پیش بازی دیدار ذوب اهن و استقلال

پیش بازی دیدار ذوب اهن و استقلال

زمان برگزاری:4/9/1402

ساعت برگزاری: 17:30

ورزشگاه: فولاد شهر

داور مسابقه: امیر سامان سلطانی

هفته یازدهم رقابت های لیگ برتر ایران

ذوب آهن اصفهان:

آتش بازی ربیعی در نصف جهان

پیش بازی دیدار ذوب اهن و استقلال

بازی های اخیر ذوب آهن اصفهان

جدایی مهدی تارتار از جمع گاندو ها بهترین اتفاق ممکن برای ذوب اهن و تارتار در فصل جاری بوده است، ذوب اهن در طول تاریخ لیگ برتر ایران همواره یکی از مدعیان قهرمانی و کسب سهمیه اسیایی بوده است اما در سالیان اخیر نتایج خوبی بدست نیاورده است و در میانه جدول قرار گرفته است. انتخاب محمد ربیعی به عنوان سرمربی در ابتدای فصل، بهترین خبر برای هواداران ذوب اهن بود و این سرمربی جوان و موفق سالیان اخیر لیگ برتر، ندایج درخشانی با ذوب اهن بدست اورده است و در جمع چهار تیم برتر لیگ حاظر است.

ذوب اهن در اخرین دیدار خود به مصاف نساجی رفت و با نتیجه 1-2 در این دیدار به پیروزی رسیده است، گلهای ذوب اهن در این دیدار توسط مجید علیاری و فردین یوسفی به ثمر رسیده است.

امار و ارقام ذوب آهن اصفهان

ذوب آهن در 10 بازی گذشته خود 5 پیروزی،3 تساوی و 2 شکست به دست اورده است و با کسب 18 امتیاز در جایگاه چهارم جدول قرارگرفته است.

ذوب اهن در خط حمله 12 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 10 گل دریافت کرده است، ذوب اهن در 2 مسابقه در لیگ برتر دروازه خود را بسته نگه داشته است

بازی پیشرو

تیم ذوب اهن اصفهان در این هفته لیگ برتر به مصاف استقلال در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان میرود، هواداران ذوب آهن و سپاهان امیدوار هستند با پیروزی و یا تساوی در این دیدار راه قهرمانی برای استان اصفهان را هموار کنند.

استقلال تهران:

آسمانی و صدر همزمان آبی

بازی های اخیر استقلال تهران

نتایج درخشان استقلال با هدایت جواد نکونام ادامه دارد و سرمربی جوان آبی‌پوشان، هواداران را برای یک قهرمانی در لیگ برتر اماده کرده است. استقلال در این فصل و با بازگشت به سیستم 3-5-2 عملکرد خوبی داشته است و سیدحسین حسینی که در فصل گذشته پاشنه اشیل استقلال بود در این فصل ناجی ابی پوشان لقب گرفته است. استقلال در این فصل هفت پیروزی بدست اورده است که در شش مسابقه موفق به ثبت کلین شیت شده است و ابی پوشان تنها در یک دیدار مسابقه را با گل خورده به پیروزی رسانده اند.

خداحافظی دیماریا

استقلال در اخرین دیدار خود به مصاف تراکتور رفت و با نتیجه 2-0 در این دیدار به پیروزی رسیده است. گلهای استقلال در این دیدار توسط سلیمی و گوستاو بلانکو به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام استقلال تهران

استقلال در فصل جاری، 9 دیدار به میدان رفته است. هفت پیروزی، یک تساوی و یک شکست حاصل تلاش شاگردان نکونام در لیگ برتر بوده است.استقلال با کسب 22 امتیاز در صدر جدول لیگ برتر قرار گرفته است.

استقلال در خط حمله 14 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 5 گل دریافت کرده است. سید حسین حسینی در شش مسابقه این فصل موفق به ثبت کلین شیت شده است و در صدر جدول قرار گرفته است.

بازی پیشرو

استقلال در این هفته رقابت های لیگ برتر میهمان تیم ذوب اهن اصفهان در ورزشگاه فولادشهر است. هواداران استقلال امیدوار هستند با کسب پیروزی در این دیدار به روند خوب خود ادامه دهند و فاصله خود با رقبا در صدر جدول را حفظ کنند.

ترکیب احتمالی ذوب آهن اصفهان 3-5-2

جعفری_محمدی_مصلح_قریشی_امیرحسین‌جدی_آریاکیا_کامیابی‌نیا_یوسفی_اسلامی_ علیاری‌ و محمد جواد محمدی

غایبین

سبحان خاقانی_معصومی(احتمالی)

ترکیب احتمالی استقلال تهران 3-4-1-2

‌حسینی_چشمی_سلیمی_سهرابیان_جلالی_مهدی‌پور_یامگا_مهری_رضاوند_محمدی_ و گوستاو بلانکو

غایبین

پیمان بابایی_زبیر نیک‌نفس_مرادمند

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار گذشته دو تیم سهم ذوب اهن 4 پیروزی و سهم استقلال نیز 10 پیروزی بوده است، 6 دیدار دوتیم نیز با تساوی به اتمام رسیده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 1.5 گل مجموع

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P