پیش بازی دیدار‌ دورتموند و آث میلان

پیش بازی دیدار‌ دورتموند و آث میلان

زمان برگزاری:12/7/1402

ساعت برگزاری: 22:30

ورزشگاه: سیگنال ایدونا پارک

داور مسابقه: سیمون مارسینیاک

هفته دوم ‌رقابت های لیگ قهرمانان اروپا گروه F

بورسیا دورتموند آلمان:

زنبور ها بدنبال تکرار نتایج خوب

پیش بازی دیدار‌ دورتموند و آث میلان

بازی های اخیر بورسیا دورتموند

ادین ترزیچ در بازگشت مجدد به دورتموند نتایج خوبی بدست اورده است و در 23 دیدار اخیر دورتموند در تمام رقابت ها، زنبور ها تنها در یک دیدار شکست خورده اند. دورتموند در اولین دیدار خود در لیگ قهرمانان اروپا به مصاف پاری‌سن‌ژرمن رفت و با نتیجه 2-0 شکست خورد.

دورتموند در اخرین دیدار خود نیز در بوندسلیگا به مصاف هافنهایم رفت و با نتیجه 3-1 به پیروزی رسید، گلهای دورتموند در این دیدار توسط ریرسون،رویس و فولکبرگ به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام بورسیا دورتموند

دورتموند در فصل جاری بوندسلیگا المان در شش دیدار به مصاف رقبای خود رفته است و موفق به کسب 14 امتیاز شده است و جایگاه چهارم جدول قرار گرفته است. دورتموند با هدایت ادین ترزیچ چهار پیروزی و دو تساوی به دست اورده است. دورتموند در لیگ قهرمانان اروپا در اولین دیدار خود شکست خورده است و در انتهای جدول چهار تیمی قرار گرفته است.

دورتموند در خط حمله 12 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 6 گل دریافت کرده است. کوبل سنگربان ملی پوش و سوئیسی دورتموند در دو دیدار بوندسلیگا موفق به ثبت کلین شیت شده است اما در اروپا موفق به تکرار کلین شیت های خود نشده است.

بازی پیشرو

دورتموند در دومین دیدار خود در لیگ قهرمانان فصل جدید، میزبان تیم میلان ایتالیا در ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک است. هواداران دورتموند امیدوار هستند با کسب پیروزی در این مسابقه، امید های خود برای صعود به عنوان تیم دوم از گروه مرگ مسابقات را افزایش دهند.

آث میلان ایتالیا:

روسونری در اوج

بازی های اخیر آث میلان

میلان با هدایت استفانو پیولی فصل را خوب شروع کرده است و تنها شکست روسونری مقابل اینتر بوده است، میلان پس از شکست برابر اینتر در سه دیدار متوالی سری آ به پیروزی رسید تا همچنان خود را به عنوان مدعی قهرمانی معرفی کند. میلان در اولین دیدار خود در لیگ قهرمانان اروپا، عملکرد خوبی برابر نیوکاسل داشت اما درخشش نیک پوپ سنگربان تیم نیوکاسل مانع گلزنی بازیکنان این تیم شد.

میلان در اخرین دیدار خود در سری آ ایتالیا در مهم ترین دیدار هفته به مصاف لاتزیو رفت با نتیجه 2-0 به پیروزی رسید، گلهای میلان در این دیدار توسط پولیشیچ و اوکافور به ثمر رسیده است، رافائل لیائو در این دیدار دو پاس گل برای هم تیمی های خود ارسال کرده است.

آمار و ارقام آث میلان

میلان در فصل جاری سری آ ایتالیا در هفت مسابقه به میدان رفته است، شش پیروزی و یک شکست حاصل تلاش شاگردان استفانو پیولی در لیگ ایتالیا بوده است. تیم میلان با کسب 18 امتیاز، پس از از اینتر در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است. میلان در لیگ قهرمانان اروپا نیز با کسب یک امتیاز در جایگاه دوم گروه قرار گرفته است.

میلان در خط حمله 15 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 8 گل دریافت کرده است. میلان در مجموع، موفق به ثبت چهار ثبت کلین شیت در ایتالیا و لیگ قهرمانان شده است.

بازی پیشرو

میان در دومین دیدار خود در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا میهمان دورتموند در ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک در کشور المان است. هواداران میلان امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار امید های خود برای صعود از گروه را افزایش دهند.

ترکیب احتمالی بورسیا دورتموند 4-3-3

کوبل_سوله_بنسبینی_ریرسون_هوملس_امره‌جان_اورکان_مالن_برانت_رویس و سباستین هالر

غایبین

سابیتزر

ترکیب احتمالی آث میلان 4-2-3-1

ماینان_مالک‌چاو_توموری_تئوهرناندز_کالابریا_عدلی‌_موسی_لیائو_ریندرز_پولیشیچ و ژیرو

غایبین

بن‌ناصر_کرونیچ_لوفتوس‌چیک_کالولو

دیدار های رو در رو

دوتیم در یک دیدار دوستانه در سال 2017 به مصاف یکدیگر رفته اند که این دیدار با پیروزی 3-1 دورتموند به پایان رسیده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 2.5 گل مجموع

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P