پیش بازی دیدار رئال مادرید و سلتاویگو

پیش بازی دیدار رئال مادرید و سلتاویگو

پیش بازی دیدار رئال مادرید و سلتاویگو

___ ___ ___ ___

 

رئال مادرید:

Real_Madrid
Real_Madrid

بازگشت به نوار پیروزی.

 

 

بازی های اخیر رئال مادرید

بازگشت اعتماد به پیرمرد ایتالیایی حاصل عملکرد خوب انجلوتی در هفته های اخیر بوده است، رئال در شش دیدار اخیر خود پنج پیروزی به دست اورده است که مهم ترین پیروزی آنها مقابل بارسلونا و چلسی بوده است. مدیریت رئال مادرید از عملکرد کارلتو نا امید شده بود و برای جانشینی این سرمربی پر افتخار دنیای فوتبال گزینه های مختلف را بررسی میکرد اما فینالیست شدن در جام حذفی و صعود به نیمه نهایی اروپا ورق را برگردانده است.

رئال مادرید در اخرین دیدار خود به مصاف چلسی در لیگ قهرمانان رفت و با نتیجه 2-0 به پیروزی رسید، هرد‌وگل کهکشانی ها توسط رودریگو به ثمر رسیده است.

امار و ارقام رئال مادرید

رئال مادرید در 29 بازی خود در این فصل، 19 پیروزی 5 تساوی و 5 شکست به دست آورده است و با 62 امتیاز در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است.

رئال مادرید در خط حمله خود 61 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله برتر فوتبال اسپانیا را در اختیار دارد، در خط دفاع رئال 24 گل دریافت کرده است، رئال مادرید در 11 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

رئال مادرید در این هفته به مصاف سلتاویگو در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو خواهد رفت، هواداران رئال مادرید امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار خانگی فاصله خود را با بارسلونا در صدر جدول کاهش دهند.

 

 

سلتاویگو:

جان تازه با مرد پرتغالی!.

 

بازی های اخیر سلتاویگو

سلتا با هدایت ادوار کودت ارژانتینی فصل خوبی را سپری نکرد و در نهایت پس از شکست مقابل المریا(5 شکست در 6 دیدار اخیر) از هدایت سلتاویگو اخراج شد و کارلوس کاروالیال جایگزین این مربی شد، کارلوس کاروالیال در ابتدای فصل هدایت الوحده امارات را برعهده داشت و پس از اخراج از امارات به فوتبال اسپانیا رفت، عملکرد سلتاویگو تحت هدایت سرمربی پرتغالی خوب بوده است و موفق به کسب 8 پیروزی و 7 تساوی شده اند و تنها چهار شکست در‌ کارنامه این تیم ثبت شده است.

سلتاویگو در اخرین دیدار خود به مصاف مایورکا رفت و با نتیجه 1-0 در این دیدار شکست خورد، سلتا پس از 7 هفته شکست ناپذیری در این دیدار رکورد مثبت خود را از

دست داد.!

آمار و ارقام سلتاویگو

29 بازی و کسب 36 امتیاز قرار گرفتن در رتبه 12 جدول حاصل کار تیم سلتاویگو در این فصل بوده است.9 پیروزی, 9 تساوی و 11 دست اورد دو سرمربی این فصل سلتا در این باشگاه است.

در خط حمله سلتاویگو 36 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع 40 گل دریافت کرده است، سلتا در 9 بازی موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

سلتاویگو در این هفته میهمان رئال مادرید قدرتمند است. هواداران سلتاویگو امیدوار هستند به روند خوب خود بازگردند و مادرید را با امتیاز ترک کنند.

 

 

 

ترکیب احتمالی رئال مادرید 4-3-3

کورتوآ_رودیگر_میلیتائو_ناچو_کارواخال_کاماوینگا_سبایوس_والورده_رودریگو_وینیسیوس و کریم بنزما

غایبین

مندی_الابا

 

 

ترکیب احتمالی سلتاویگو 4-3-3

ویلار_آیدو_نونز_لاتوره_گالان_واسکوئیز_بلتران_رودریگوئز_ویگا_سفرویچ و ایاگو اسپاس

غایبین

دیگو آلوز_ماللو_مینگوئزا

 

 

دیدار های رو درو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم رئال مادرید 15 به پایان رسیده است و 2 دیدار نیز با برتری سلتاویگو پیروز شده است، 3 دیدار دو تیم نیز مساوی به اتمام رسیده است.

 

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد رئال مادرید

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار رئال مادرید و سلتاویگو
P