پیش بازی دیدار دورتموند و رئال مادرید

پیش بازی دیدار دورتموند و رئال مادرید

زمان برگزاری: 12/3/1403

ساعت برگزاری: 22:30

ورزشگاه: ومبلی لندن

داور مسابقه: اسلاوکو وینیچیچ

دیدار پایانی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا

بورسیا دورتموند آلمان:

قدم آخر را محکم بردارید!

پیش بازی دیدار دورتموند و رئال مادرید

بازی های اخیر بورسیا دورتموند آلمان

قهرمان 8 دوره بوندسلیگا المان در فصل جاری عملکرد خوبی در کشور المان بدست نیاورده است و فصل را در رتبه پنجم جدول به پایان رسانده است. دورتموند در فصل جاری لیگ قهرمانان عملکرد درخشانی از خود به نمایش گذاشته است و برای سومین مرتبه به فینال لیگ قهرمانان صعود کرده است. بورسیا دورتموند تاکنون 4 مرتبه‌ در فینال های اروپایی(2 لیگ اروپا،2لیگ قهرمانان) حضور پیدا کرده است و تنها در 1 دیدار(لیگ قهرمانان 1996) به پیروزی رسیده است. عملکرد ادین ترزیچ در مجموع فصل جاری قابل قبول ارزیابی شده است است و فصل آینده نیز روی نیمکت دورتموند حضور خواهد داشت.

بورسیا دورتمند در اخرین دیدار خود به مصاف دارمشتات رفت و با نتیجه پر گل 4-0 به پیروزی رسیده است. گلهای دورتموند در این دیدار توسط رویس،مالن،ماتسن و برانت به به ثمر رسیده است.

امار و ارقام بورسیا دورتموند آلمان

تیم دورتموند در 12 دیدار خود در لیگ قهرمانان اروپا، 7 پیروزی، 3 تساوی و 2 شکست بدست اورده است و به فینال لیگ قهرمانان قرار گرفته است.

تیم دورتموند در خط حمله تنها 17 گل به ثمر رسانده است!, تیم دورتموند در خط دفاع نیز 9 گل دریافت کرده است و شراط خوبی دارد. تیم دورتموند در فصل جاری لیگ قهرمانان اروپا، موفق به ثبت 6 کلین شیت شده است و در جایگاه اول قرار دارد.

بازی پیشرو

دورتموند در دیدار فینال لیگ قهرمانان اروپا، به مصاف تیم رئال مادرید در ورزشگاه ومبلی لندن خواهد رفت. هواداران دورتموند امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار، مقام قهرمانی را بدست آورند.

رئال مادرید اسپانیا:

کهکشانی ها بدنبال ستاره پانزدهم!

بازی های اخیر رئال مادرید اسپانیا

عملکرد خیره کننده رئال مادرید در فصل جاری، هواداران رئال را امیدوار به فتح اروپا برای پانزدهمین مرتبه کرده است!. پرافتخار ترین باشگاه جهان یک مرتبه دیگر در فینال لیگ قهرمانان قرار گرفته است و شانس زیادی برای قهرمانی دارد. قهرمان فصل جاری لالیگا اسپانیا تاکنون 17 مرتبه به فینال لیگ قهرمانان اروپا صعود کرده است و در 14 مسابقه به پیروزی رسیده است. رئال مادرید در 8 فینال اخیر خود در لیگ قهرمانان به پیروزی رسیده است. کارلو انچلوتی تنها 2 جام با پرافتخار ترین سرمربی تاریخ رئال مادرید فاصله دارد و هواداران رئال امیدوار هستند با قهرمانی لیگ قهرمانان و سپس سوپرکاپ اروپا، نام سرمربی ایتالیایی در تاریخ باشگاه جاودانه تر شود. با اعلام رسمی کارلو آنچلوتی، سرمربی ایتالیایی تنها یک فصل دیگر به کار خود ادامه میدهد و سپس از دنیای مربیگری خداحافظی خواهد کرد. رئال مادرید در فصل جاری تنها مقابل اتلتیکو شکست خورده است!

رئال مادرید در اخرین دیدار خود به مصاف رئال بتیس رفت و با نتیجه 0-0 در این دیدار متوقف شده است. رئال در این دیدار 4 ضربه درون چارچوب به ثبت رسانده است و موفق به گلزنی نشده است.

امار و ارقام رئال مادرید اسپانیا

تیم رئال مادرید در 12 دیدار خود در لیگ قهرمانان اروپا، 8 پیروزی و 4 تساوی بدست اورده است و بدون شکست خود را به فینال مسابقات رسانده است.

تیم رئال مادرید در خط حمله به رهبری بلینگهام و وینیسیوس 26 گل به ثمر رسانده است و دومین خط حمله برتر اروپا را در اختیار دارد, تیم رئال مادرید در خط دفاع نیز 15 گل دریافت کرده است. تیم رئال مادرید موفق به ثبت 3 کلین شیت در لیگ قهرمانان شده است.

بازی پیشرو

رئال مادرید در مسابقه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، به مصاف تیم بورسیا دورتموند در ورزشگاه ومبلی لندن خواهد رفت. هواداران رئال مادرید امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار رکورد شکست ناپذیری خود در اروپا را حفظ کنند و پانزدهمین قهرمانی خود در لیگ قهرمانان را جشن بگیرند.

ترکیب احتمالی بورسیا دورتموند 4-3-3

کوبل_هوملس_ماتسن_ریرسون_اشلوتربک_امره‌جان_سابیتزر_سانچو_برانت_آدیمی و نیکلاس فولکروگ

غایبین

بنسبینی_هالر(احتمالی)

ترکیب احتمالی رئال مادرید 4-3-1-2

کورتوآ_رودیگر_ناچو_مندی_کارواخال_کاماوینگا_کروس_والورده_بلینگهام_رودریگو و وینیسیوس جونیور

غایبین

آلابا_شوامنی

دیدار های رو در رو

در 10 دیدار اخیر دو تیم سهم بورسیا دورتموند 3 پیروزی و سهم رئال مادرید نیز 4 پیروزی بوده است, 3 دیدار دو تیم با تساوی به پایان رسیده است. در 4 دیدار اخیر دو تیم رئال مادرید هرگز شکست نخورده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

قهرمانی رئال مادرید

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P