پیش بازی دیدار ذوب آهن‌ و پرسپولیس

پیش بازی دیدار ذوب آهن‌ و پرسپولیس

زمان برگزاری:9/12/1402

ساعت برگزاری: 17:15

ورزشگاه: فولادشهر

داور مسابقه: علی صفایی

هفته هجدهم رقابت های لیگ برتر ایران

ذوب آهن اصفهان:

شوک ربیعی به گاندوها

پیش بازی دیدار ذوب آهن‌ و پرسپولیس

بازی های اخیر ذوب آهن اصفهان

ذوب آهن با هدایت محمد ربیعی فصل خوبی را پشت سر میگذارد اما شکست برابر ملوان و پیشنهاد جذاب فولاد خوزستان، محمد ربیعی را از حضور در اصفهان پشیمان کرد. محمد ربیعی مذاکرات خود با مدیران فولاد را انجام داد اما در نهایت با دخالت شرکت ذوب اهن، ربیعی در جمع گاندو ها ماندگار شد!. ذوب اهن در ده مسابقه اخیر تنها در یک دیدر شکست خورده است و شرایط خوبی در جدول دارد. مدیران ذوب اهن امیدوار هستند با هدایت ربیعی به لیگ قهرمانان اسیا صعود کنند!.

ذوب اهن در اخرین دیدار خود به مصاف ملوان بندرانزلی رفت و با نتیجه 1-0 در این دیدار شکست خورده است. شایان مصلح در این دیدار یک ضربه پنالتی را از دست داده است.

امار و ارقام ذوب آهن اصفهان

ذوب آهن در 16 مسابقه گذشته خود 6 پیروزی،7 تساوی و 3 شکست به دست اورده است و با کسب 25 امتیاز(یک دیدار کمتر) در جایگاه هفتم جدول قرارگرفته است.

ذوب اهن در خط حمله 14 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 12 گل دریافت کرده است، ذوب اهن در 6 مسابقه در لیگ برتر دروازه خود را بسته نگه داشته است

بازی پیشرو

تیم ذوب اهن اصفهان در این هفته لیگ برتر میزبان پرسپولیس در ورزشگاه خانگی خود است، هواداران ذوب آهن امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار یکی از مدعیان قهرمانی را متوقف کنند و به ادامه مسابقات امیدوارتر‌ شوند.

پرسپولیس تهران:

خط و نشان اوسمار برای مدعیان!

بازی های اخیر پرسپولیس تهران

پرسپولیس با هدایت اوسمار ویرا در دو هفته گذشته عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشته و پیروزی هفته گذشته هواداران پرسپولیس را به قهرمانی در لیگ امیدوار کرده است. پرسپولیس در دیدار برابر الومینیوم و تراکتور برخلاف نیم فصل اول پاس های کوتاه کمتری ارسال کرده است و در انتقال بازی از خط دفاع به حمله بسیار سریع عمل میکند. اوج کار اوسمار ویرا در دیدار گذشته، جا به جایی مهدی ترابی و سعید صادقی بوده است، مهدی ترابی در پست جدید خود عملکرد درخشانی داشت و اگر مهاجمان پرسپولیس دقت بالایی داشتند پرسپولیس میتواند شمار گل های خود را افزایش دهند. جدایی همزمان نبیل باهویی و شهاب زاهدی دست اوسمار در خط حمله را بسته است و تنها گزینه پرسپولیس عیسی الکثیر با 34 سال سن است!. با اعلام رضا درویش پرسپولیس فعلا قصد خرید مهاجم ندارد و عملکرد تیم در دو مسابقه اینده برای خرید مهاجم مهم است!. پرسپولیس در 8 دیدار اخیر تنها در یک دیدار شکست خورده است اما عملکرد خوبی نداشته است.

پرسپولیس تهران در اخرین دیدار خود به مصاف تراکتور رفت و با نتیجه 2-0 در این دیدار به پیروزی رسیده است، گلهای سرخپوشان در این دیدار توسط الکثیر و مهدی ترابی به ثمر رسیده است.

امار و ارقام پرسپولیس تهران

پرسپولیس در فصل جاری لیگ برتر، 17 دیدار به مصاف رقبای خود رفته است و موفق به کسب 33 امتیاز شده است و در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است. پرسپولیس در فصل جاری با هدایت یحیی گل محمدی و اوسمار ویرا 9 پیروزی، 2 شکست و 6 تساوی به دست اورده است.

پرسپولیس در خط حمله 21 گل به ثمر رسانده است و بهترین گلزن سرخپوشان شهاب زاهدی با 6 گل است که به تازگی از جمع سرخپوشان جدا شده است. پرسپولیس در خط دفاع 11 گل دریافت کرده است و پس از استقلال، بهترین خط دفاع را در اختیار دارد. علیرضا بیرانوند سنگربان ملی پوش پرسپولیس در 8 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است و در جایگاه سوم قرار دارد.

بازی پیشرو

پرسپولیس در این هفته لیگ برتر ایران، میهمان تیم ذوب آهن در ورزشگاه فولادشهر اصفهان است. هواداران پرسپولیس امیدوار هستند با کسب پیروزی در این دیدار، دومین پیروزی پیاپی خود با سرمربی جدید را بدست اورند و فاصله خود با استقلال در صدر جدول را کاهش دهند.

ترکیب احتمالی ذوب آهن اصفهان 3-5-2

جعفری_گرامی_مصلح_قریشی_امیرحسین‌جدی_آریاکیا_رضایی_یوسفی_اسلامی_ علیاری‌ و محمد جواد محمدی

غایبین

سبحان خاقانی_محمدی

ترکیب احتمالی پرسپولیس تهران 4-2-3-1

امیررضا‌رفیعی_گولسیانی_کنعانی_اسماعیلی‌فر_عبدالکریم‌حسن_ریگی_رفیعی_اورونوف_عالیشاه_ترابی و عیسی آلکثیر

غایبین

پورعلی‌گنجی_سلمانی_بیرانوند

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر که دو تیم مقابل یکدیگر قرار گرفته اند، سهم ذوب اهن 5 و سهم پرسپولیس نیز 8 پیروزی بوده است، 7 دیدار دو تیم با تساوی به پایان رسیده است. در هشت دیدار اخیر، پرسپولیس مقابل ذوب اهن شکست نخورده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد مساوی پرسپولیس تهران

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P