پیش بازی دیدار ذوب آهن و سپاهان

پیش بازی دیدار ذوب آهن و سپاهان

پیش بازی دیدار ذوب آهن و سپاهان

زمان برگزاری:25/5/1402

ساعت برگزاری: 21:00

ورزشگاه: فولادشهر

داور مسابقه:‌ مرتضی منصوریان

هفته دوم رقابت های لیگ برتر ایران

ذوب آهن:

خون تازه در رگ ذوب با ربیعی

بازی های اخیر ذوب آهن:

پس از کناررفتن امیرقلعه نویی از هدایت ذوب اهن و ورود مهدی تارتار، ذوب اهن تبدیل به یک تیم معمولی در فوتبال ایران شد و تنها هدف مدیران ذوب اهن رتبه تک رقمی در جدول بود! مدیران ذوب اهن امسال یک قدم رو به جلو برداشتند و با اوردن محمد ربیعی هدف خود را از کسب رتبه تک‌ رقمی به سمت کسب سهمیه لیگ قهرمانان تغییر دادند.

پیش بازی دیدار منچسترسیتی و سویا

ذوب اهن در اولین دیدار با سرمربی جدید خود به مصاف ملوان با هدایت مهدی تارتار رفت و موفق شد با نتیجه 2-1 به پیروزی برسد گلهای ذوب اهن در این دیدار توسط عرفان معصومی و (گل به خودی) به ثمر رسیده است ، پیروزی ذوب اهن در انزلی رکورد شکنی گاندو ها نیز بود،ذوب اهن پس از مدت های طولانی در خارج از اصفهان به پیروزی رسید.

آمار و ارقام ذوب آهن اصفهان

ذوب اهن با کسب سه امتیاز در اولین دیدار خود در جایگاه چهارم جدول قرار گرفته است، ذوب اهن در خط حمله دو گل به ثمر رسانده است و در خط نیز یک گل دریافت کرده است. حبیب فرعباسی علیرغم عملکرد خوب موفق به ثبت کلین شیت نشد.

بازی پیشرو

ذوب اهن در دومین دیدار خود به مصاف همشهری خود، سپاهان میرود. هواداران ذوب اهن امیدوار هستند روند خوب خود را با پیروزی در دربی اصفهان ادامه دهند و با کسب امتیاز اماده هفته سوم لیگ برتر شوند.

سپاهان اصفهان:

خط و نشان مورایس برای قهرمانی

بازی های اخیر سپاهان اصفهان

سپاهان فصل گذشته علیرغم شایستگی برای قهرمانی موفق به کسب جام لیگ برتر نشد اما فصل جدید با خرید بازیکنان تاثیرگذار عزم خود را برای قهرمانی جزم کرده است. پیروزی پر گل سپاهان در اولین دیدار فصل جدید خود زنگ خطر را برای رقبا به صدا در اورد. سپاهان در اولین دیدار خود به مصاف تراکتورسازی رفت و در یک دیدار تماشایی، با نتیجه پرگل 3-1 به پیروزی رسید، گلهای سپاهان در این دیدار توسط مغانلو،اسدی و شکاری به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام سپاهان اصفهان

سپاهان در اولین دیدار خود موفق به ثبت اولین پیروزی فصل جدید شد و با سه امتیاز در جایگاه سوم جدول قرار گرفته است. سپاهان در خط حمله سه گل به ثمر رسانده است و در کنار استقلال و گلگهر بهترین خط حمله لیگ را تشکیل داده است. سپاهان در خط دفاع نیز یک گل دریافت کرده است و پیام نیازمند موفق به ثبت اولین کلین شیت فصل نشده است.

بازی پیشرو

سپاهان در دومین دیدار خود به مصاف ذوب اهن در ورزشگاه فولادشهر خواهد رفت، هواداران سپاهان امیدوار هستند دومین پیروزی متوالی خود جشن بگیرند و صدر جدول را در پایان هفته دوم بدست بیاورند.

ترکیب احتمالی ذوب آهن اصفهان 5-3-2

فرعباسی_محمدی_مصلح_قریشی_امیرحسین‌جدی_آریاکیا_معصومی_آشوری_اسلامی_ یوسفی و محمد جواد محمدی

غایبین

ندارد

ترکیب احتمالی سپاهان‌ اصفهان 4-4-2

نیازمند_رضاییان_دانشگر_یزدانی_‌زکی‌پور_پهلوان_کریمی_شکاری_رضایی_احمدزاده و شهریار مغانلو

غایبین

نیلسون_الکثیر(احتمالی)

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار گذشته دو تیم سهم ذوب اهن 3 و سهم سپاهان نیز 10 پیروزی بوده است، 7 دیدار دوتیم نیز با تساوی به اتمام رسیده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد سپاهان

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار ذوب آهن و سپاهان
P