پیش بازی دیدار رئال مادرید‌ و خیرونا

پیش بازی دیدار رئال مادرید‌ و خیرونا

زمان برگزاری:21/11/1402

ساعت برگزاری: 21:00

ورزشگاه: سانتیاگو برنابئو

داور مسابقه: مارتینز مونوئرا

هفته بیست و چهارم رقابت های لالیگا اسپانیا

رئال مادرید:

گام بلند کهکشانی ها برای قهرمانی

پیش بازی دیدار رئال مادرید‌ و خیرونا

بازی های اخیر رئال مادرید

نتایج درخشان رئال مادرید در فصل جاری، کهکشانی هارا تبدیل به مدعی شماره یک قهرمانی کرده است. رئال مادرید در فصل جاری مقابل اتلتیکو مادرید به بن بست تاکتیکی خورده است و دیگو سیمئونه تبدیل به گریه سیاه رئال و کارلو انجلوتی شده است!.

کهکشانی ها در 17 دیدار اخیر خود در لالیگا هرگز شکست نخورده اند و شرایط خوبی در جدول دارند.

رئال مادرید در فصل جاری یک رقیب جدید به نام خیرونا برای قهرمانی دارد و برخلاف فصول گذشته، رقیب آنها بارسلونا و اتلتیکو مادرید نیست. رئال مادرید با پیروزی برابر رقیب مستقیم خود در جدول میتواند گام بلندی برای قهرمانی بردارد و خیال خود را راحت کند!.

رئال مادرید در اخرین دیدار خود به مصاف اتلتیکو مادرید رفت و با نتیجه 1-1 در این دیدار متوقف شد. تنها گل رئال مادرید در این دیدار توسط براهیم دیاز به ثمر رسیده است، دروازه رئال مادرید در دقیقه 93 باز شده است.

آمار و ارقام رئال مادرید

رئال مادرید در 23 دیدار خود در لالیگا اسپانیا موفق به کسب 58 امتیاز شده است و در جایگاه اول جدول قرار گرفته است. 18 پیروزی, 4 تساوی و 1 شکست حاصل تلاش شاگردان کارلتو در این فصل فوتبال اسپانیا بوده است.

رئال مادرید در خط حمله 48 گل به ثمر رسانده است و پس از خیرونا، بهترین خط حمله لیگ‌ را در اختیار دارد. جود بلینگهام با 14 گل در صدر جدول بهترین گلزنان لالیگا و رئال مادرید قرار دارد. در خط دفاع رئال مادرید 15 گل دریافت کرده است و بهترین خط دفاع اسپانیا را در اختیار دارد. تیم رئال مادرید در این فصل موفق به ثبت 11 کلین شیت شده است و در جایگاه اول قرار دارد.

بازی پیشرو

رئال مادرید در این هفته میزبان تیم خیرونا در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران رئال امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار، اختلاف امتیاز خود با خیرونا را به عدد 5 در صدر جدول افزایش دهند.

خیرونا:

فرصت طلایی برای انتقام

بازی های اخیر خیرونا

شگفتی ساز لالیگا با عملکرد درخشان خود در فوتبال اسپانیا نام خود را در سراسر دنیا سرزبان انداخته است و فوتبالدوستان را به یاد لسترسیتی در لیگ برتر انگلیس انداخته است. خیرونا در ماه گذشته با لغزش ناگهانی شرایط خود را سخت کرده است، دو تساوی در لالیگا صدر را از خیرونا گرفته است و شکست برابر مایورکا در جام حذفی، اجازه حضور خیرونا در جمع چهار تیم پایانی را نداده است. خیرونا در 15 دیدار اخیر خود در لالیگا هرگز شکست نخورده است و تنها شکست فصل آنها مقابل رئال مادرید در خانه بوده است!.

خیرونا در اخرین دیدار خود به مصاف رئال سوسیداد رفت و با نتیجه 0-0 در این دیدار متوقف شده است. خیرونا در این دیدار عملکرد خوبی نداشت و تنها 3 ضربه درون چارچوب به ثبت رسانده است.

آمار و ارقام خیرونا

خیرونا در 22 بازی گذشته خود 17 پیروزی،5 تساوی و 1 شکست به دست اورده است و با کسب 56 امتیاز در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است.

خیرونا در خط حمله 52 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط‌حمله لالیگا را در اختیار دارد. خیرونا در خط دفاع نیز 25 گل دریافت کرده است، خیرونا در 8 دیدار این فصل موفق به بسته نگه داشتن دروازه خود شده است.

بازی پیشرو

خیرونا در این هفته میهمان رئال مادرید در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو است، هواداران خیرونا امیدوار هستند با شکست رئال شگفتی سازی خود را ادامه دهند و به صدر جدول صعود کنند!.

ترکیب احتمالی رئال مادرید 4-3-1-2

لونین_رودیگر_ناچو_مندی_کارواخال_شوامنی_کروس_والورده_رودریگو_بلینگهام و وینیسیوس جونیور

غایبین

کورتوا_میلیتائو_الابا_رودیگر و وینیسیوس(احتمالی)

ترکیب احتمالی خیرونا 5-4-1

گازانیگا_گارسیا_خوانپه_گوتیرس_کوئتو_تایگانکو_مارتین_سولیس_الکس‌گارسیا_ساویو و آرتم دووبیک

غایبین

ویلا_کارلوس_روکا_لوپز_بلیند_هررا(احتمالی)

دیدار های رو در رو

در 9 دیدار گذشته دو تیم سهم رئال مادرید 5 پیروزی و 3 پیروزی نیز سهم خیرونا بوده است. 1 دیدار نیز با تساوی به اتمام رسیده است. در چهار دیدار اخیر دو تیم خیرونا تنها در یک دیدار شکست خورده است.

اپشن های شرطبندی

برد رئال مادرید

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P