پیش بازی دیدار دورتموند و پاری سن ژرمن

پیش بازی دیدار دورتموند و پاری سن ژرمن

زمان برگزاری: 12/2/1403

ساعت برگزاری: 22:30

ورزشگاه: سیگنال ایدونا پارک

داور مسابقه: آنتونی تیلور

نیمه نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا

بورسیا دورتموند آلمان:

یک رویای بزرگ برای ترزیچ!

پیش بازی دیدار دورتموند و پاری سن ژرمن

بازی های اخیر بورسیا دورتموند آلمان

در میان چهار تیم حاضر در مرحله نیمه نهای لیگ قهرمانان، تنها ادین ترزیچ سرمربی دورتموند موفق به فتح لیگ قهرمانان نشده است. دورتموند در فصل جاری با عملکرد خیره کننده در لیگ قهرمانان، بدنبال تاریخ سازی در اروپا است. بورسیا دورتموند در بوندسلیگا عملکرد خوبی از خود به جای نگذاشته است و تنها شانس آنها برای رسیدن به لیگ قهرمانان فصل اینده، پیروزی نمایندگان فوتبال المان در مسابقات اروپایی فصل جاری است. دورتموند اخرین مرتبه در سال 2013 به فینال لیگ قهرمانان راه پیدا کرده و آنها در فینال با نتیجه 2-1 مغلوب بایرن مونیخ در ورزشگاه ومبلی شده اند. فینال فصل جاری نیز در ورزشگاه ومبلی برگزار خواهد شد و بایرن مونیخ نیر به مانند بورسیا دورتموند شانس حضور در فینال را دارد!.

دورتموند در اخرین دیدار خود به مصاف لایپزیش رفت و با نتیجه پرگل 4-1 در این دیدار شکست خورده است. تنها گل دورتموند در این دیدار توسط سانچو به ثمر رسیده است.

امار و ارقام بورسیا دورتموند آلمان

تیم دورتموند در 10 دیدار خود در لیگ قهرمانان اروپا، 5 پیروزی، 3 تساوی و 2 شکست بدست اورده است و خود را به نیمه نهایی مسابقات لیگ قهرمانان رسانده است.

تیم دورتموند در خط حمله 15 گل به ثمر رسانده است!, تیم دورتموند در خط دفاع نیز 9 گل دریافت کرده است. تیم دورتموند در فصل جاری لیگ قهرمانان اروپا، موفق به ثبت 4 کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

دورتموند در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، میزبان تیم پاری سن ژرمن در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران دورتموند امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار راه صعود به فینال را هموار کنند!.

پاری سن ژرمن فرانسه:

شانس بزرگ پیشروی انریکه

بازی های اخیر پاری سن ژرمن

حضور پاری سن ژرمن در نیمه نهایی لیگ قهرمانان، یک موفقیت برای لوئیس انریکه سرمربی اسپانیایی اسبق بارسلونا به حساب می آید. لوئیس انریکه در ابتدای فصل به عنوان سرمربی پاری سن ژرمن معرفی شده است و هواداران پاری سن ژرمن امیدوار هستند اولین قهرمانی خود در اروپا را با لوئیس انریکه جشن بگیرند. لوئیس انزیکه در سال 2014-15 با تیم بارسلونا فاتح لیگ قهرمانان شده است. پاری سن ژرمن در لیگ یک فرانسه شرایط خوبی درد و فاصله 12 امتیازی نسبت به تیم دوم، خیال آنها را برای قهرمانی راحت کرده است.

اوج حساسیت در صدر و قعر لیگ جزیره

پاری سن ژرمن در اخرین دیدار خود به مصاف لوآور در لیگ یک فرانسه رفت و با نتیجه پرگل 3-3 به تساوی رسیده است. گلهای پاری سن ژرمن در این دیدار توسط اشرف،بارکولا و راموس به ثمر رسیده است.

امار و ارقام پاری سن ژرمن فرانسه

تیم پاری سن ژرمن در 10 دیدار خود در لیگ قهرمانان اروپا، 5 پیروزی، 3 شکست و 2 تساوی بدست اورده است و خود را به نیمه نهایی مسابقات رسانده است.

تیم پاری سن ژرمن در خط حمله به رهبری کیلیان امباپه 19 گل به ثمر رسانده است, تیم پاری سن ژرمن در خط دفاع نیز 13 گل دریافت کرده است.دوناروما سنگربان شماره یک تیم پاری سن ژرمن موفق به ثبت 3 کلین شیت در لیگ قهرمانان شده است.

بازی پیشرو

پاری سن ژرمن در مسابقه رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، میهمان تیم دورتموند در ورزشگاه خانگی سیگنال ایدونا پارک کشور المان است. هواداران پاری سن ژرمن امیدوار هستند با پیروزی در این مسابقه خود را برای دیدار برگشت و جشن صعود آماده کنند!.

ترکیب احتمالی بورسیا دورتموند 4-3-3

کوبل_هوملس_ماتسن_ریرسون_اشلوتربک_امره‌جان_سابیتزر_سانچو_برانت_آدیمی و نیکلاس فولکروگ

غایبین

بنسبینی_هالر_مالن_هوملس(احتمالی)

ترکیب احتمالی پاری سن ژرمن 4-3-3

دوناروما_هرناندز_مارکینیوش_حکیمی_مندز_زایرامری_رویز_ویتینها_بارکولا_دمبله و کیلیان امباپه

غایبین

ریکو_کیمپمپه

دیدار های رو در رو

در 6 دیدار اخیر دو تیم، سهم دورتموند 1 پیروزی و سهم پاری سن ژرمن نیز 2 پیروزی بوده است, 3 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد و مساوی بورسیا دورتموند

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P