پیش بازی دیدار‌ رئال مادرید و رئال سوسیداد

پیش بازی دیدار‌ رئال مادرید و رئال سوسیداد

زمان برگزاری:26/6/1402

ساعت برگزاری: 22:30

ورزشگاه: سانتیاگو برنابئو

داور مسابقه: سزار گرادو

هفته پنجم ‌رقابت های لالیگا اسپانیا

رئال مادرید:

تاج گذاری جود در برنابئو

بازی های اخیر رئال مادرید

کهشکانی ها با درخشش ستاره جدید خود حریفان را یکی پس از دیگری از پیشروی برمیدارند و نقش اول برد های شاگردان کارلو انجلوتی جود بلینگهام ستاره انگلیسی است، مصدومیت ستاره های سرشناس نیز نتوانسته ترمز رئال را بکشاند و این تیم با حفظ رکورد صد در صد پیروزی مدعی اصلی قهرمانی در لالیگا است.

رئال مادرید در اخرین دیدار خود به مصاف ختافه رفت و با نتیجه 2-1 به پیروزی رسیده است، گلهای رئال مادرید در این دیدار توسط خوسلو و جود بلینگهام به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام رئال مادرید

رئال مادرید در چهار دیدار خود موفق به کسب 12 امتیاز شده است و در جایگاه اول قرار گرفته است. رئال مادرید در خط حمله با درخشش بلینگهام 8 گل به ثمر رسانده است بلینگهام با پنج گل بهترین گلزن رئال و لالیگا است. در خط دفاع رئال مادرید دو گل دریافت کرده است.و در دو دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

رئال مادرید در پنجمین دیدار خود میزبان رئال سوسیداد در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو است. هواداران رئال امیدوار هستند پنجمین پیروزی پیاپی خود را در دومین مسابقه خانگی جشن بگیرند صدرجدول را همچنان در اختیار داشته باشند.

رئال سوسیداد:

پایین تر از حد تصور!

بازی های اخیر رئال سوسیداد

رئال سوسیداد فصل گذشته موفق شد پس از 10 سال سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را بدست اورد اما در فصل جاری عمکرد خوبی نداشته است و هواداران نگران نتایج این تیم هستند.سوسیداد در بازار نقل و انتقالاتی موفق شد چند بازیکن برای لیگ قهرمانان خریداری کند که مهم ترین بازیکنان جذب شده، اندره سیلوا،تیرنی و اودریوزولا نام دارند.

رئال سوسیداد در اخرین دیدار خود به مصاف سوسیداد رفت و با نتیجه 5-3 به پیروزی رسید، گلهای سوسیداد توسط زوبیمندی،بارنتکسا، مدافع حریف و کوبو(2) به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام رئال سوسیداد

سوسیداد در 4 بازی گذشته خود 1 پیروزی و 3 تساوی به دست اورده است و با 6 امتیاز در جایگاه 10 جدول قرار گرفته است.

سوسیداد در خط حمله 7 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 5 گل دریافت کرده است، سوسیداد در یک دیدار این فصل دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

سوسیداد در این هفته به میهمان رئال مادرید در یک دیدار دشوار و حساس است. هواداران سوسیداد امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار اختلاف امتیاز خود را با رقبا را کمتر کنند و اولین شکست رئال در این فصل را رقم بزنند.

ترکیب احتمالی رئال مادرید 4-3-1-2

کپا_رودیگر_آلابا_گارسیا_کارواخال_شوامنی_کاماوینگا_والورده_رودریگو_بلینگهام و خوسلو

غایبین

مندی_گولر_وینیسیوس_کورتوا_میلیتائو_سبایوس(احتمالی)

ترکیب احتمالی رئال سوسیداد 4-2-3-1

رمیرو_تیرنی_نورمند_زوبلدیا_ترائوره_زیبیمندی_مندس_کوبو_مرینو_اویارزابال و الکس بارنتکسا

غایبین

اندره سیلوا_مرغولانز

دیدار های رو درو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم رئال مادرید 12 پیروزی و سهم رئال سوسیداد نیز 5 پیروزی بوده است، 3 دیدار دو تیم نیز مساوی به اتمام رسیده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد رئال مادرید

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P