پیش بازی دیدار رئال سوسیداد و رئال مادرید

پیش بازی دیدار رئال سوسیداد و رئال مادرید

پیش بازی دیدار رئال سوسیداد و رئال مادرید

___ ___ ___ ___

رئال سوسیداد:

سهمیه در چنگ آلگواسیل

 

 

بازی های اخیر رئال سوسیداد

رئال سوسیداد پس از سالها با سرمربی محبوب و وفادار خود در آستانه کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا قرار گرفته است. امانوئل الگواسیل سرمربی 51 ساله و اسپانیایی سوسیداد در سال 2014 در اکادمی سوسیداد شروع به کار کرد و در سال 2018 هدایت تیم اصلی این باشگاه را بر عهده گرفت و نتایج درخشانی نیز همراه با این تیم به دست اورده است. سوسیداد اخرین بار در سال 2013 موفق به حضور در لیگ قهرمانان شد و امسال نیز شرایط خوبی در جدول دارد و امیدوار به رسیدن به لیگ قهرمانان پس از سالها است.

رئال سوسیداد در اخرین دیدار خود به مصاف اوساسونا رفت و با نتیجه 2-0 به پیروزی رسید گلهای سوسیداد توسط،(گل به خودی) و کوبو به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام رئال سوسیداد

سوسیداد در 32 بازی گذشته خود 17 پیروزی،7 تساوی و 8 شکست به دست اورده است و با 58 امتیاز در جایگاه 4 جدول قرار گرفته است.

سوسیداد در خط حمله 41 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 29 گل دریافت کرده است، سوسیداد در 13 دیدار این فصل دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

سوسیداد در این هفته به میزبان رئال مادرید در یک دیدار دشوار و حساس است. هواداران سوسیداد امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار اختلاف امتیاز خود را با رقبا حفظ کنند.

 

 

رئال مادرید:

Real_Madrid
Real_Madrid

هفته سرنوشت ساز انجلوتی از راه رسید.!

 

 

بازی های اخیر رئال مادرید

رئال در این فصل علیرغم نتیج درخشان در لیگ قهرمانان اروپا و جام حذفی اسپانیا نتایج خوبی در لالیگا اسپانیا به دست نیاورد و کهکشانی ها امیدوار هستند در هفته پیشرو نتایج خوبی در دو تورمنت موجود بگیرند. رئال در این فصل به مانند فصول گذشته تمرکز اصلی خود را برای لیگ قهرمانان گذاشته است و هواداران این تیم نگران مصدومیت های پر تعداد در مسابقات لیگ نیز هستند.

رئال در اخرین دیدار خود به مصاف المریا رفت و با نتیجه پر گل 4-2 به پیروزی رسید، گلهای رئال توسط رودریگو و کریم بنزما(3) به ثمر رسیده است.

امار و ارقام رئال مادرید

رئال مادرید در 32 بازی خود در این فصل، 21 پیروزی 5 تساوی و 6 شکست به دست آورده است و با 68 امتیاز در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است.

رئال مادرید در خط حمله خود 69 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله برتر فوتبال اسپانیا را در اختیار دارد، در خط دفاع رئال 30 گل دریافت کرده است، رئال مادرید در 12 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

رئال مادرید در این هفته به مصاف رئال سوسیداد در ورزشگاه آنوئتا خواهد رفت، هواداران رئال مادرید امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار خانگی فاصله خود را با بارسلونا در صدر جدول کاهش دهند.

 

 

 

ترکیب احتمالی رئال سوسیداد 4-2-3-1

رمیرو_گوروسابل_نورمند_زوبلدیا_مونوز_زیبیمندی_سیلوا_کوبو_مرینو_اویارزابال و سورلت

غایبین

صادیق_ریکو(احتمالی)

 

 

ترکیب احتمالی رئال مادرید 4-3-3

کورتوآ_رودیگر_میلیتائو_ناچو_کارواخال_شوامنی_سبایوس_والورده_رودریگو_آسنسیو و کریم بنزما

غایبین

مندی_کاماوینگا_وینیسیوس_مودریچ_الابا

 

 

دیدار های رو درو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم رئال مادرید 13 پیروزی و سهم رئال سوسیداد نیز 4 پیروزی بوده است، 3 دیدار دو تیم نیز مساوی به اتمام رسیده است.

 

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 2 گل مجموع

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار رئال سوسیداد و رئال مادرید
P