پیش بازی دیدار رئال مادرید و ختافه

پیش بازی دیدار رئال مادرید و ختافه

پیش بازی دیدار رئال مادرید و ختافه

__ __ __ __ __ __ __

رئال مادرید:

Real_Madrid
Real_Madrid

پیش بازی برای جدال سرنوشت ساز در اتحاد

 

 

بازی های اخیر رئال مادرید

در اسپانیا هواداران رئال مادرید تنها یک هدف دارند آن هدف شکست دادن منچسترسیتی در اتحاد و صعود به فینال است، لالیگا برای کهکشانی ها تمام شده است و امیدی به لالیگا ندارند. کارلو آنجلوتی نیز به دلیل عدم حساسیت این مسابقه به تعداد زیادی از بازیکنان خود استراحت خواهد داد.

رئال مادرید در اخرین دیدار خود به مصاف منچسترسیتی رفت و با تساوی 1-1 متوقف شد، تنها گل رئال در این دیدار توسط وینیسیوس جونیور به ثمر رسیده است.

امار و ارقام رئال مادرید

رئال مادرید در 33 بازی خود در این فصل، 21 پیروزی 5 تساوی و 7 شکست به دست آورده است و با 68 امتیاز در جایگاه سوم جدول قرار گرفته است.

رئال مادرید در خط حمله خود 69 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله برتر فوتبال اسپانیا را در اختیار دارد، در خط دفاع رئال 32 گل دریافت کرده است، رئال مادرید در 12 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

رئال مادرید در این هفته به مصاف ختافه در ورزشگاه خانگی خود خواهد رفت، هواداران رئال مادرید امیدوار هستند با پیروزی در این روحیه خود را بالا ببرند و اماده نبرد مهم با سیتیزن ها شوند.

 

 

ختافه:

بوردالاس برای بقا آمده است.

 

 

بازی های اخیر ختافه

ختافه در این فصل با هدایت سانچز فلورس عملکرد خوبی در لالیگا نداشته است، مدیران ختافه در هفته گذشته حکم اخراج فلورس 58 ساله را امضا کردند و با خوزه بوردالاس 59 ساله به توافق رسیدند، تغییر مربی در ختافه شوک مثبتی به تیم وارد کرد‌ و این تیم پس از شش هفته ناکامی سر انجام با مربی جدید خود به پیروزی رسیدند. ختافه پس از سال ها حضور در بالاترین سطح فوتبال اسپانیا در آستانه سقوط به لیگ پایین تر قرار گرفته است.

ختافه در اخرین دیدار خود به مصاف سلتاویگو رفت و با نتیجه 1-0 به پیروزی رسید، تنها گل ختافه توسط اونال مهاجم اهل ترکیه این تیم به ثمر رسیده است.

امار و ارقام ختافه

ختافه در 33 بازی گذشته خود 8 پیروزی،10 تساوی و 15 شکست به دست اورده است و با 34 امتیاز در جایگاه 18 جدول قرارگرفته است.

ختافه در خط حمله 30 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع 42 گل دریافت کرده است، ختافه در 11 دیدار این فصل موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

تیم ختافه در این هفته به مصاف رئال مادرید در خارج از خانه میرود، هواداران ختافه امیدوار هستند از شرایط رئال مادرید استفاده کنند و با کسب امتیاز مادرید را ترک کنند.

 

 

 

ترکیب احتمالی رئال مادرید 4-3-3

کورتوآ_میلیتائو_وایخو_ناچو_اودریوزولا_شوامنی_واسکز_کاماوینگا_آسنسیو_ماریانو و ادن هازارد

غایبین

کارواخال_سبایوس_مندی(احتمالی)

 

 

 

ترکیب احتمالی ختافه 4-4-2

سوریا_الوارز_میترویچ_دجنه_ایگلسیاس_النا_پورتو_ارامباری_ماکسیمویچ_ماتا و بورخا مایورال

غایبین

سوارز_اونال

 

 

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار گذشته دو تیم سهم رئال مادرید 16 پیروزی و سهم ختافه نیز 2 پیروزی بوده است و 2 دیدار نیز با تساوی به اتمام رسیده است.

 

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

هردو تیم گل میزنند(خیر)

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار رئال مادرید و ختافه
P