پیش بازی دیدار رئال سوسیداد و پاری سن ژرمن

پیش بازی دیدار رئال سوسیداد و پاری سن ژرمن

زمان برگزاری:15/12/1402

ساعت برگزاری: 23:30

ورزشگاه: رئال آرنا

داور مسابقه: مایکل اولیور

مرحله یک هشتم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا

رئال سوسیداد اسپانیا:

معجزه در راه است؟

پیش بازی دیدار رئال سوسیداد و پاری سن ژرمن

بازی های اخیر رئال سوسیداد

نتایج درخشان در فصل گذشته، سوسیداد را به لیگ قهرمانان اروپا رساند اما در فصل اوضاع به کام هواداران سوسیداد پیش نرفته است و یک ماه سخت را پشت سر گذاشته اند. سوسیداد فصل را خوب شروع کرد و همانند فصل گذشته شانس کسب سهمیه داشت اما ناگهان نتایج عجیب و ضعیف آنهارا از منطقه سهمیه دور کرده است. سوسیداد در 9 دیدار اخیر خود تنها در 1 دیدار به پیروزی رسیده است و شرایط خوبی در لالیگا و لیگ قهرمانان ندارد!.

رئال سوسیداد پس از حذف در مرحله نیمه نهایی جام حذفی اسپانیا، در اخرین دیدار خود به مصاف سویا در لالیگا اسپانیا رفت و با نتیجه 3-2 در این دیدار شکست خورد. گلهای رئال سوسیداد در این دیدار توسط سیلوا و بندز به ثمر رسیده است.

امار و ارقام رئال سوسیداد اسپانیا

تیم رئال سوسیداد در هفت دیدار خود در لیگ قهرمانان اروپا، سه پیروزی، یک شکست و سه تساوی بدست اورده است و با توجه به شکست دیدار رفت، در آستانه حذف از لیگ قهرمانان قرار گرفته است.

تیم رئال سوسیداد در خط حمله به رهبری برایس مندز 7 گل به ثمر رسانده است, تیم رئال سوسیداد در خط دفاع نیز 4 گل دریافت کرده است. تیم رئال سوسیداد موفق به ثبت 4 کلین شیت در لیگ قهرمانان شده است.

بازی پیشرو

رئال سوسیداد در دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، میزبان تیم پاری سن ژرمن در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران رئال سوسیداد امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار خانگی، شکست 2-0 دور رفت را جبران کنند و نماینده قدرتمند فرانسه را از گردونه مسابقات خارج کنند.

پاری سن ژرمن فرانسه:

گام بلند برای صعود برداشته شده است

بازی های اخیر پاری سن ژرمن فرانسه

تنها هدف و آرزوی هواداران و مالکان ثروتمند پاری سن ژرمن قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا است و بنظر میرسد با توجه به خروج امباپه در فصل اینده، اخرین فرصت ناصرالخلیفی برای قهرمانی در اروپا فصل جاری است!. پاری سن ژرمن همانند فصول اخیر در لیگ یک فرانسه صدرنشین است و خیال خود بابت قهرمانی را آسوده کرده است. پس از شکست برابر میلان در مرحله گروهی، پاری سن ژرمن در 20 دیدار اخیر خود هرگز شکست نخورده است و با لوئیس انریکه نتایج خوبی بدست اورده است.

پاری سن ژرمن در آخرین دیدار خود به مصاف موناکو رفت و با نتیجه 0-0 در این دیدار متوقف شده است. ستاره این دیدار، دروازبانان هر دو تیم بودند و با مهار های درخشان مانع گلزنی مهاجمان شدند.

امار و ارقام پاری سن ژرمن فرانسه

تیم پاری سن ژرمن در هفت دیدار خود در لیگ قهرمانان اروپا، سه پیروزی، دو شکست و دو تساوی بدست اورده است و در آستانه صعود به جمع 8 تیم برتر اروپا قرار گرفته است.

وداع ز‌ود هنگام استقلال با جام حذفی

تیم پاری سن ژرمن در خط حمله به رهبری کیلیان امباپه 11 گل به ثمر رسانده است, تیم پاری سن ژرمن در خط دفاع نیز 8 گل دریافت کرده است.دوناروما سنگربان شماره یک تیم پاری سن ژرمن موفق به ثبت 3 کلین شیت در لیگ قهرمانان شده است.

بازی پیشرو

پاری سن ژرمن در مسابقه برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، میهمان تیم رئال سوسیداد در ورزشگاه رئال ارنا، کشور اسپانیا است. هواداران پاری سن ژرمن امیدوار هستند از شرایط رئال سوسیداد استفاده کنند و با تساوی یا پیروزی در این دیدار راهی مرحله بعد لیگ قهرمانان شوند.

ترکیب احتمالی رئال سوسیداد 4-2-3-1

رمیرو_زوبلدیا_نورمند_ترائوره_گالان_زیبیمندی_مندز_کوبو_مرینو_اویارزابال و اندره سیلوا

غایبین

فرناندز_مرغولانز_مونوز_اودریوزولا

ترکیب احتمالی پاری سن ژرمن 4-3-3

دوناروما_هرناندز_مارکینیوش_مندز_حکیمی_اوگارته_زایرامری_ویتینها_بارکولا_دمبله و کیلیان امباپه

غایبین

ریکو_اشکرینیار_پریرا_کیمپمپه_آسنسیو(احتمالی)

دیدار های رو در رو

دو تیم در سالیان اخیر تنها در یک دیدار دیدار به مصاف یکدیگر رفته اند و این دیدار با پیروزی 2-0 پاری سن ژرمن به پایان رسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد و مساوی پاری سن ژرمن

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P