پیش بازی دیدار رئال مادرید و اتلتیک بیلبائو

پیش بازی دیدار رئال مادرید و اتلتیک بیلبائو

زمان برگزاری:12/1/1403

ساعت برگزاری: 22:30

ورزشگاه: سانتیاگو برنابئو

داور مسابقه: خاویر رویاس

هفته سی‌ام رقابت های لالیگا اسپانیا

رئال مادرید:

فاصله تا قهرمانی کمتر میشود؟

پیش بازی دیدار رئال مادرید و اتلتیک بیلبائو

بازی های اخیر رئال مادرید

کهکشانی ها با عملکرد خوب در فصل جاری فاصله زیادی تا قهرمانی در لالیگا ندارند. شاگردان انچلوتی برای قهرمانی در اسپانیا تا پایان فصل تنها به 20 امتیاز نیاز دارند(در صورت پیروزی های بارسلونا) و هواداران رئال امیدوار هستند قهرمانی خود را در هفته های پیشرو قطعی کنند. رئال مادرید برای قهرمانی در لیگ قهرمانان بر خلاف لالیگا کار سختی دارد و قرعه منچسترسیتی هواداران رئال را نگران کرده است. رئال مادرید در 23 دیدار اخیر خود در لالیگا هرگز شکست نخورده است و عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشته است.

رئال مادرید در اخرین دیدار خود به مصاف اوساسونا در لالیگا رفت و با نتیجه پرگل 4-2 به پیروزی رسیده است. گلهای رئال مادرید در این دیدار توسط کارواخال،دیاز و وینیسیوس(2) به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام رئال مادرید

رئال مادرید در 29 دیدار خود در لالیگا اسپانیا موفق به کسب 72 امتیاز شده است و در جایگاه اول جدول قرار گرفته است. 22 پیروزی, 6 تساوی و 1 شکست حاصل تلاش شاگردان کارلتو در این فصل فوتبال اسپانیا بوده است.

رئال مادرید در خط حمله 64 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله فوتبال اسپانیا را در اختیار دارد. جود بلینگهام با 16 گل در صدر جدول بهترین گلزنان لالیگا و رئال مادرید قرار دارد. در خط دفاع رئال مادرید 20 گل دریافت کرده است و بهترین خط دفاع اسپانیا را در اختیار دارد. تیم رئال مادرید در این فصل موفق به ثبت 14 کلین شیت شده است و در جایگاه اول قرار دارد.

بازی پیشرو

رئال مادرید در این هفته میزبان تیم اتلتیک بیلبائو در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران رئال امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار، اولین مسابقه خود پس از فیفا دی را با پیروزی پشت سر بگذارند و امتیاز خود با تیم های بارسلونا و خیرونا را افزایش دهند.

اتلتیک بیلبائو:

باسکی ها لیگ را جذاب میکنند؟

بازی های اخیر اتلتیک بیلبائو

ارنستو والورده پس از بازگشت مجدد به ایالت باسک، عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشته است و در فصل جاری اتلتیک بیلبائو تبدیل به یک تیم قدرتمند در کشور اسپانیا شده است. اتلتیک بیلبائو در جام حذفی اسپانیا به فینال مسابقات راه پیدا کرده است و هواداران خود را در غیاب رئال مادرید و بارسلونا، به قهرمانی امیدوار کرده است. اتلتیک بیلبائو یکی از مدعیان کسب سهمیه لیگ قهرمانان در فصل اینده است و بنظر میرسد با حفظ روند فعلی، بیلبائو پس از یک دهه غیبت مجدد به بالاترین سطح فوتبال اروپا بازخواهد گشت.

اتلتیک بیلبائو در اخرین دیدار خود به مصاف الاوز رفت و با نتیجه 2-0 به پیروزی رسیده است. هردوگل اتلتیک بیلبائو در این دیدار توسط گورتزکا به ثمر رسیده است.

امارو ارقام اتلتیک بیلبائو

بیلبائو با کسب 56 امتیاز در رتبه چهارم جدول لالیگا اسپانیا قرارگرفته است، 16 پیروزی،5 شکست و 8 تساوی حاصل تلاش شاگردان ارنستو والورده در فصل جاری بوده است.

بیلبائو در خط حمله 50 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع 26 گل دریافت کرده است،اونای سیمون سنگربان ملی پوش تیم بیلبائو در 15 مسابقه موفق به ثبت کلین شیت شده است و عملکرد خوبی از خود به ثبت رسانده است.

بازی پیشرو

اتلتیک بیلبائو در این هفته لالیگا، میهمان تیم رئال مادرید در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو است. هواداران بیلبائو امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار به روند خوب خود ادامه دهند و رتبه چهارم را حفظ کنند.

ترکیب احتمالی رئال مادرید 4-3-1-2

لونین_رودیگر_ناچو_مندی_کارواخال_شوامنی_کروس_والورده_دیاز_رودریگو و جود بلینگهام

غایبین

آلابا_کورتوا_وینیسیوس_کاماوینگا

ترکیب احتمالی اتلتیک بیلبائو 4-2-3-1

سیمون_ویویان_الوارز_مارکوس_لکو_پارادوس_گالارتا_گومز_گورتزکا_نیکو ویلیامز و اینیاکی ویلیامز

غایبین

هررا_پارادس

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم، سهم رئال مادرید 13 پیروزی و سهم اتلتیک بیلبائو نیز 2‌ پیروزی بوده است, 5 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است. در 18 دیدار اخیر دو تیم(لالیگا) رئال مادرید هرگز شکست نخورده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد و مساوی رئال مادرید

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P