پیش بازی دیدار‌ رئال سوسیداد و بارسلونا

پیش بازی دیدار‌ رئال سوسیداد و بارسلونا

زمان برگزاری:13/8/1402

ساعت برگزاری: 23:30

ورزشگاه: آنوئتا

داور مسابقه: خاویر آلبرولا

هفته دوازدهم رقابت های لالیگا اسپانیا

رئال سوسیداد:

روز های خوب ادامه دارد

پیش بازی دیدار‌ رئال سوسیداد و بارسلونا

بازی های اخیر رئال سوسیداد

سوسیداد فصل را با سه تساوی پیاپی آغاز کرد، پیروزی های پیاپی سوسیداد در ادامه آنها را به مانند فصل گذشته به یکی از تیم های مدعی کسب سهمیه در لالیگا اسپانیا تبدیل کرده است. سوسیداد به خوبی از غفلت سویا در دو فصل اخیر استفاده کرده است و خود را به عنوان ضلع چهارم مربع اسپانیا در کنار رئال،بارسلونا و اتلتیکو معرفی کرده است. سوسیداد در لیگ قهرمانان نیز عملکرد درخشانی از خود به جای گذاشته است و بالاتر از اینتر، در جایگاه اول قرار گرفته است.

سوسیداد در اخرین دیدار خود در جام حذفی اسپانیا، به مصاف تیم بونول رفت و با نتیجه 1-0 در این دیدار به پیروزی رسید. تنها گل سوسیداد توسط کارلوس فرناندز به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام رئال سوسیداد

سوسیداد در 11 بازی گذشته خود 5 پیروزی, 4 تساوی و 2 شکست به دست اورده است و با کسب 19 امتیاز در جایگاه پنجم جدول قرار گرفته است.

سوسیداد در خط حمله با درخشش ستاره ژاپنی، 20 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 14 گل دریافت کرده است، الکس رمیرو سنگربان اسپانیایی تیم سوسیداد در چهار دیدار این فصل دروازه خود را بسته نگه داشته است و در رتبه دوم قرار دارد.

بازی پیشرو

سوسیداد در این هفته میزبان بارسلونا در ورزشگاه آنوئتا،شهر سن سباستین اسپانیا است. هواداران سوسیداد امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار اختلاف امتیاز خود را با رقبا را کمتر کنند و دومین شکست پیاپی بارسلونا در این فصل را رقم بزنند.

بارسلونا:

لغزش ژاوی،بلوگرانا از کورس جا ماند!

بازی های اخیر بارسلونا

روند شکست ناپذیری های ژاوی هرناندز همراه با بارسلونا در حساس ترین مسابقه فوتبال اسپانیا قطع شد و آبی اناری پوشان اولین شکست فصل خود را تجربه کردند. بارسلونا در این فصل، برخلاف فصل گذشته دژ مستحکم در خط دفاع ندارد و خط دفاعی بلوگرانا تبدیل به پاشنه اشیل تیم ژاوی هرناندز در این فصل شده است. شکست بارسلونا در الکلاسیکو فاصله این تیم را با صدر جدول به عدد 4 افزایش داد تا آنها برای تکرار قهرمانی خود کار سختی پیشرو داشته باشند.

بارسلونا در اخرین دیدار خود در الکلاسیکو میزبان رئال مادرید بود و با نتیجه 2-1 در این دیدار شکست خورد. تنها گل بارسلونا در این دیدار توسط ایلکای گوندوغان در دقیقه 6 به ثمر رسیده است.

امار و ارقام بارسلونا

بارسلونا در 11 دیدار به مصاف رقبای خود رفته است و موفق به کسب 24 امتیاز شده است و در جایگاه چهارم جدول قرار گرفته است. بارسلونا با هدایت ژاوی هرناندز هفت پیروزی، سه تساوی و یک شکست به دست اورده است. بارسلونا در خط حمله 23 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله لالیگا را کنار رئال مادرید در اختیار دارد. بارسلونا در خط دفاع نیز 12 گل دریافت کرده است. ترشتگن سنگربان آلمانی تیم بارسلونا موفق به ثبت پنج کلین شیت در فصل جاری شده است.

بازی پیشرو

بارسلونا در این هفته میهمان تیم رئال سوسیداد است. هواداران بارسلونا امیدوار هستند با کسب برد در این مسابقه اختلاف امتیاز خود با رئال مادرید در صدر جدول، موقتا به عدد یک کاهش دهند.

ترکیب احتمالی رئال سوسیداد 4-2-3-1

رمیرو_مونوز_نورمند_زوبلدیا_ترائوره_زیبیمندی_مندس_کوبو_مرینو_اویارزابال و الکس بارنتکسا

غایبین

اندره سیلوا_مرغولانز_تیرنی

ترکیب احتمالی بارسلونا 4-3-3

ترشتگن_کانسلو_کریستنسن_بالده_آرائوخو_لوپز_گوندوغان_یامال_گاوی_فلیکس و رابرت لواندوفسکی

غایبین

روبرتو_دیانگ و پدری(احتمالی)

دیدار های رو درو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم رئال سوسیداد 2 پیروزی و سهم بارسلونا نیز 16 پیروزی بوده است، 2 دیدار دو تیم نیز مساوی به اتمام رسیده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد و مساوی بارسلونا

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P