پیش بازی دیدار دورتموند و بایر لورکوزن

پیش بازی دیدار دورتموند و بایر لورکوزن

زمان برگزاری2/2/1403

ساعت برگزاری: 19:00

ورزشگاه: سیگنال ایدونا پارک

داور مسابقه: دنیل سیبرت

هفته سی ام رقابت های بوندسلیگا آلمان

بورسیا دورتموند:

جهنم زرد، حریفان را خاکستر میکند

پیش بازی دیدار دورتموند و بایر لورکوزن

بازی های اخیر بورسیا دورتموند

نتایج درخشان دورتموند در لیگ قهرمانان خیال هواداران برای حضور در فصل اینده لیگ قهرمانان را راحت کرده است. در پایان مرحله یک چهارم نهایی رقابت های اروپایی کشور المان 3 نماینده (2 لیگ قهرمانان،1 لیگ اروپا) دارد و از 6 مسابقه پیشرو تنها به 2 پیروزی برای سهمیه پنجم لیگ قهرمانان نیازمند است و بنظر میرسد به راحتی پس از سری آ و بالاتر از انگلیس به این مهم دست پیدا خواهند کرد. دورتموند در 6 دیدار اخیر خود در بوندسلیگا 5 پیروزی بدست اورده است و تنها در 1 مسابقه شکست خورده است. دورتموند در فصل جاری عملکرد خوبی در خانه از خود به ثبت رسانده است و ورزشگاه خانگی خود را تبدیل به جهنم برای رقبا کرده است.

دورتموند در اخرین دیدار خود به مصاف اتلتیکو مادرید در لیگ قهرمانان رفت و با نتیجه 4-2 به پیروزی رسیده است. گلهای دورتموند در این دیدار توسط برانت،سابیتزر،ماتسن و نیکلاس فولکروگ به ثمر رسیده است.

امار و ارقام بورسیا دورتموند

دورتموند در 29 مسابقه گذشته خود 16 پیروزی،5 شکست و 8 تساوی به دست آورده است و با کسب 56 امتیاز در جایگاه پنجم جدول قرار گرفته است.

دورتموند در خط حمله 57 گل به ثمر رسانده است و بهترین گلزن این تیم نیکولاس فولکروگ با 11 گل لقب گرفته است، دورتموند در خط دفاع 34 گل دریافت کرده است و با ثبت 9 کلین شیت در جایگاه پنجم قرار دارد.

بازی پیشرو

دورتموند در این هفته میزبان لورکوزن در ورزشگاه خانگی خود است ،هواداران دورتموند امیدوار هستند با کسب پیروزی در این دیدار، به روند خوب خود ادامه دهند و اولین شکست فصل لورکوزن را رقم بزنند.

بایرلورکوزن:

رکورد تاریخی در دستان ژابی

بازی های اخیر بایرلورکوزن

لورکوزن با هدایت ژابی آلونسو در هفته گذشته قهرمانی بوندسلیگا المان را بدست اورده است و تنها هدف فصل برای آنها قهرمانی در لیگ اروپا و جام حذفی المان است. لورکوزن در فینال جام حذفی حضور دارد و در لیگ اروپا به نیمه نهایی مسابقات رسیده است. لورکوزن پس از تساوی برابر وستهام، رکورد یوونتوس را شکست و به تنهایی با 44 مسابقه بد‌ون شکست در فصل، به شکست ناپذیرترین تیم اروپا در قرن 21 تبدیل شده است. لورکوزن همچنان شانس افزایش رکورد خود را دارد و هواداران لورکوزن امیدوار هستند با حفظ روند فعلی، در پایان فصل دو قهرمانی دیگر جشن بگیرند!.

لورکوزن در آخرین دیدار خود به مصاف وستهام یونایتد در لیگ اروپا رفت و با نتیجه 1-1 در این دیدار متوقف شده است. تنها گل لورکوزن در این دیدار توسط فریمپونگ در دقیقه 89 به ثمر رسیده است.

امار و ارقام بایرلورکوزن

لورکوزن در 29 دیدار خود در بوندسلیگا 25 پیروزی به دست آورده است، در 5 دیدار نیز به تساوی رسیده است و قهرمان بوندسلیگا شده است.

در خط حمله لورکوزن 74 گل به ثمر رسانده است و پس از بایرن مونیخ بهترین خط حمله فوتبال المان را در اختیار دارد. لورکوزن در خط دفاع 19 گل دریافت کرده است و بهترین خط دفاع بوندسلیگا را در اختیار دارد،لورکوزن در 15 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است و در رتبه اول قرار دارد.

دیدار پیشرو

لورکوزن‌ در مهم ترین مسابقه فوتبال المان میهمان تیم بورسیا دورتموند در ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک است، هواداران لورکوزن امیدوار هستند روند خوب خود را ادامه دهند و با پیروزی در این دیدار رکورد شکست ناپذیری خود را افزایش دهند.

ترکیب احتمالی بورسیا دورتموند 4-3-3

کوبل_هوملس_ماتسن_ریرسون_اشلوتربک_امره‌جان_سابیتزر_سانچو_برانت_گیتنس و نیکلاس فولکروگ

غایبین

آدیمی_بنسبینی_هالر_مالن(احتمالی)

ترکیب احتمالی بایرلورکوزن 3-4-3

هرادسکی_تاح_هینکاپیه_کوسونوح_گریمالدو_فریمپونگ_اندریچ_ژاکا_فریتز_هوفمان و ویکتور بونیفاس

غایبین

عدلی_هولژک

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم دورتموند 11 پیروزی و سهم لورکوزن نیز 5 پیروزی بوده است. 4 دیدار  دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است. در 6 دیدار اخیر دو تیم دورتموند تنها در یک دیدار شکست خورده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

هردوتیم گل میزنند(بله)

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P