پیش بازی دیدار رئال بتیس و بارسلونا

پیش بازی دیدار رئال بتیس و بارسلونا

پیش بازی دیدار رئال بتیس و بارسلونا

ـــ ــــ ــــ ــــ‌ـــ ـــــ

رئال بتیس:

به دنبال انتقام سوپرکاپ!.

 

بازی های اخیر رئال بتیس:

بتیس با مانوئل پلگرینی در سالهای اخیر خود را به عنوان یکی از تیم های مدعی برای کسی سهمیه لیگ قهرمانان معرفی کرده است اما همچنان به  بالاترین سطح مسابقات اروپایی راه پیدا نکرده است، بتیس فصل گذشته 5 امتیاز تا رسیدن به لیگ قهرمانان کم اورد و در این فصل به فکر جبران هستند.

بتیس در آخرین دیدار خود به مصاف ختافه رفت و با نتیجه 1-0 در این دیدار به پیروزی دست پیدا کرد، تک گل رئال بتیس در این دیدار توسط بورخا ایگلسیاس از روی نقطه پنالتی به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام رئال بتیس

بتیس در این فصل موفق به ثبت 9 پیروزی،4 تساوی و 5 شکست شده است و با 31 امتیاز در جایگاه 6 جدول رقابت های لالیگا‌ قرار گرفته است.

بتیس در خط حمله 20 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع 14 گل دریافت کرده است، رئال بتیس در 8 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است و در رتبه دوم قرار دارد.

بازی پیشرو

بتیس در این هفته به میزبان بارسلونا است، هواداران بتیس امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار خود را به رتبه چهارم جدول برسانند و انتقام شکست در سوپرکاپ را نیز از بارسلونا بگیرند.!

 

بارسلونا:

FC_Barcelona
FC_Barcelona

 

یکه تازی ژاوی هرناندز در لالیگا ادامه دارد.

 

بازی های اخیر بارسلونا

ژاوی هرناندز به عنوان بازیکن قهرمان لالیگا شده است و حالا در قامت مربی میخواهد این افتخار را کسب کند، بارسلونا با توجه به تساوی هفته گذشته رئال مادرید اختلاف امتیاز خود‌را به عدد 5 رسانده است و سرنوشت قهرمانی در دستان خودش رقم خواهد خورد.

بارسلونا در اخرین دیدار خود در لالیگا اسپانیا به مصاف خیرونا در دربی کاتالان ها رفت و موفق شد با نتیجه 1-0 این تیم را شکست دهد، تک گل بارسلونا توسط پدری به ثمر رسیده است.

امار و ارقام بارسلونا

بارسلونا در 18 بازی خود موفق به کسب 47 امتیاز شده است و صدرنشین لالیگا در این فصل است،15 پیروزی،1 شکست و 2 تساوی حاصل کار ژاوی هرناندز در این فصل بوده است.

بارسلونا در خط حمله با 37 گل زده دومین خط حمله برتر لیگ را در اختیار دارد، در خط دفاع بارسلونا تنها 6 گل دریافت کرده است و با 14 کلین شیت با اختلاف نسبت به دیگر رقبا در صدر جدول قرار دارد!.

بازی پیشرو

بارسلونا در این هفته میهمان رئال بتیس است، پیروزی در این دیدار میتواند اختلاف بارسلونا با رئال مادرید را در صدر جدول به عدد 8 برساند و هواداران بارسلونا امیدوار هستند با کسب این پیروزی مهم منتظر مسابقه رئال باشند.

 

 

ترکیب احتمالی بتیس 4-2-3-1

سیلوا_پزلا_فلیپه_سابالی_خوان‌میراندا_خوانمی_رودریگز_کاروالیو_خواکین_کانلس و ایگلسیاس

غایبین

کروز_آکوکو(احتمالی)

 

 

ترکیب احتمالی بارسلونا 4-3-3

ترشتگن_ارائوخو_کریستنسن_البا_کانده_پدری_گاوی_دیونگ_تورس_رافینیا و لواندوفسکی

غایبین

دمبله

 

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار گذشته دو تیم سهم رئال بتیس 2 و سهم‌ بارسلونا 16 پیروزی بوده است و 2 دیدار نیز با تساوی به اتمام رسیده است، در هشت دیدار اخیر دو تیم هست دیدار با پیروزی آبی اناری پوشان به پایان رسیده است!.

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد بارسلونا

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار رئال بتیس و بارسلونا
P