پیش بازی دیدار رئال مادرید‌ و ‌مایورکا

پیش بازی دیدار رئال مادرید‌ و ‌مایورکا

زمان برگزاری:13/10/1402

ساعت برگزاری: 21:45

ورزشگاه: سانتیاگو برنابئو

داور مسابقه: آلخاندرو رویز

هفته نوزدهم رقابت های لالیگا اسپانیا

رئال مادرید:

پاداش آنجلوتی، پرداخت شد!

پیش بازی دیدار رئال مادرید‌ و ‌مایورکا

بازی های اخیر رئال مادرید

عملکرد درخشان رئال مادرید با وجود مصدومیت های پر تعداد باعث شد سران رئال مادرید تصمیم به تمدید قرارداد کارلو انجلوتی بگیرند و پیرمرد ایتالیایی با پاسخ منفی به پیشنهاد تیم ملی برزیل، قراردادش را با رئال مادرید تمدید کرد تا رئال مادرید پاداش عملکرد این مربی را پرداخت کند. رئال مادرید شانس اول قهرمانی در لالیگا اسپانیا لقب دارد و آنها در لیگ قهرمانان نیز مدعی اصلی هستند. بازگشت وینیسوس،کارواخال و آردا گولر به لیست رئال مادرید یک خبر بسیار خوب برای آنجلوتی و هواداران رئال بود و آنها امیدوار هستند در این دیدار از پدیده ترک خود رونمایی کنند.

رئال مادرید در اخرین دیدار خود به مصاف آلاوز رفت و با نتیجه 1-0 به پیروزی رسیده است. تنها گل رئال مادرید در این دیدار توسط لوکاس واسکز در دقیقه 92 به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام رئال مادرید

رئال مادرید در 18 دیدار خود در لالیگا اسپانیا موفق به کسب 45 امتیاز شده است و در جایگاه اول جدول قرار گرفته است. 14 پیروزی, 3 تساوی و 1 شکست حاصل تلاش شاگردان کارلتو در این فصل فوتبال اسپانیا بوده است.

رئال مادرید در خط حمله 39 گل به ثمر رسانده است و پس از خیرونا، بهترین خط حمله لیگ‌را در اختیار دارد. جود بلینگهام با 13 گل در صدر جدول بهترین گلزنان لالیگا و رئال مادرید قرار دارد. در خط دفاع رئال مادرید 11 گل دریافت کرده است و بهترین خط دفاع اسپانیا را در اختیار دارد. تیم رئال مادرید در این فصل موفق به ثبت 9 کلین شیت در اسپانیا شده است و در صدر قرار دارد.

بازی پیشرو

رئال مادرید در این هفته میزبان تیم مایورکا در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران رئال امیدوار هستند سومین پیروزی متوالی خود در لالیگا را بدست اورند و صدر جدول را حفظ کنند.

مایورکا:

مکانیکا قصد سقوط ندارد

بازی های اخیر مایورکا

مایورکا فصل را با شکست های متوالی آغاز کرد و آنها در شش مسابقه ابتدایی خود 3 شکست تجربه کردند و به رتبه های انتهایی جدول سقوط کردند، مایورکا در 15 مسابقه ابتدایی خود تنها در یک دیدار به پیروزی رسیده بود اما در سه دیدار اخیر در دو مسابقه به پیروزی رسیده است و عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشته است. مایورکا در شش مسابقه اخیر خود در تمام رقابت ها هرگز شکست نخورده است، سه پیروزی و سه تساوی حاصل تلاش شاگردان اگیره بوده است و خود را از انتهای جدول جدا کرده اند.

مایورکا در اخرین دیدار خود به مصاف اوساسونا رفت و با نتیجه 3-2 به پیروزی رسیده است، گلهای مایورکا توسط ناستازیچ،رودریگز و راییو به ثمر رسیده است.

امار و ارقام مایورکا

مایورکا در 18 دیدار به مصاف رقبای خود رفته است و موفق به کسب 18 امتیاز شده است و در جایگاه 14 جدول قرار گرفته است. مایورکا با هدایت خاویر آگیره 3 پیروزی، 9 تساوی و 6 شکست را تجربه کرده است. مایورکا در خط حمله 17 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 22 گل دریافت کرده است. تیم مایورکا موفق به ثبت 6 کلین شیت در فصل جاری شده است.

بازی پیشرو

مایورکا در این هفته میهمان تیم مدعی، رئال مادرید در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو است. هواداران مایورکا امیدوار هستند با کسب پیروزی در این مسابقه، یک شگفتی بزرگ‌ رقم بزنند و چند پله در جدول صعود کنند.

ترکیب احتمالی رئال مادرید 4-3-1-2

لونین_رودیگر_شوامنی_گارسیا_کارواخال_مودریچ_کروس_والورده_بلینگهام_رودریگو و وینیسیوس جونیور

غایبین

کورتوا_میلیتائو_مندی_کاماوینگا_الابا_ناچو

ترکیب احتمالی مایورکا 5-4-1

رایکوویچ_ناستازیچ_راییو_کاپوته_لاتو_مافیو_رودریگز_داردر_کوستا_سانچز و سایل لارین

غایبین

ولجنت_موریقی

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم، سهم رئال مادرید 15 پیروزی و سهم مایورکا نیز 3‌ پیروزی بوده است, 2 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است. در پنج دیدار اخیر دو تیم رئال مادرید در چهار مسابقه به پیروزی رسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد رئال مادرید

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P