پیش بازی دیدار دورتموند و پاری سن ژرمن

پیش بازی دیدار دورتموند و پاری سن ژرمن

زمان برگزاری:22/9/1402

ساعت برگزاری: 23:30

ورزشگاه: سیگنال ایدونا پارک

داور مسابقه: گلن نیبرگ

هفته پایانی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا گروه F

دورتموند آلمان:

زنبور ها بدنبال انتقام

پیش بازی دیدار دورتموند و پاری سن ژرمن

بازی های اخیر دورتموند آلمان

بورسیا دورتموند برخلاف نظر کارشناسان، در فصل جاری لیگ قهرمانان عمکرد درخشانی از خود به ثبت رسانده است. دورتموند با کسب سه پیروزی متوالی در لیگ قهرمانان، صعود خود را به عنوان اولین تیم در گروه مرگ به مرحله حذفی قطعی کرده است و زنبور ها برای صدرنشینی نیازمند کسب امتیاز در اخرین دیدار خود هستند. دورتموند در سال 2020 در مرحله یک هشتم نهایی با تمام ستارگان خود مغلوب پاری سن ژرمن شد و‌ شانس بزرگ صعود را از دست داد، زنبور های وستفالن امیدوار هستند با پیزوزی در این دیدار انتقام خود را از نماینده کشور فرانسه بگیرند.

دورتموند در اخرین دیدار خود به مصاف لایپزیش رفت و با نتیجه 3-2 در این دیدار شکست خورد، گلهای دورتموند در این دیدار توسط سوله و فولکبورگ به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام دورتموند آلمان

دورتموند در پنج دیدار فصل جدید خود در لیگ قهرمانان اروپا موفق به کسب سه پیروزی، یک تساوی و یک شکست شده است و با کسب 10 امتیاز، در جایگاه اول جدول قرار گرفته است و صعود خود به مرحله حذفی را قطعی کرده است. دورتموند در خط حمله 6 گل به ثمر رسانده است, در خط زردپوشان وست‌فالن تنها 3 گل دریافت کرده اند و بهترین خط دفاع گروه را در اختیار دارند.کوبل سنگربان ملی پوش سوئیسی تیم دورتموند موفق به ثبت سه کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

دورتموند در آخرین و مهم ترین دیدار خود میزبان تیم پاری سن ژرمن در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران پرشور دورتموند امیدوار هستند چهارمین پیروزی متوالی خود را در هفته ششم لیگ قهرمانان جشن بگیرند و صدرنشینی خود را گروه مرگ راه قطعی کنند.

پاری سن ژرمن فرانسه:

عملیات فرار از فاجعه!

بازی های اخیر پاری سن ژرمن فرانسه

پس از انتخاب لوئیس انریکه به عنوان سرمربی جدید پاری سن ژرمن در ابتدای فصل، هواداران پی اس جی به روز های خوب بسیار امیدوار بودند اما این اتفاق رخ نداده است!. پاری سن ژرمن شرایط خوبی در لیگ قهرمانان اروپا سپری نکرده است و هواداران خود را ناامید کرده است. تنها قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا برای هواداران پاری سن ژرمن و ناصرالخلیفی مالک این تیم قابل قبول است اما پاری سن ژرمن در شرایطی پای به هفته پایانی مرحله گروهی میگذارد که همچنان صعود خود را به مرحله حذفی قطعی نکرده است!. پاری سن ژرمن طبق عادت سالانه، در لیگ یک فرانسه شانس اول قهرمانی است و شرایط خوبی در لیگ داخلی دارد.

خداحافظی کیه‌لینی از دنیای فوتبال

پاری سن ژرمن در اخرین دیدار خود به مصاف نانت فرانسه رفت و با نتیجه 2-1 در این دیدار به پیروزی رسیده است. گلهای پاری سن ژرمن در این دیدار توسط بارکولا و کولوموآنی به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام پاری سن ژرمن

پاری سن ژرمن در پنج دیدار این فصل خود در لیگ قهرمان، دو پیروزی، یک تساوی و دو شکست بدست اورده است و با کسب 7 امتیاز در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است.

پاری سن ژرمن در خط حمله خود 8 گل به ثمر رسانده است، کیلیان امباپه با سه گل بهترین گلزن پاری سن ژرمن در اروپا لقب گرفته است. در خط دفاع پاری سن ژرمن 7 گل دریافت کرده است. دوناروما سنگربان ملی پوش تیم ملی ایتالیا در این فصل موفق به ثبت دو کلین شیت در ترکیب پاری‌سن‌ژرمن شده است.

بازی پیشرو

پاری سن ژرمن در آخربن دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، میهمان دورتموند در ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک است، هواداران پاری سن ژرمن امیدوار هستند با یک پیروزی خارج از خانه، صعود خود را به دور حذفی قطعی کنند و کار خود را به اما و اگر نسپارند.

ترکیب احتمالی بورسیا دورتموند 4-3-3

کوبل_سوله_بنسبینی_ولف_هوملس_اوزکان‌_سابیتزر_گیتنس_برانت_رویس و نیکلاس فولکبرگ

غایبین

ریرسون_دورانویلی_موکوکو_امره جان_هالر(احتمالی)

ترکیب احتمالی پاری سن ژرمن 4-3-3

دوناروما_اشکرینیار_مارکینیوش_هرناندز_حکیمی_اوگارته_امری_کولوموآنی_ویتینیا_کانگ این لی و کیلیان امباپه

غایبین

ناواس_رویز_مندس_کیمپمپه_دمبله_ریکو

دیدار های رو در رو

دو تیم تا کنون پنج دیدار مقابل یکدیگر قرار گرفته اند، یک دیدار با پیروزی دورتموند و دو دیدار با پیروزی تیم پاری سن ژرمن به پایان رسیده است. دو دیدار دو تیم نیز با تساوی به اتمام رسیده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد و مساوی پاری سن ژرمن

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P