پیش بازی دیدار رئال بتیس و بارسلونا

پیش بازی دیدار رئال بتیس و بارسلونا

زمان برگزاری:1/11/1402

ساعت برگزاری: 21:00

ورزشگاه: بنیتو ویلامارین

داور مسابقه: خسوس خیل مانزانو

هفته بیست و یکم رقابت های لالیگا اسپانیا

رئال بتیس:

شکست ناپذیر در خانه

پیش بازی دیدار رئال بتیس و بارسلونا

بازی های اخیر رئال بتیس

رئال بتیس در فصل جاری لالیگا اسپانیا، در کنار رئال و اتلتیکو مادرید در خانه شکست نخورده است و نتایج خوبی بدست اورده است. هدف سران رئال بتیس در فصل جاری بدون شک کسب سهمیه اروپایی است. بتیس در هفته های اخیر نتایج خوبی بدست نیاورده است و از جمع تیم های مدعی کسی سهمیه اروپایی فاصله گرفته است. بتیس در هفت دیدار اخیر خود تنها در یک دیدار به پیروزی رسیده است و فاصله آنها با رتبه کسب سهمیه لیگ اروپا 7 امتیاز افزایش پیدا کرده است.

رئال بتیس در اخرین دیدار خود به مصاف گرانادا رفت و با نتیجه 1-0 به پیروزی رسیده است. تنها گل رئال بتیس در این دیدار توسط ایسکو به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام رئال بتیس

بتیس در 20 مسابقه این فصل خود موفق به کسب 31 امتیاز شده است و در جایگاه هشتم جدول قرار گرفته است. 7 پیروزی، 10 تساوی و 3 شکست حاصل تلاش شاگردان پلگرینی در این فصل بوده است. بتیس در خط حمله 22 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 20 گل دریافت کرده است. روی سیلوا سنگربان پرتغالی تیم بتیس در فصل جاری موفق به ثبت 8 کلین شیت شده است.

دیدار پیشرو

شاگردان مانوئل پلگرینی در هفته بیست و‌یکم لالیگا اسپانیا میزبان تیم بارسلونا در ورزشگاه خانگی خود هستند. هواداران بتیس امیدوار هستند با کسب امتیاز در این دیدار، رکورد شکست ناپذیری خود را حفظ کنند.

بارسلونا:

ژاوی هرناندز تسلیم نمیشود

بازی های اخیر بارسلونا

بارسلونا در هفته های اخیر نتایج خوبی بدست اورده است اما شکست سنگین در فینال سوپرکاپ اسپانیا برابر رئال مادرید، شرایط را برای ژاوی هرناندز بحرانی کرده است. بارسلونا در فصل جاری به دلیل امتیاز های از دست رفته شانس زیادی برای قهرمانی در لالیگا ندارد و تنها هدف ژاوی در فصل جاری قهرمانی در جام حذفی اسپانیا است. بارسلونا در لیگ قهرمانان اروپا نیز حضور دارد اما با توجه به حضور بایرن،سیتی و رئال مادرید بنظر نمیرسد آنها شانس زیادی داشته باشند. در هفته های اخیر بحث اخراج ژاوی هرناندز در اسپانیا به اوج رسیده است اما ژاوی هرناندز به خوبی میداند در صورت اخراج از بارسلونا، هرگز شانس بازگشت به تیم محبوب خود را نخواهد داشت و به این دلیل قصد تسلیم شدن ندارد و هواداران امیدوار هستند به روز های خوب بازگردند.

بارسلونا در اخرین دیدار خود به مصاف سالامانکا در جام حذفی اسپانیا رفت و با نتیجه 3-1 به پیروزی رسیده است. گلهای بارسلونا در این دیدار توسط تورس،بالده و کانده به ثمر رسیده است.

امار و ارقام بارسلونا

بارسلونا در 19 دیدار به مصاف رقبای خود رفته است و موفق به کسب 41 امتیاز شده است و در جایگاه چهارم جدول قرار گرفته است. بارسلونا با هدایت ژاوی هرناندز 12 پیروزی، 5 تساوی و 2 شکست را تجربه کرده است. بارسلونا در خط حمله 36 گل به ثمر رسانده است. بارسلونا در خط دفاع نیز 22 گل دریافت کرده است. تیم بارسلونا موفق به ثبت هفت کلین شیت در فصل جاری شده است.

بازی پیشرو

بارسلونا در این هفته میهمان تیم رئال بتیس در ورزشگاه بنیتو ویلامارین است. هواداران بارسلونا امیدوار هستند با کسب پیروزی در این مسابقه، به روند پیروزی در لالیگا ادامه دهند و خود را به مدعیان قهرمانی نزدیک کنند.

ترکیب احتمالی بتیس 4-2-3-1

سیلوا_پزلا_سوکراتیس_وینیسیوس_بلرین_روکا_گواردادو_ایسکو_دیائو_هنریکوئه و ویلیان خوزه

غایبین

ریئاد_رودریگوئز_پرز_بارترا_رویبال_سابالی_سانچز_میراندا(احتمالی)

ترکیب احتمالی بارسلونا 3-4-1-2

پنا_کریستنسن_کانده_آرائوخو_بالده_گوندوغان_دیونگ_پدری_یامال_فلیکس و رابرت لواندوفسکی

غایبین

گاوی_ترشتگن_مارتینز_الونسو_کانسلو

دیدار های رو در رو

در 20 مسابقه اخیر دو تیم سهم رئال بتیس 2 پیروزی و سهم بارسلونا نیز 17 پیروزی بوده است، 1 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است. در پنج دیدار اخیر دو تیم، بارسلونا به پیروزی رسیده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 1.5 گل مجموع

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P