پیش بازی دیدار رئال مادرید‌ و اتلتیکو مادرید

پیش بازی دیدار رئال مادرید‌ و اتلتیکو مادرید

زمان برگزاری:15/11/1402

ساعت برگزاری: 23:30

ورزشگاه: سانتیاگو برنابئو

داور مسابقه: سانچز مارتینز

هفته بیست و سوم رقابت های لالیگا اسپانیا

رئال مادرید:

تخته گاز به سوی قهرمانی

پیش بازی دیدار رئال مادرید‌ و اتلتیکو مادرید

بازی های اخیر رئال مادرید

کهکشانی در فصل جاری عمکرد خوبی در مقابل تیم های مختلف داشته اند و تنها اتلتیکو مادرید در این فصل آنها را شکست داده است و بنظر میرسد تنها سیمئونه راه پیروزی برابر انجلوتی را بلد است. رئال مادرید در 16 دیدار اخیر خود در‌لالیگا اسپانیا هرگزشکست نخورده است و اخرین شکست انها برابر اتلتیکو بوده است. رئال مادرید پس از قهرمانی در سوپرکاپ اسپانیا امید زیادی به کسب قهرمانی در جام حذفی داشت اما اتلتیکو مادرید باری دیگر آنهارا شکست داد و کهکشانی ها از گردونه مسابقات کنار رفته اند. رئال مادرید مدعی شماره یک‌ قهرمانی در لالیگا اسپانیا است و هوادران رئال دو هفته سرنوشت ساز در پیش دارند.!

رئال مادرید در اخرین دیدار خود به مصاف ختافه رفت و با نتیجه 2-0 به پیروزی رسیده است. هردوگل رئال مادرید در این دیدار توسط خوسلو به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام رئال مادرید

رئال مادرید در 22 دیدار خود در لالیگا اسپانیا موفق به کسب 57 امتیاز شده است و در جایگاه اول جدول قرار گرفته است. 18 پیروزی, 3 تساوی و 1 شکست حاصل تلاش شاگردان کارلتو در این فصل فوتبال اسپانیا بوده است.

رئال مادرید در خط حمله 47 گل به ثمر رسانده است و پس از خیرونا، بهترین خط حمله لیگ‌ را در اختیار دارد. جود بلینگهام با 14 گل در صدر جدول بهترین گلزنان لالیگا و رئال مادرید قرار دارد. در خط دفاع رئال مادرید 14 گل دریافت کرده است و بهترین خط دفاع اسپانیا را در اختیار دارد. تیم رئال مادرید در این فصل موفق به ثبت 11 کلین شیت شده است و در جایگاه اول قرار دارد.

بازی پیشرو

رئال مادرید در این هفته میزبان تیم اتلتیکو مادرید در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران رئال امیدوار هستند هفتمین پیروزی پیاپی خود در لالیگا را بدست اورند و انتقام شکست برابر اتلتیکو در جام حذفی را بگیرند.

اتلتیکو مادرید:

سیمئونه بدنبال هتریک

بازی های اخیر اتلتیکو مادرید

پنج پیروزی از پنج دیدار اخیر، اتلتیکو مادرید را تبدیل به اماده ترین تیم لالیگا اسپانیا در یک ماه اخیر کرده است. اتلتیکو مادرید با پیروزی برابر رئال و سویا در جام حذفی، خود را به نیمه نهایی مسابقات رسانده است و مدعی قهرمانی به حساب می اید. اتلتیکو مادرید در لالیگا اسپانیا برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان تلاش میکند و بنظر میرسد شاگردان سیمئونه به مانند فصول گذشته سهمیه لیگ قهرمانان را بدست خواهند اورد. اتلتیکو مادرید در لیگ قهرمانان اروپا نیز شانس قهرمانی به حساب می آید اما رقبای سر سختی در پیش دارد!

پیروزی تاریخی تیم ملی ایران

اتلتیکو مادرید در اخرین دیدار خود به مصاف رایووایکانو رفت و با نتیجه 2-1 در این دیدار به پیروزی رسیده است. گلهای اتلتیکو مادرید در این دیدار توسط مانداوا و دیپای به ثمر رسیده است.

امار و ارقام اتلتیکو مادرید

اتلتیکو در این فصل, 15 پیروزی, 2 تساوی و 5 شکست در کارنامه خود به ثبت رسانده است و با کسب 47 امتیاز در جایگاه چهارم جدول قرار گرفته است.

اتلتیکو در خط حمله 44 گل به ثمر رسانده است، موراتا با ثبت 13 گل بهترین گلزن اتلتیکو لقب گرفته است. اتلتیکو مادرید در خط دفاع 24 گل دریافت کرده است و در 8 مسابقه موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

اتلتیکو در مهم ترین دیدار این هفته فوتبال اسپانیا میهمان رئال مادرید در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو است،هواداران اتلتیکو امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار، سومین پیروزی فصل برابر رئال را بدست اورند و رتبه سوم را حفظ کنند.

ترکیب احتمالی رئال مادرید 4-3-1-2

لونین_رودیگر_ناچو_مندی_کارواخال_کاماوینگا_کروس_والورده_رودریگو_بلینگهام و وینیسیوس جونیور

غایبین

کورتوا_میلیتائو_الابا_شوامنی_رودیگر(احتمالی)

ترکیب احتمالی اتلتیکو مادرید 5-3-2

اوبلاک_هرموسو_ساویج_ویتسل_مولینا_لینو_کوکه_لورنته_دی پائول_ دیپای و انتونی گریزمان

غایبین

ویتولو_پائولو_لمار_باریوس_کویتا_خیمنز_موراتا(احتمالی)

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار گذشته دو تیم سهم رئال مادرید 8 و سهم‌ اتلتیکو مادرید نیز 6 پیروزی بوده است و 6 دیدار نیز با تساوی به اتمام رسیده است.

اپشن های شرطبندی

برد رئال مادرید

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P