پیش بازی دیدار رئال مادرید و اتلتیکو مادرید

پیش بازی دیدار رئال مادرید و اتلتیکو مادرید

پیش بازی دیدار رئال مادرید و اتلتیکو مادرید

___ ___ ___ ___ ___

 

رئال مادرید:

Real_Madrid
Real_Madrid

طلسم جام حذفی شکسته میشود؟.

 

بازی های اخیر رئال مادرید

کهشکانی ها پس از بازگشت از جام جهانی دچار افت شده بودند‌ و پس از واگذاری سوپرجام به رقیب دیرینه‌ خود شوک خوبی به انها وارد شد و موفق شدند به روند خوب گذشته خود بازگردند، شاگردان انجلوتی در دیدار قبل خود در جام حذفی نیز فاصله زیادی تا حذف از مسابقات نداشتند اما موفق شدند بازی 2-0 باخته را با پیروزی 3-2 عوض کنند و‌ راهی مرحله بعد شوند.

رئال مادرید در اخرین دیدار خود در لالیگا اسپانیا به مصاف اتلتیک بیلبائو رفت و موفق شد با نتیجه 2-0 دست پر سن مامس را ترک‌ کند، گلهای رئال در این دیدار توسط بنزما و کروس به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام رئال مادرید

رئال در پنج دیدار اخیر خود 3 پیروزیو 2 شکست به دست اورده است، رئال در خط حمله 8 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع 8 گل دریافت کرده است و در یک دیدار دروازه خود را بسته نگه داشته است.

رئال در چند فصل گذشته موفق به قهرمانی در جام حذفی نشده است و در فصل گذشته با شکست مقابل بیلبائو از گردونه مسابقات حذف شد.

بازی پیشرو

رئال در این هفته میزبان اتلتیکو مادرید در ورزشگاه خانگی خود پس از ماه ها است، هواداران رئال مادرید امیدوارند پس از بازگشت به ورزشگاه خانگی خود با پیروزی در دربی شهر مادرید جشن صعود را در خانه برپا کنند.

 

 

اتلتیکو مادرید:

رویای همشهری را خراب کنید!.

 

بازی های اخیر اتلتیکو مادرید

اتلتیکو فصل را خوب شروع نکرد و در همان ابتدای فصل زمزمه های اخراج دیگو سیمئونه به گوش میرسید اما در ادامه شاگردان سیمئونه به روز های خود گذشته خود بازگشتند و پیروزی های آنها نیز از راه رسید،اتلتیکو در 9 دیدار اخیر خود موفق به کسب 7 پیروزی شده است نتایجی که به واسطه آن سیمئونه میتواند از زیر فشار رسانه ها خارج شود.

اتلتیکو در اخرین دیدار خود به مصاف رئال وایادولید رفت و موفق شد با نتیجه 3-0 به پیروزی دست پیدا کند، گلهای اتلتیکو در این دیدار توسط موراتا،هرموسو وگریزمان به ثمر رسیده است.

امار و ارقام اتلتیکو مادرید

اتلتیکو در پنج دیدار اخیر خود موفق به کسب سه پیروزی،یک شکست و یک تساوی شده است و شرایط خوبی در این روزها دارد.

اتلتیکو مادرید در خط حمله 8 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع 2 گل دریافت کرده است اتلتیکو مادرید در سه دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

اتلتیکو مادرید در فصل گذشته مقابل سوسیداد شکست خورد و از گردونه مسابقات خارج شد.

بازی پیشرو

اتلتیکو مادرید در این هفته به مصاف رئال مادرید در جام حذفی اسپانیا خواهد رفت، هواداران اتلتیکو امیدوار هستند با شکست رئال فاتح دربی شوند و راهی مرحله بالاتر شوند.

 

 

ترکیب احتمالی رئال مادرید 4-3-3

کورتوآ_ناچو_رودریگو_میلیتائو_مندی_مودریچ_کروس_والورده_کاماوینگا_وینیسیوس و کریم بنزما

غایبین

شوامنی_هازارد_واسکز

 

 

ترکیب احتمالی اتلتیکو مادرید 5-3-2

اوبلاک_هرموسو_ساویج_مولینا_مانداوا_لورنته_کوندوگبیا_دیپائول_کاراسکو_دیپای و انتونی گریزمان

غایبین

خیمنز(احتمالی)

 

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار گذشته دو تیم سهم رئال مادرید 9 و سهم‌ اتلتیکو 5 پیروزی بوده است و 6 دیدار نیز با تساوی به اتمام رسیده است, در شش دیدار اخیر دو تیم اتلتیکو تنها در یک دیدار به پیروزی رسیده است.

 

اپشن های شرطبندی

بیشتر از 2 گل مجموع

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار رئال مادرید و اتلتیکو مادرید
P