پیش بازی دیدار رئال مادرید و لایپزیش

پیش بازی دیدار رئال مادرید و لایپزیش

زمان برگزاری:16/12/1402

ساعت برگزاری: 23:30

ورزشگاه: سانتیاگو برنابئو

داور مسابقه: داویده ماسا

مرحله یک هشتم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا

رئال مادرید اسپانیا:

صعود با دستان لونین؟

پیش بازی دیدار رئال مادرید و لایپزیش

بازی های اخیر رئال مادرید اسپانیا

نتایج درخشان کهکشانی ها در لالیگا و لیگ قهرمانان با درخشش لونین سنگربان اوکراینی رئال همراه شده است. اندری لونین سنگربان 25 ساله تیم رئال در این فصل عملکرد درخشانی از خود به نمایش گذاشته است و در صورت صعود رئال مادرید به مرحله بعد، امضای این بازیکن پای حکم صعود کهکشانی ها باقی خواهد ماند.! لونین در مسابقات اخیر مهار های زیادی از خود به ثبت رسانده است اما اوج کار سنگربان اوکراینی برابر لایپزیش در دیدار رفت شکل گرفته است و این سنگربان جوان موفق به ثبت 9 مهار موفق شده است.! رئال مادرید در فصل جاری همزمان برای لالیگا و لیگ قهرمانان تلاش میکند و در 31 مسابقه اخیر خود در وقت های قانونی، شکست نخورده است.

رئال مادرید در اخرین دیدار خود به مصاف والنسیا در یک مسابقه جنجالی رفت و با نتیجه 2-2 در این دیدار متوقف شد. گلهای رئال در این دیدار توسط وینیسیوس جونیور به ثمر رسیده است. رئال در این دیدار گل برتری خود را در ثانیه های پایانی به ثمر رساند اما داور مسابقه سوت پایان را زد و‌ گل جود بلینگهام مردود اعلام شد!.

امار و ارقام رئال مادرید اسپانیا

تیم رئال مادرید در هفت دیدار خود در لیگ قهرمانان اروپا، هفت پیروزی پیاپی بدست اورده است و با رکورد صد در صد پیروزی، در آستانه صعود به جمع هشت تیم پایانی لیگ قهرمانان قرار گرفته است.

تیم رئال مادرید در خط حمله به رهبری بلینگهام و وینیسیوس 17 گل به ثمر رسانده است و دومین خط حمله برتر اروپا را در اختیار دارد, تیم رئال مادرید در خط دفاع نیز 7 گل دریافت کرده است. تیم رئال مادرید موفق به ثبت 3 کلین شیت در لیگ قهرمانان شده است و در جایگاه دوم قرار دارد.

بازی پیشرو

رئال مادرید در مسابقه برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، میزبان تیم لایپزیش در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران رئال مادرید امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار رکورد صد در صد پیروزی خود در اروپا را حفظ کنند و با پیروزی،راهی مرحله بعد مسابقات شوند.

لایپزیش آلمان:

بدنبال خلق شگفتی

بازی های اخیر لایپزیش آلمان

نتایج ضعیف لایپزیش با هدایت مارکو روزه همچنان ادامه دارد و حذف از لیگ قهرمانان میتواند حکم اخراج این سرمربی 47 ساله را امضا کند!. لازپیش در 9 دیدار اخیر خود تنها در 3 دیدار به پیروزی رسیده است و در رتبه پنجم بوندسلیگای المان قرار گرفته است. لایپزیش در سالهای گذشته همواره به عنوان نماینده کشور المان در لیگ قهرمانان شرکت کرده است اما با نتایج فعلی، لایپزیش در فصل اینده باید در لیگ اروپا به میدان برود!. لایپزیش در لیگ قهرمانان اروپا نتایج خوبی بدست اورده است اما قرعه سخت رئال مادرید، آنها را در استانه حذف قرار داده است.

خریدهای خارجی ناموفقِ سپاهان

لایپزیش در اخرین دیدار خود به مصاف بوخوم رفت و با نتیجه 4-1 به پیروزی رسیده است. گلهای لایپزیش در این دیدار توسط اولمو،پولسن،اوپندا و گل به خودی مدافع حریف به ثمر رسیده است.

امار و ارقام لایپزیش آلمان

تیم لایپزیش در هفت دیدار خود در لیگ قهرمانان اروپا، چهار پیروزی و سه شکست  بدست اورده است و با توجه به شکست خانگی دیدار رفت، در آستانه حذف از لیگ قهرمانان قرار گرفته است.

تیم لایپزیش در خط حمله به رهبری اوپندا 13 گل به ثمر رسانده است, تیم لایپزیش در خط دفاع نیز 11 گل دریافت کرده است. تیم لایپزیش در فصل جاری لیگ قهرمانان اروپا، موفق به ثبت کلین شیت نشده است و در تمامی مسابقات دروازه این تیم باز شده است.

بازی پیشرو

لایپزیش در دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، میهمان تیم رئال مادرید در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو کشور اسپانیا است.هواداران لایپزیش امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار، شکست 1-0 دور رفت را جبران کنند و نماینده قدرتمند اسپانیا را از گردونه مسابقات خارج کنند!.

ترکیب احتمالی رئال مادرید 4-3-1-2

لونین_رودیگر_ناچو_مندی_کارواخال_کاماوینگا_کروس_والورده_رودریگو_بلینگهام و وینیسیوس جونیور

غایبین

کورتوا_میلیتائو_الابا

ترکیب احتمالی لایپزیش 4-2-3-1

گولاچی_لوکبا_اوربان_رائم_هنریچز_سیمونس_کمپل_اولمو_شالاگر_اوپندا و بنجامین سسکو

غایبین

سیمکان_کلوسترمن

دیدار های رودرو دو تیم

در تاریخ دو باشگاه، دو تیم تنها در 3 مسابقه به مصاف یکدیگر رفته اند. 2 پیروزی سهم رئال مادرید و یک پیروزی نیز سهم لایپزیش بوده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد رئال مادرید

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P