پیش بازی دیدار رئال مادرید‌ و ‌بارسلونا

پیش بازی دیدار رئال مادرید‌ و ‌بارسلونا

زمان برگزاری:24/10/1402

ساعت برگزاری: 22:30

ورزشگاه: ا‌ول پارک (عربستان)

داور مسابقه: مارتینز مونوئرا

فینال رقابت های سوپرکاپ اسپانیا

رئال مادرید:

آماده برای قهرمانی

پیش بازی دیدار رئال مادرید‌ و ‌بارسلونا

بازی های اخیر رئال مادرید

بازگشت کارلوآنجلوتی در دوره دوم به رئال مادرید به مراتب بهتر از حضور اول این سرمربی پر افتخار برای هواداران بوده است. کارلتو در بازگشت دوم به رئال مادرید مجدد کهکشانی هارا قهرمانی اروپا کرد و طلسم قهرمانی در لالیگا را نیز شکست و فصل گذشته نیز موفق شد جام حذفی را نیز بالای سر ببرد تا تمام جام های ممکن با رئال را فتح کرده باشد. رئال مادرید در سالهای اخیر بیشترین بازگشت موفق به مسابقات را داشته است و زمانی که همه ناامید هستند، کارلتو با یک تعویض طلایی درون زمین و یک تعویض آدامس لب خط نتیجه مسابقه را عوض میکند!.

رئال مادرید در اخرین دیدار خود به مصاف اتلتیکو مادرید در نیمه نهایی سوپرکاپ اسپانیا رفت و با نتیجه 5-3 به پیروزی رسید و راهی فینال شد. گلهای رئال در این دیدار توسط رودیگر،مندی،کارواخال،خوسلو و براهیم دیاز به ثمر رسیده است.

آمار و ارقم رئال مادرید

رئال مادرید در پنج دیدار اخیر خود 5 پیروزی پیاپی بدست اورده است و در بهترین فرم خود قرار گرفته است. رئال در خط حمله 14 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 5 گل دریافت کرده است و در 2 مسابقه موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

رئال مادرید در فینال سوپرکاپ اسپانیا به مصاف بارسلونا در ورزشگاه خانگی تیم النصر عربستان میرود. هواداران رئال مادرید امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار جام قهرمانی را با خود به مادرید بیاورند.

بارسلونا:

یک جام ژاوی را احیا میکند!

بازی های اخیر بارسلونا

پس از تساوی برابر والنسیا در هفته هفدهم رقابت های لالیگا اسپانیا، بارسلونا به روند پیروزی بازگشته است و شاگردان ژاوی هرناندز در چهار مسایقه اخیر خود چهار پیروزی پیاپی بدست اورده اند. بارسلونا فصل گذشته موفق شد علاوه بر جام فهرمانی لالیگا، با پیروزی برابر رئال مادرید در فینال،سوپرکاپ اسپانیا را نیز بدست اورد. ژاوی هرناندز به عنوان سرمربی در 8 دیدار به مصاف رئال مادرید رفته است، 4 پیروزی و 4 شکست حاصل تلاش این سرمربی جوان بوده است. ژاپی در فصل جاری تحت فشار شدید هواداران و رسانه های اسپانیا بوده است و قهرمانی در سوپرکاپ اسپانیا میتواند این سرمربی را به ساحل ارامش برساند تا در ادامه فصل انگیزه بیشتری داشته باشند.

بارسلونا در اخرین دیدار خود به مصاف اوساسونا در نیمه نهایی سوپرکاپ اسپانیا رفت و با نتیجه 2-0 در این دیدار به پیروزی رسیده است، گلهای بارسلونا در این دیدار توسط لواندو‌فسکی و یامال به ثمر رسیده است.

آمار و ارقم بارسلونا

بارسلونا در پنج دیدار اخیر خود 4 پیروزی و 1 تساوی بدست اورده است. بارسلونا در خط حمله 11 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 6 گل دریافت کرده است و موفق به ثبت یک کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

بارسلونا در این هفته سوپرکاپ اسپانیا به مصاف رئال مادرید در فینال مسابقات خواهد رفت. هواداران بارسلونا امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار، همانند فصل گذشته رئال مادرید را شکست دهند و قهرمان مسابقات شوند.

ترکیب احتمالی رئال مادرید 4-3-1-2

لونین_رودیگر_ناچو_مندی_کارواخال_شوامنی_مودریچ_والورده_رودریگو_بلینگهام و وینیسیوس جونیور

غایبین

کورتوا_میلیتائو_الابا_واسکز

ترکیب احتمالی بارسلونا 3-4-1-2

پنا_کریستنسن_کانده_آرائوخو_بالده_گوندوغان_روبرتو_دی‌یونگ_یامال_تورس و رابرت لواندوفسکی

غایبین

گاوی_ترشتگن_مارتینز_الونسو_رافینیا_کانسلو(احتمالی)

دیدار های رو در رو

در 20 مسابقه اخیر دو تیم سهم رئال مادرید 8 پیروزی و سهم بارسلونا نیز 9 پیروزی بوده است، 3 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

قهرمانی رئال مادرید

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P