پیش بازی دیدار رئال مادرید‌ و آلمریا

پیش بازی دیدار رئال مادرید‌ و آلمریا

زمان برگزاری:1/11/1402

ساعت برگزاری: 18:45

ورزشگاه: سانتیاگو برنابئو

داور مسابقه: هرناندز مائسو

هفته بیست و یکم رقابت های لالیگا اسپانیا

رئال مادرید:

کابوسی به نام اتلتیکو، رئال مصمم برای کسب قهرمانی در لالیگا!

پیش بازی دیدار رئال مادرید‌ و آلمریا

بازی های اخیر رئال مادرید

رئال مادرید در فصل جاری با یک گربه سیاه جدید مواجه شده است، اتلتیکو مادرید در فصل جاری تنها تیم اسپانیا و اروپا بوده است که رئال مادرید را شکست داده است. رئال مادرید در فصل جاری 29 دیدار به میدان رفته است و تنها دو باخت در کارنامه دارد. اتلتیکو مادرید ابتدا در لالیگا رکورد رئال را خراب کرد و سپس با پیروزی در جام حذفی رئال مادرید را از گردونه مسابقات حذف کرد و رکورد 21 مسابقه بدون شکست شاگردان آنچلوتی پایان داد.

رئال مادرید در اخرین دیدار خود به مصاف اتلتیکو مادرید در جام حذفی اسپانیا رفت و با نتیجه 4-2 در این دیدار شکست خورد. گلهای رئال در این دیدار توسط خوسلو و گل به خودی دروازبان حریف به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام رئال مادرید

رئال مادرید در 20 دیدار خود در لالیگا اسپانیا موفق به کسب 48 امتیاز شده است و در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است. 15 پیروزی, 3 تساوی و 1 شکست حاصل تلاش شاگردان کارلتو در این فصل فوتبال اسپانیا بوده است.

رئال مادرید در خط حمله 40 گل به ثمر رسانده است و پس از خیرونا، بهترین خط حمله لیگ‌را در اختیار دارد. جود بلینگهام با 13 گل در صدر جدول بهترین گلزنان لالیگا و رئال مادرید قرار دارد. در خط دفاع رئال مادرید 11 گل دریافت کرده است و بهترین خط دفاع اسپانیا را در اختیار دارد. تیم رئال مادرید در این فصل موفق به ثبت ده کلین شیت شده است و در جایگاه اول قرار دارد.

بازی پیشرو

رئال مادرید در این هفته میزبان تیم آلمریا در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران رئال امیدوار هستند شانزدهمین پیروزی خود در لالیگا را بدست اورند و به صدر جدول صعود کنند.

آلمریا:

سقوط از آنچه که میبینید نزدیک تر است!

بازی های اخیر آلمریا

آلمریا در فصل جاری یکی از ضعیف ترین تیم های پنج لیگ معتبر اروپایی بوده است و آنها تنها با کسب شش امتیاز و بدون پیروزی در قهر جدول قرار گرفته اند و برای ماندن در رقابت های لالیگا به چیزی فراتر از معجزه نیاز دارند. عملکرد ضعیف شاگردان گاریتانو، هواداران را برای بقا ناامید کرده است و بنظر میرسد المریا کاندید اصلی سقوط به دسته پایین تر است.المریا فاصله 10 امتیازی برای فرار از سقوط دارد.

المریا در اخرین دیدار خود به مصاف خیرونا رفت و با نتیجه 0-0 به تساوی رسید، المریا در این دیدار عملکرد خوبی از خود به جای گذاشت و موفق شد پدیده این فصل فوتبال اسپانیا را متوقف کنند و یک شگفتی به ثبت برساند!

امار و ارقام آلمریا

المریا در 20 بازی این فصل خود موفق به کسب تنها 6 امتیاز شده است، 14 شکست و 6 تساوی حاصل کار آلمریا در لالیگا بوده است.

المریا در در خط حمله 19 گل به ثمر رسانده است، المریا در خط دفاع 43 گل دریافت کرده است و بدترین خط دفاع لیگ را در اختیار دارد. تیم المریا در 3 مسابقه دروازه خود را بسته نگه داشته است وموفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

آلمریا در این هفته میهمان رئال در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو شهر مادرید است، هواداران المریا امیدوار هستند یک شگفتی بزرگ در این هفته رقم بزنند و همچنان امیدوار به بقا در لیگ باشند!.

ترکیب احتمالی رئال مادرید 4-3-1-2

کپا_رودیگر_ناچو_گارسیا_کارواخال_شوامنی_کروس_کاماوینگا_بلینگهام_خوسلو و وینیسیوس جونیور

غایبین

کورتوا_میلیتائو_الابا_واسکز

ترکیب احتمالی آلمریا 3-4-3

ماکسیمیانو_خوامی_گونزالس_‌مونتز_آکیمه_دوبیل_‌روبرتینه_لوپی_آریباس_امبارتا و خا‌ویر سوارز

غایبین

کونه_بابا_مندز_سانسا_باپتیستائو

دیدار های رو در رو

در 15 مسابقه اخیر دو تیم سهم رئال مادرید 12 پیروزی و سهم المریا نیز 1 پیروزی بوده است، 2 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد رئال مادرید

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P