پیش بازی دیدار دورتموند و آیندهوون

پیش بازی دیدار دورتموند و آیندهوون

زمان برگزاری:23/12/1402

ساعت برگزاری: 23:30

ورزشگاه: سیگنال ایدونا پارک

داور مسابقه: دنیله اورساتو

مرحله یک هشتم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا

بورسیا دورتموند آلمان:

یک هدف؛ فقط صعود!

پیش بازی دیدار دورتموند و آیندهوون

بازی های اخیر بورسیا دورتموند آلمان

نتایج ضعیف دورتموند با هدایت ادین ترزیچ در شروع فصل جاری، اختلاف امتیاز آنها با صدر جدول را به 20 افزایش داده است. دورتموند در فصل گذشته تا هفته پایانی بوندسلیگا، شانس اول قهرمانی بود اما در فصل جاری تنها برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان فصل اینده تلاش میکند!. حذف از لیگ قهرمانان اروپا میتواند یک پایان تلخ و بدون جام در این فصل را برای ترزیچ و شاگردانش به ثبت برساند تا مدیران دورتموند به فکر سرمربی جدید باشند.

دورتموند در اخرین دیدار خود به مصاف وردربرمن در بوندسلیگا رفت و با نتیجه 1-2 به پیروزی رسیده است. گلهای دورتموند در این دیدار توسط مالن و سانچو به ثمر رسیده است.

امار و ارقام بورسیا دورتموند آلمان

تیم دورتموند در هفت دیدار خود در لیگ قهرمانان اروپا، سه پیروزی، سه تساوی و یک شکست بدست اورده است و با توجه به تساوی خارج از خانه دیدار رفت، شانس زیادی برای صعود به مرحله بعد دارد.

تیم دورتموند در خط حمله عملکرد خوبی نداشته است و تنها 8 گل به ثمر رسانده است!, تیم دورتموند در خط دفاع اما عملکرد خوبی از خود به ثبت رسانده است و تنها 5 گل دریافت کرده است. تیم دورتموند در فصل جاری لیگ قهرمانان اروپا، موفق به ثبت 3 کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

دورتموند در دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، میزبان تیم آیندهوون در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران دورتموند امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار جشن صعود برپا کنند و به جمع هشت تیم برتر راه پیدا کنند.

آیندهوون هلند:

هلندی ها میهمان ناخوانده یک چهارم؟

بازی های اخیر آیندهوون هلند

پی‌اس‌وی آیندهوون با هدایت پیتر بوش، نتایج درخشانی در لیگ برتر هلند بدست اورده است و مدعی اصلی قهرمانی به حساب می آید. آیندهوون 10 امتیاز در صدر جدول اختلاف امتیاز ایجاد کرده است و در فصل جاری لیگ هلند هرگز شکست نخورده است!. ایندهوون در لیگ قهرمانان اروپا نیز نتایج خوبی بدست اورده است و شانس صعود به مرحله یک چهارم نهایی را دارد تا در مقابل بزرگان قاره قرار بگیرد.

ایندهوون در اخرین دیدار خود به مصاف گو اهد ایگز در اردیویزی هلند رفت و با نتیجه 0-1 در به پیروزی رسیده است. تنها گل آیندهوون در این دیدار توسط سرجینیو دست به ثمر رسیده است.

امار و ارقام آیندهوون هلند

تیم آیندهوون در هفت دیدار خود در لیگ قهرمانان اروپا، دو پیروزی، یک شکست و چهار تساوی بدست اورده است.

تیم آیندهوون در خط حمله به رهبری لوک د یونگ 9 گل به ثمر رسانده است, تیم ایندهوون در خط دفاع شرایط خوبی نداشته است و 11 گل دریافت کرده است. والتر بنیتز سنگربان ارژانتینی شماره یک تیم ایندهوون، 1 کلین شیت در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

بازی پیشرو

آیندهوون در مسابقه برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، میهمان تیم دورتموند در ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک، کشور المان است. هواداران آیندهوون امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار یک شگفتی بزرگ در کشور المان رقم بزنند و راهی مرحله بعد لیگ قهرمانان شوند.

ترکیب احتمالی بورسیا دورتموند 4-3-3

کوبل_هوملس_ماتسن_ریرسون_سوله_امره‌جان_سابیتزر_سانچو_برانت_رویس و نیکلاس فولکروگ

غایبین

هالر_اشلوتبرگ

ترکیب احتمالی آیندهوون 4-3-3

بنیتز_رامالو_بوسکاگلی_دست_تزه_سایباری_فیرمان_تیلمان_لورنزو_باکایوکو و لوک‌ دیانگ

غایبین

نوآ لانگ

دیدار های رو در رو

دوتیم در سالهای اخیر 2 دیدار به مصاف یکدیگر رفته اند، 1 پیروزی سهم دورتموند و 1 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

هردو تیم گل میزنند(بله)

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P