پیش بازی دیدار رئال مادرید و شاختار

پیش بازی دیدار رئال مادرید و شاختار

پیش بازی دیدار رئال مادرید و شاختار

ــ‌ــ ــــ ـــــ ـــــ ـــــ

رئال مادرید:

real madrid fc
real madrid fc

پنالتی بنزما علیه دهمین برد پیاپی کهکشانی ها.

بازی های اخیر رئال مادرید

رئال مادرید در اولین بازی خود پس از فیفا دی رکورد پیروزی های خود را از دست داد، رئال مادرید در هفته هفتم لالیگا اسپانیا در خانه خود به مصاف اوساسونا رفت رئال با گل وینسیوس جونیور از حریف خودپیش افتاد اما در دقیقه 50 کیکه گارسیا مهاجم با تجربه اوساسونا با یک ضربه سر تماشایی دروازه لونین را باز کرد تا حساب کار 1-1 دونبال شود، رئال در نبود لوکا مودریچ در میانه زمین کمی افت کرده بود در دقیقه 80 بازی داور مسابقه پس از بازبینی صحنه آهسته بازی متوجه خطای مدافع اوساسونا روی بنزما شد و کاپیتان این تیم را از زمین مسابقه اخراج کرد و یک ضربه پنالتی برای رئال اعلام کرد،کریم بنزما که فصل گذشته دو پنالتی مقابل سرخیو هررا دروازبان اوساسونا از دست داده بود با استرس زیادی پشت رفت و سرانجام موفق به گلزنی نشد و پنالتی را خراب کرد تا رئال مادرید صدر را از دست بدهد.

امار و ارقام رئال مادرید

رئال در 10 مسابقه فصل جدید شامل سوپرجام اروپا،لالیگا و لیگ قهرمانان 9 پیروزی و 1 تساوی به دست اورده است و 24 گل زده است وینسیوس جونیور با 6 گل و 3 پاس گل بهترین امار را در خط حمله این تیم داشته است.

در خط دفاعی رئال امار خوبی نداشته است و در هفت مسابقه این فصل لالیگا هفت گل دریافت کرده است و کلین شیت نکرده است،اما در لیگ قهرمانان دو بازی دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

رئال مادرید در سومین بازی خود در لیگ قهرمانان میزبان شاختار است هواداران این تیم امیدوارند که رئال مادرید با پیروزی در این دیدار به روند پیروزی های خود برگردد.

 

شاختار:

جنگ نیز مانع موفقیت نمیشود،شاختار همچنان بدون شکست در لیگ و اروپا.

 

بازی های اخیر شاختار

شاختار صدرنشین لیگ اوکراین در اخرین بازی این تیم در لیگ داخلی با نتیجه 6-1 پیروزشد تا با روحیه بالایی به مصاف رئال مادرید برود.

شاختار در دو بازی خود در لیگ قهرمانان اروپا نیز شکست نخورده است ابتدا موفق به شکست لایپزیش المان شدند و در بازی دوم مقابل سلتیک با نتیجه 1-1 به مساوی رسیدند تا بعد از رئال مادرید تیم دوم گروه باشند.

امار و ارقام شاختار

شاختار در 7 بازی این فصل خود در لیگ اوکراین و اروپا 5 پیروزی و 2 تساوی به دست اورده است،شاگردان ایگور جویچویچ 15 گل به ثمر رسانده اند و 4 گل نیز دریافت کرده اند این تیم در پنج بازی اخیر تنها یک بازی موفق به بسته نگه داشتن دروازه خود شده است.

 بازی پیشرو

شاختار در سومین بازی خود در لیگ قهرمانان باید به مصاف قهرمان دوره قبل این رقابت ها برود،شاختار در این مسابقه برای تساوی به میدان خواهد آمد و نیم نکاهی به ضدحملات دارد تا شاید بتواند اولین شکست فصل رئال راثبت کند.

 

ترکیب احتمالی رئال مادرید 4-3-3

لونین_میلتائو_رودیگر_کارواخال_مندی_والورده_شوامنی_کروس_رودریگو_وینسیوس و کریم بنزما

غایبین

کورتوآ_مودریچ(احتمالی)

 

ترکیب احتمالی شاختار 4-1-4-1

تروبین_لوکاس تایلور_ماتوینکو_بوندار_کونوپیلا_استپاننکو_زوبکوف_بوندارنکو_سوداکوف_مودریک و دنیلو سیکان

غایبین

کورنیونکو

 

بازی های رو در رو

دو تیم شش بازی به مصاف یکدیگر رفته اند که سهم کهکشانی ها 4 پیروزی و سهم شاختار 2 پیروزی بوده است این دو تیم تا به حال بازی هایشان مساوی نشده است

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد رئال مادرید

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار رئال مادرید و شاختار
P