پیش بازی دیدار رئال مادرید و رئال سوسیداد

پیش بازی دیدار رئال مادرید و رئال سوسیداد

پیش بازی دیدار رئال مادرید و رئال سوسیداد

ـــ‌ـ ــــ ــــ ــــ ــــ

 

رئال مادرید:

Real_Madrid
Real_Madrid

بازگشت به روند پیروزی به سبک کهکشانی ها

 

 

بازی های اخیر رئال مادرید

رئال مادرید پس از جام جهانی از ریل پیروزی خارج شده بود اما خیلی زود به روند پیروزی بازگشت، رئال پس از باخت در الکلاسیکو در سه دیدار به میدان رفت که در هر سه دیدار به پیروزی رسید، کهکشانی در شرایطی دو برد در جام حذفی به دست اورده اند که ابتدا از حریفان‌ خود عقب افتادن و سپس موفق به بازگشت شدند تا همچنان در جام حذفی باقی بمانند.

رئال مادرید در اخرین دیدار خود به مصاف اتلتیکو مادرید در جام حذفی رفت و موفق شد رقیب همشهری خود را با نتیجه 3-1 شکست دهد و راهی مرحله بعد شود، گلهای رئال در این دیدار توسط رودریگو،بنزما و وینسیوس در وقت های اضافه به ثمر رسیده است.

امار و ارقام رئال مادرید

رئال مادرید در 17 بازی خود در این فصل، 13 پیروزی 2 تساوی و 2 شکست به دست آورده است و با 41 امتیاز در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است.

رئال مادرید در خط حمله خود 38 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله فوتبال اسپانیا را در اختیار دارد، در خط دفاع عملکرد رئال در این فصل خوب نبوده است و این تیم 16 گل دریافت کرده است، رئال مادرید تنها در چهار دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

رئال مادرید در این هفته به مصاف رئال سوسیداد در مادرید میرود، هواداران رئال مادرید امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار خانگی فاصله خود را با بارسلونا در صدر جدول کاهش دهند و همچنان امیدوار برای کسب عنوان قهرمانی در لالیگا باشند.

 

 

رئال سوسیداد:

فراتر از انتظار!

 

بازی های اخیر رئال سوسیداد

سوسیداد در این فصل عملکرد درخشانی داشته است و با حفظ روند فعلی میتوانند نماینده اسپانیا در لیگ قهرمانان فصل اینده نیز باشند.! سوسیداد در پنج دیدار اخیر خود در لالیگا اسپانیا زمین را با پیروزی ترک ‌کرده است و نزدیک ترین تعقیب کننده بارسلونا و رئال در صدر نیز است.!

رئال سوسیداد در اخرین دیدار خود به مصاف بارسلونا در جام حذفی اسپانیا رفت و با نتیجه 1-0 شکست خورد تا از گردونه مسابقات کنار برود، سوسیداد از دقیقه 40 به علت اخراج هافبک خود ده نفره بازی را ادامه داد.

آمار و ارقام رئال سوسیداد

سوسیداد در 18 بازی گذشته خود 12 پیروزی،2 تساوی و 4 شکست به دست اورده است و با 38 امتیاز در جایگاه 3 جدول قرار گرفته است.

سوسیداد در خط حمله 28 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 18 گل دریافت کرده است، سوسیداد در 7 دیدار این فصل دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

سوسیداد در این هفته به مصاف رئال مادرید در یک دیدار دشوار و خارج از خانه خواهد رفت، هواداران اینتراخت امیدوار هستند با حداقل امتیاز مادرید را ترک کنند.

 

 

ترکیب احتمالی رئال مادرید 4-3-3

کورتوآ_ناچو_رودریگو_میلیتائو_کارواخال_شوامنی_کروس_والورده_کاماوینگا_وینیسیوس و کریم بنزما

غایبین

مندی_هازارد_واسکز_رودریگو(احتمالی)

 

 

ترکیب احتمالی رئال سوسیداد 4-2-3-1

رمیرو_ریکو_نورمند_زوبلدیا_الستوندو_زیبیمندی_مندس_کوبو_بارنتکسا_اویارزابال و سورلت

غایبین

_صادیق_سیلوا_مرنو_سولا_گوارا

 

 

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار گذشته دو تیم سهم رئال مادرید 13 و سهم‌ سوسیداد 4 پیروزی بوده است و 3 دیدار نیز با تساوی به اتمام رسیده است.

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

هردو تیم گل میزنند(بله)

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار رئال مادرید و رئال سوسیداد
P