پیش بازی دیدار دورتموند و اتلتیکو مادرید

پیش بازی دیدار دورتموند و اتلتیکو مادرید

زمان برگزاری:28/1/1403

ساعت برگزاری: 22:30

ورزشگاه: سیگنال ایدونا پارک

داور مسابقه: اسلاوکو وینچیچ

مرحله یک چهارم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا

بورسیا دورتموند آلمان:

در انتظار یک بازگشت باشکوه

پیش بازی دیدار دورتموند و اتلتیکو مادرید

بازی های اخیر بورسیا دورتموند آلمان

عملکرد سینوسی ادین ترزیچ هواداران دورتموند را نگران آینده کرده است.! دورتموند برخلاف لیگ قهرمانان اروپا، عملکرد خوبی در بوندسلیگا المان نداشته است. دورتموند در رتبه پنجم بوندسلیگا قرار گرفته است و هدف آنها حضور در جمع چهار تیم برتر. دورتموند در لیگ قهرمانان عملکرد خوبی داشته است و هواداران خود را امیدوار کرده است، زنبور های وست‌فالن امیدوار هستند به عنوان پدیده فصل اروپا لقب بگیرند و یک شگفتی بزرگ رقم بزنند!.

دورتموند در اخرین دیدار خود به مصاف مونشن گلادباخ در بوندسلیگا المان رفته است و با نتیجه 2-1 به پیروزی رسیده است. هردو گل دورتموند در این دیدار توسط سابیتزر به ثمر رسیده است.

امار و ارقام بورسیا دورتموند آلمان

تیم دورتموند در 9 دیدار خود در لیگ قهرمانان اروپا، 4 پیروزی، 3 تساوی و 2 شکست بدست اورده است و با توجه به شکست 2-1 در مسابقه رفت، در آستانه حذف از لیگ قهرمانان قرار گرفته است.

تیم دورتموند در خط حمله عملکرد خوبی نداشته است و تنها 11 گل به ثمر رسانده است!, تیم دورتموند در خط دفاع اما عملکرد خوبی از خود به ثبت رسانده است و تنها 7 گل دریافت کرده است. تیم دورتموند در فصل جاری لیگ قهرمانان اروپا، موفق به ثبت 4 کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

دورتموند در دیدار برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، میزبان تیم اتلتیکو مادرید در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران دورتموند امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار، شکست دیدار رفت را جبران کنند و به نیمه نهایی مسابقات صعود کنند!.

اتلتیکو مادرید اسپانیا:

اتوبوس سیمئونه برای صعود پارک میشود؟

بازی های اخیر اتلتیکو مادرید اسپانیا

اتلتیکو مادرید با هدایت دیگو سیمئونه در فصل جاری روز های پر فراز و نشیبی را پشت سر گذاشته، اتلتیکو مادرید در حساس ترین مقطع فصل به فرم خوب خود بازگشته است و با پنج پیروزی در شش مسابقه اخیر خود(لالیگا و لیگ فهرمانان) برای رقبای خود خط و نشان کشیده است. اتلتیکو مادرید با پیروزی هفته گذشته در لالیگا، شانس خود برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان در فصل اینده را افزایش داده است و انرژی خود را برای لیگ قهرمانان کنار گذاشته است.! دیگو سیمئونه بدنبال سومین حضور خود در فینال لیگ قهرمانان اروپا است و شانس زیادی برای رسیدن به هدف خود دارد!.

اتلتیکو مادرید در اخرین دیدار خود به مصاف خیرونا رفت و با نتیجه 3-1 به پیروزی رسیده است. گلهای اتلتیکو مادرید در این دیدار توسط، کوره‌آ و گریزمان(2) به ثمر رسیده است.

امار و ارقام اتلتیکو مادرید اسپانیا

تیم اتلتیکو در 9 دیدار خود در لیگ قهرمانان اروپا، 6 پیروزی، دو تساوی و یک شکست بدست اورده است و با توجه به پیروزی دور رفت، در استانه صعود به مرحله بعد قرار گرفته است.

تیم اتلتیکو در خط حمله به رهبری گریزمان و موراتا 21 گل به ثمر رسانده است و پس از منچسترسیتی دومین خط حمله برتر مسابقات را در اختیار دارد, اتلتیکو در خط دفاع نیز 9 گل دریافت کرده است. اتلتیکو مادرید در فصل جاری لیگ قهرمانان اروپا، موفق به ثبت 2 کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

اتلتیکو مادرید در دیدار برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، میهمان تیم دورتموند در ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک کشور المان است. هواداران اتلیتیکو امیدوار هستند از پیروزی 2-1 خود در دیدار رفت دفاع کنند و به نیمه نهایی مسابقات صعود کنند.

ترکیب احتمالی بورسیا دورتموند 4-3-3

کوبل_هوملس_ماتسن_ریرسون_اشلوتربک_امره‌جان_سابیتزر_سانچو_برانت_مالن و نیکلاس فولکروگ

غایبین

بنسبینی_هالر(احتمالی)

ترکیب احتمالی اتلتیکو مادرید 5-3-2

اوبلاک_خیمنز_کوئتا_ویتسل_مولینا_مانداوا_کوکه_لورنته_دی پائول_ موراتا و انتونی گریزمان

غایبین

دیپای_لمار_پائولو_هرموسو_لینو

دیدار های رو در رو

دوتیم در سالهای اخیر 3 دیدار به مصاف یکدیگر رفته اند، 1 پیروزی سهم دورتموند و 2 پیروزی نیز سهم اتلتیکو مادرید بوده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

صعود اتلتیکو مادرید اسپانیا

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P