پیش بازی دیدار دورتموند و اینتراخت

پیش بازی دیدار دورتموند و اینتراخت

پیش بازی دیدار دورتموند و اینتراخت

___ ___ ___ ___

 

دورتموند:

زنبور ها قهرمانی نمیخواهند!.

 

 

بازی های اخیر دورتموند

عملکرد خوب دورتموند در ابتدای سال 2023 پس از شکست مقابل چلسی به پایان رسیده است و بنظر میرسد ترمز ترزیچ در دورتمند کشیده شده است!.

دورتمند قبل از مسابقه برابر چلسی در دیدار برگشت لیگ قهرمانان، 10 پیروزی پیاپی به دست اورده بود اما در 7 دیدار اخیر خود تنها در 2 دیدار به پیروزی رسیده است! نتایج سینوسی زنبورها آنها را از قهرمانی دور کرده است.

دورتموند در اخرین دیدار خود به مصاف اشتوگارت رفت و با نتیجه 3-3 در این دیدار متوقف شد.گلهای دورتمند در این دیدار توسط هالر،مالن و رینا به ثمر رسیده است، هر سه گل دریافتی د‌ورتموند پس از 10 نفره شدن حریف بود.!

امار و ارقام دورتموند

دورتموند در 28 بازی این فصل خود 18 پیروزی،7 شکست و 3 تساوی به دست آورده است و با 57 امتیاز در جایگاه 2 جدول قرار گرفته است.

دورتموند در خط حمله 62 گل به ثمر رسانده است و بهترین گلزن این تیم جولیان برانت با 8 گل است، دورتموند در خط دفاع 39 گل دریافت کرده است و در 9 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

دورتموند در این هفته به مصاف اینتراخت در ورزشگاه خانگی خود خواهد رفت،هواداران این تیم امیدوار هستند روند شکست ناپذیری خود در ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک را ادامه دهند و یک پیروزی مهم دیگر را به دست بیاورند.

 

 

اینتراخت فرانکفورت:

تلاش برای سهمیه ادامه دارد.

 

بازی های اخیر اینتراخت فرانکفورت

فرانکفورت در هفته های گذشته نتایج خوبی را به دست‌ نیاورده است، اینتراخت در 7 دیدار اخیر خود در بوندسلیگا به پیروزی نرسیده است و کار سختی برای کسب سهمیه اروپایی در پیش دارد. قهرمان فصل گذشته لیگ اروپا در این فصل عملکرد خوبی در جام حذفی داشته است و خود را به نیمه نهایی نیز رسانده است.

اینتراخت فرانکفورت در اخرین خود به مصاف گلادباخ رفت و به تساوی 1-1 دست پیدا کرد، تک گل فرانکفورت توسط کولو موآنی ستاره فرانسوی این فصل بوندسلیگا و اینتراخت به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام اینتراخت فرانکفورت

فرانکفورت در 28 بازی گذشته خود 11‌ پیروزی،9 تساوی و 8 شکست به دست اورده است و با 42 امتیاز در جایگاه 7 جدول قرار گرفته است.

فرانکفورت در خط حمله 49 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 41 گل دریافت کرده است، اینتراخت تنها در 5 دیدار این فصل دروازه خود را بسته نگه داشته است و در رتبه 12 قرار دارد.!

بازی پیشرو

اینتراخت در این هفته به مصاف دورتموند در یک بازی دشوار و خارج از خانه خواهد رفت، هواداران اینتراخت امیدوار هستند یک پیروزی مهم به دست آورند و برای کسب سهمیه اروپایی امیدوار تر شوند.

 

 

 

ترکیب احتمالی دورتموند 4-3-3

کوبل_هوملس_گوئررو_ریسون_امره‌جان_بلینگهام_اوزکان_مالن_برانت_آدیمی و سباستین هالر

غایبین

مونیر_اشلوتبرگ_موریی_دورانولی_سوله(احتمالی)

 

 

 

ترکیب احتمالی اینتراخت 3-4-2-1

تراپ_هسبه_بوتا_توتا_لنز_روده_کامادا_‌کنائوف_دجیبریل‌شا‌و_کولو موآنی و ماریو گوتزه

غایبین

جاکیچ_لیندستروم_اسمولیچ_اندیکا_توره

 

 

دیدار های رو در رو

در 20 بازی اخیر دو تیم سهم دورتموند 12 پیروزی و سهم اینتراخت 4 پیروزی بوده است,در 4 دیدار دو تیم به تساوی رسیده اند.

 

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

هندکیپ صفر دورتموند

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار دورتموند و اینتراخت
P