پیش بازی دیدار رئال مادرید و اتلتیکو مادرید

پیش بازی دیدار رئال مادرید و اتلتیکو مادرید

پیش بازی دیدار رئال مادرید و اتلتیکو مادرید

___ ___ ___ ___

رئال مادرید:

Real_Madrid
Real_Madrid

غیرقابل پیشبینی!.

 

بازی های اخیر رئال مادرید

کهکشانی ها پس از شکست مقابل مایورکا در لالیگا، در 5 دیدار متوالی خود به 5 پیروزی بزرگ و مهم دست پیدا کردند، پیروزی هایی که کارلو انجلوتی را همچنان روی نیمکت این تیم ماندگار کرده است، رئال مادرید در صدر جدول فاصله 8 امتیازی با بارسلونا دارد، هواداران این تیم امید زیادی به قهرمانی در این فصل ندارند اما امیدوار هستند فاصله خود را با بارسلونا کاهش دهند و شاید یک قهرمانی دراماتیک را تجربه کنند زیرا رئال مادرید غیرقابل پیشبینی ترین باشگاه دنیا است!.

رئال مادرید در اخرین دیدار خود به مصاف لیورپول در انفیلد رفت و با نتیجه 5-2 در این دیدار به پیروزی رسیده است!. گلهای رئال در این دیدار توسط وینسیوس(2) کریم بنزما (2) و میلیتائو به ثمر رسیده است.

امار و ارقام رئال مادرید

رئال مادرید در 22 بازی خود در این فصل، 16 پیروزی 3 تساوی و 3 شکست به دست آورده است و با 51 امتیاز در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است، اختلاف رئال با صدر جدول 8 امتیاز است.

رئال مادرید در خط حمله خود 46 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله برتر فوتبال اسپانیا را در اختیار دارد، در خط دفاع رئال مادرید 17 گل دریافت کرده است، رئال مادرید در 7 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

رئال مادرید در این هفته به مصاف اتلتیکو مادرید در ورزشگاه سانتیاگو میرود، هواداران رئال مادرید امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار خانگی  دشمن دیرینه خود را شکست دهند و فاصله خود را با بارسلونا در صدر جدول کاهش دهند و همچنان امیدوار برای کسب عنوان قهرمانی در لالیگا باشند!.

 

 

اتلتیکو مادرید:

به دنبال انتقام!

 

بازی های اخیر اتلتیکو مادرید

اتلتیکو مادرید در اوایل فصل دچار افت شدید شده بود و شایعه اخراج دیگوسیمئونه در اسپانیا به اوج رسیده بود، سیمئونه اما در ادامه فصل موفق شد نتایج خوب خود در فصول گذشته را تکرار کند و اتلتیکو را به جمع چهار تیم برتر بازگرداند، اتلتیکو در 4 دیدار اخیر خود 3 پیروزی به دست اورده است، هر سه پیروزی اتلتیکو با نتیجه 1-0 بوده است.

اتلتیکو در اخرین دیدار خود به مصاف بیلبائو رفت و با نتیجه 1-0 به پیروزی دست پیدا کرده است، تنها گل اتلتیکو توسط گریزمان به ثمر رسیده است.

امار و ارقام اتلتیکو مادرید

اتلتیکو در این فصل, 12 پیروزی, 5 تساوی و 5 شکست در کارنامه خود به ثبت رسانده است و با 41 امتیاز در جایگاه چهارم جدول قرار گرفته اند و فاصله 18 امتیازی تا صدر جدول دارند.!

اتلتیکو در خط حمله 31 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع 17 گل دریافت کرده است و در 9 بازی موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

اتلتیکو در مهم ترین دیدار این هفته فوتبال اسپانیا میهمان رئال مادرید است،هواداران اتلتیکو امیدوار هستند انتقام شکست در لیگ و جام حذفی را از رئال مادرید بگیرند و اجازه سومین پیروزی متوالی رئال را ندهند!.

 

 

 

ترکیب احتمالی رئال مادرید 4-3-3

کورتوآ_رودریگو_میلیتائو_کاماوینگا_کارواخال_مودریچ_کروس_والورده_شوامنی_وینیسیوس و کریم بنزما

غایبین

الابا_مندی_رودریگو

 

 

ترکیب احتمالی اتلتیکو مادرید 5-3-2

اوبلاک_هرموسو_ساویچ_مولینا_مانداوا_باریوس_کوکه_سائول‌_کاراسکو_لورنته و انتونی گریزمان

غایبین

کوندوگبیا_دیپائول_ریگیلیون

 

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار گذشته دو تیم سهم رئال مادرید 10 و سهم‌ اتلتیکو 4 پیروزی بوده است و 7 دیدار نیز با تساوی به اتمام رسیده است, در شش دیدار اخیر دو تیم اتلتیکو تنها در یک دیدار به پیروزی رسیده است.

 

اپشن های شرطبندی

هندکیپ صفر رئال مادرید

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار رئال مادرید و اتلتیکو مادرید
P