پیش بازی دیدار‌ دورتموند و بایرن مونیخ

پیش بازی دیدار‌ دورتموند و بایرن مونیخ

زمان برگزاری:13/8/1402

ساعت برگزاری: 21:00

ورزشگاه: سیگنال ایدونا پارک

داور مسابقه: دنیز آیتکین

هفته دهم رقابت های بوندسلیگا المان

دورتموند:

زنبور ها بدنبال اولین نیش!

پیش بازی دیدار‌ دورتموند و بایرن مونیخ

بازی های اخیر بروسیا دورتموند

دورتموند در فصل جاری با هدایت ترزیچ در 14 دیدار به میدان رفته است و تنها در یک دیدار، مقابل پاری سن ژرمن در لیگ قهرمانان اروپا شکست خورده است. دورتموند در فصل گذشته نیز شانس اول قهرمانی در بوندسلیگا المان بود اما لغزش در اخرین دیدار، جام را تقدیم به بایرن مونیخ کرد. دورتموند در این فصل نیز شرایط خوبی در جدول دارد و در کنار لورکوزن و بایرن مونیخ شانس های اول قهرمانی هستند که بنظر میرسد تا هفته های پایانی شاهد یک رقابت نزدیک میان این سه تیم باشیم.

دورتموند در اخرین دیدار خود در جام حذفی المان، به مصاف هافنهایم رفت و با نتیجه 1-0 به پیروزی رسیده است، تنها گل دورتموند در این دیدار توسط مارکو رویس به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام بروسیا دورتموند

دورتموند در 9 مسابقه این فصل خود 6 پیروزی و 3 تساوی به دست آورده است و با 21 امتیاز در جایگاه چهارم جدول قرار گرفته است.

دورتموند در خط حمله 20 گل به ثمر رسانده است و بهترین گلزن این تیم جولیان برانت با 4 گل است، دورتموند در خط دفاع 11 گل دریافت کرده است. کوبل سنگربان ملی پوش و سوئیسی تیم دورتموند موفق به ثبت 3 کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

دورتموند در این میزبان تیم بایرن مونیخ در ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک است، هواداران دورتموند امیدوار هستند روند شکست ناپذیری خود را ادامه دهند با پیروزی برابر بایرن مونیخ، خود را به صدر جدول نزدیک تر کنند.

بایرن مونیخ:

توخل یک جام دیگر از دست داد!

بازی های اخیر بایرن مونیخ

روز های بد توخل در مونیخ همچنان ادامه دارد، سرمربی اسبق چلسی با ارزوی سه گانه پای به بایرن مونیخ گذاشت اما در هفت ماه حضور این سرمربی، بایرن مونیخ 7 جام از دست داد!. توخل از 8 جام ممکن با بایرن مونیخ تنها یک جام بدست اورده است و در صورت ناکامی در لیگ قهرمانان فصل جاری، از هدایت بایرن برکنار خواهد شد. بایرن مونیخ برخلاف فصول گذشته در بوندسلیگا نیز رتبه اول را در اختیار ندارد.

بایرن مونیخ در اخرین دیدار خود به مصاف ساربروکن در جام حذفی المان رفت و با نتیجه 2-1 در این دیدار شکست خورد و از گردونه رقابت خارج شد. ساربروکن در لیگ دسته سوم فوتبال المان حضور دارد!.

آمار و ارقام بایرن مونیخ

بایرن در 9 دیدار فصل در بوندسلیگا المان، موفق به ثبت هفت پیروزی و دو تساوی شده است و با کسب 23 امتیاز در صدر جدول قرار گرفته است.

تمدید قرارداد رودریگو

 بایرن در خط حمله 34 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله المان را در اختیار دارد. در خط دفاع بایرن مونیخ 7 گل دریافت کرده است و بهترین خط دفاع لیگ را در اختیار دار، بایرن مونیخ موفق به ثبت چهار کلین شیت شده است و در جایگاه دوم قرار دارد.

بازی پیشرو

بایرن مونیخ در مهم ترین دیدار این هفته فوتبال المان، در ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک میهمان دورتموند است. هواداران بایرن امیدوار هستند با پیروزی برابر دورتموند، خود را به قدر جدول نزدیک تر کند.

ترکیب احتمالی بروسیا دورتموند 4-3-3

کوبل_هوملس_اشلوتربرگ_ریرسون_بنسبینی_امره‌جان_فلیکس‌نمچها_مالن_برانت_رویس و نیکلاس فولکروگ

غایبین

جولیان دارانویلی_سوله(احتمالی)

ترکیب احتمالی بایرن مونیخ 4-2-3-1

نویر_اوپامکانو_لایمر_کیم_دیویس_مازروبی_گورتسکا_سانه_موسیالا_کومان و هری کین

غایبین

کیمیش_دلیخت_بچهمان

دیدار های رو در رو

در 20 بازی اخیر دو تیم سهم دورتموند 4 پیروزی بوده است و سهم بایرن مونیخ نیز 15 پیروزی بوده است, در 5 دیدار دو تیم به تساوی رسیده اند. بایرن مونیخ در ده دیدار اخیر خود مقابل دورتموند هرگز شکست نخورده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

هندکیپ صفر بایرن مونیخ

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P