدار میتواند اختلاف بارسلونا با رئال مادرید را در صدر جدول موقتا به عدد 6 افزایش دهد.

 

 

ترکیب احتمالی خیرونا 4-5-1

گازانینگا_مارتینز_برناردو_خوانپه_گوتیرز_ویلا_گارسیا_رومئو_مارتین_ریکوئلمه و والنتینکاستلانوس

غایبین:

لوپز_کوبه_رینر_بوئنو

 

ترکیب احتمالی بارسلونا 4-3-3

ترشتگن_ارائوخو_کریستنسن_بالده_کانده_گاوی_دیونگ_بوسکتس_فاتی_دمبله و رافینیا

غایبین

گارسیا_تورس_لواندوفسکی

 

 

دیدار های رو در رو

در 8 دیدار گذشته دو تیم سهم خیرونا 1 و سهم‌ بارسلونا 6 پیروزی بوده است و 1 دیدار نیز با تساوی به اتمام رسیده است.

 

اپشن های شرطبندی

برد بارسلونا

 

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار خیرونا و بارسلونا
P