پیش بازی دیدار رئال مادرید و بارسلونا

پیش بازی دیدار رئال مادرید و بارسلونا

زمان برگزاری2/2/1403

ساعت برگزاری: 22:30

ورزشگاه: سانتیاگو برنابئو

داور مسابقه: سزار سوتو گرادو

هفته سی و دوم رقابت های لالیگا اسپانیا

رئال مادرید:

تمدید روز های خوب کهکشانی ها

پیش بازی دیدار رئال مادرید و بارسلونا

بازی های اخیر رئال مادرید

عملکرد فوق العاده رئال مادرید در فصل جاری هواداران خود را نیز متعجب کرده است. پس از خروج کریم بنزما و عدم جذب جایگزین مناسب، هواداران رئال مادرید نگران شروع فصل بوده‌اند، مصدومیت سنگین کورتوآ،میلیتائو و الابا نیز نگرانی هواداران را دوچندان کرد اما عملکرد درخشان بلینگهام،لونین،ناچو و رودیگر اجازه دلتنگی هواداران برای ستارگان فصل گذشته را نداده است و رئال مادرید با رکورد 38 مسابقه بدون شکست در وقت های قانونی در آستانه قهرمانی در لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا قرار گرفته است!. پس از نتیجه دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی، احتمال صعود رئال مادرید به مرحله بعد لیگ قهرمانان توسط سایت های معتبر اروپایی، تنها 28 درصد اعلام شد اما رئال مادرید با ساخت یک دژ مستحکم در دفاع، قهرمان فصل گذشته و بهترین تیم لیگ برتر انگلیس را در خانه زمین گیر کرد!.

رئال مادرید در اخرین دیدار خود به مصاف منچسترسیتی در لیگ قهرمانان رفت و با نتیجه 1-1 در وقت های قانونی به تساوی رسیده است. تنها رئال مادرید در این دیدار توسط رودریگو به ثمر رسیده است. رئال مادرید در ضربات پنالتی با نتیجه 4-3 به پیروزی رسیده ایت.

آمار و ارقام رئال مادرید

رئال مادرید در 31 دیدار خود در لالیگا اسپانیا موفق به کسب 78 امتیاز شده است و در جایگاه اول جدول قرار گرفته است. 24 پیروزی, 6 تساوی و 1 شکست حاصل تلاش شاگردان کارلتو در این فصل فوتبال اسپانیا بوده است.

تمدید قرارداد ناگلزمن با مانشافت تا 2026

رئال مادرید در خط حمله 67 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله فوتبال اسپانیا را در اختیار دارد. جود بلینگهام با 16 گل در صدر جدول بهترین گلزنان رئال مادرید قرار دارد. در خط دفاع رئال مادرید 20 گل دریافت کرده است و بهترین خط دفاع اسپانیا را در اختیار دارد. تیم رئال مادرید در این فصل موفق به ثبت 16 کلین شیت شده است و در جایگاه اول قرار دارد.

بازی پیشرو

رئال مادرید در جذاب ترین مسابقه این هفته فوتبال اسپانیا میزبان تیم بارسلونا در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران رئال امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار، گام نهایی برای قهرمانی را بردارند.

بارسلونا:

اخرین تلاش برای لالیگا!

بازی های اخیر بارسلونا

فرصت ویژه بارسلونا برای حضور در نیمه نهایی و سپس فینال لیگ قهرمانان اروپا با اشتباه بزرگ مدافعان بارسلونا از بین رفت و تنها شانس قهرمانی آنها در فصل، قهرمانی در لالیگا اسپانیا است!. بارسلونا در فصل جاری سوپرجام،جام حذفی و لیگ قهرمانان را از دست داده است و شانس زیادی برای قهرمانی در لالیگا ندارد اما همچنان امیدوار است. بارسلونا فصل را ضعیف آغاز کرد و در ادامه نتایج خوب نیز نتوانسته شرایط را در بارسلونا بهتر کند. بارسلونا سرنوشت نامشخصی برای فصل اینده دارد، مدیران بارسلونا اخرین تلاش های خود برای حفظ ژاوی هرناندز خواهند کرد اما در صورت خروج ژاوی، مدیران باشگاه به سراغ گزینه های موجود در بازار خواهند رفت، شانس توماس توخل برای حضور روی نیمکت بارسلونا از گزینه های دیگر بیشتر است!.

بارسلونا در اخرین دیدار خود به مصاف پاری سن ژرمن در لیگ قهرمانان اروپا رفت و با نتیجه سنگین 4-1 در این دیدار شکست خورده است. تنهاگل بارسلونا در این دیدار توسط رافینیا به ثمر رسیده است.

امار و ارقام بارسلونا

بارسلونا در 31 دیدار به مصاف رقبای خود رفته است و موفق به کسب 70 امتیاز شده است و در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است. بارسلونا با هدایت ژاوی هرناندز 21 پیروزی، 7 تساوی و 3 شکست را تجربه کرده است. بارسلونا در خط حمله 62 گل به ثمر رسانده است و سومین خط حمله برتر لالیگا را در اختیار دارد. بارسلونا در خط دفاع نیز 34 گل دریافت کرده است. تیم بارسلونا موفق به ثبت 14 کلین شیت در فصل جاری شده است.

بازی پیشرو

بارسلونا در این هفته میهمان تیم رئال مادرید در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو است. هواداران بارسلونا امیدوار هستند با کسب پیروزی در این مسابقه، پنجمین پیروزی پیاپی خود در لالیگا را جشن بگیرند و فاصله خود با صدر جدول را به عدد 5 کاهش دهند.

ترکیب احتمالی رئال مادرید 4-3-1-2

لونین_رودیگر_شوامنی_مندی_کارواخال_کاماوینگا_کروس_والورده_بلینگهام_رودریگو و وینیسیوس جونیور

غایبین

آلابا_کورتوا

ترکیب احتمالی بارسلونا 4-3-3

ترشتگن_ارائوخو_کانده_کوبارسی_کانسلو_پدری_گوندوغان_دی‌یونگ_یامال_رافینیا و رایرت لواندوفسکی

غایبین

گاوی_بالده

دیدار های رو در رو

در 20 مسابقه اخیر دو تیم سهم رئال مادرید 9 پیروزی و سهم بارسلونا نیز 9 پیروزی بوده است، 2 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است. در 3 دیدار (رسمی) اخیر دو تیم رئال مادرید به پیروزی رسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد و مساوی رئال مادرید

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P