پیش بازی دیدار رئال مادرید و منچسترسیتی

پیش بازی دیدار رئال مادرید و منچسترسیتی

زمان برگزاری:21/1/1403

ساعت برگزاری: 22:30

ورزشگاه: سانتیاگو برنابئو

داور مسابقه: فرانسوا لوتکسیه

مرحله یک چهارم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا

رئال مادرید اسپانیا:

گذر پادشاه اروپا از مهم ترین مسابقه فصل؟

پیش بازی دیدار رئال مادرید و منچسترسیتی

بازی های اخیر رئال مادرید اسپانیا

عملکرد درخشان رئال مادرید در فصل جاری هواداران را امیدوار به کسب دو جام در ادامه فصل(لیگ قهرمانان و لالیگا) کرده است. رئال مادرید با هدایت کارلوآنچلوتی با ترکیبی از بازیکنان جوان و با تجربه تبدیل به یکی از بهترین و آماده ترین تیم های اروپا کرده است. کهکشانی ها در 35 دیدار اخیر خود(وقت های قانونی) هرگز شکست نخورده اند و با صدرنشینی در لالیگا به سراغ لیگ قهرمانان اروپا آمده اند. نتایج درخشان رئال در لالیگا خیال هواداران و بازیکنان این تیم را راحت کرده است تا با ارامش بیشتر پای به لیگ قهرمانان بگذارند.

رئال مادرید در اخرین دیدار خود به مصاف اتلتیک بیلبائو رفته است و با نتیجه 2-0 به پیروزی رسیده است. هردو گل رئال مادرید در این دیدار توسط رودریگو به ثمر رسیده است.

امار و ارقام رئال مادرید اسپانیا

تیم رئال مادرید در هشت دیدار خود در لیگ قهرمانان اروپا، هفت پیروزی و یک بدست اورده است و بدون شکست خود را به مرحله یک چهارم‌نهایی رسانده است.

تیم رئال مادرید در خط حمله به رهبری بلینگهام و وینیسیوس 18 گل به ثمر رسانده است و سومین خط حمله برتر اروپا را در اختیار دارد, تیم رئال مادرید در خط دفاع نیز 8 گل دریافت کرده است. تیم رئال مادرید موفق به ثبت 3 کلین شیت در لیگ قهرمانان شده است و در جایگاه سوم قرار دارد.

بازی پیشرو

رئال مادرید در مسابقه رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، میزبان تیم منچسترسیتی در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران رئال مادرید امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار رکورد شکست ناپذیری خود در اروپا را حفظ کنند و با یک نتیجه خوب خود را اماده مسابقه برگشت در انگلیس کنند.

منچسترسیتی:

دفاع از عنوان قهرمانی در مادرید؟

بازی های اخیر منچسترسیتی

نتایج درخشان سیتیزن ها در فصل جاری، شاگردان گواردیولا را تبدیل به مدعی شماره یک قهرمانی در لیگ قهرمانان کرده است. منچسترسیتی در لیگ برتر انگلیس نیز شرایط خوبی دارد و یکی از شانس های قهرمانی به حساب می آید. منچسترسیتی در 25 دیدار اخیر خود هرگز شکست نخورده است و با نظر اکثریت کارشناس های بزرگ فوتبال دنیا، منچسترسیتی برای دفاع از عنوان قهرمانی خود تنها باید رئال مادرید را از گردونه مسابقات خارج کند!. منچسترسیتی فصل گذشته نیز پس از پیروزی برابر رئال مادرید در نهایت برای اولین مرتبه قهرمان لیگ قهرمانان شده است.

منچسترسیتی در اخرین دیدار خود به مصاف کریستال پالاس رفت و با نتیجه 2-4 به پیروزی رسیده است. گلهای منچسترسیتی در این دیدار توسط لویس،هالند و دیبروینه(2) به ثمر رسیده است.

امار و ارقام منچسترسیتی انگلیس

تیم منچسترسیتی در هشت دیدار خود در لیگ قهرمانان اروپا، هشت پیروزی پیاپی بدست اورده است و با رکورد صد در صد پیروزی، به مرحله یک چهارم نهایی مسابقات راه پیدا کرده است.

تیم منچسترسیتی در خط حمله به رهبری فودن و هالند 24 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله برتر اروپا را در اختیار دارد, تیم منچسترسیتی در خط دفاع نیز 9 گل دریافت کرده است. تیم منچسترسیتی موفق به ثبت 1 کلین شیت در لیگ قهرمانان شده است و شرایط خوبی در جدول ندارد.!

بازی پیشرو

منچسترسیتی در مسابقه رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، میهمان تیم رئال مادرید در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو است. هواداران منچسترستی امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار رکورد صد در صد پیروزی خود در اروپا را حفظ کنند و با پیروزی، به استقبال مسابقه برگشت بروند.

ترکیب احتمالی رئال مادرید 4-3-1-2

لونین_رودیگر_شوامنی_مندی_کارواخال_کاماوینگا_کروس_والورده_بلینگهام_رودریگو و وینیسیوس جونیور

غایبین

آلابا_کورتوا

ترکیب احتمالی منچسترسیتی 4-2-3-1

ادرسون_آکانجی_دیاز_استونس_لویس_رودری_سیلوا_فودن_دیبروینه_دوکو و ارلینگ هالند

غایبین

گواردیول_واکر_آکه

دیدار های رو در رو

در 12 دیدار اخیر دو تیم سهم رئال مادرید 4 پیروزی و سهم منچسترسیتی نیز 5 پیروزی بوده است, 3 دیدار دو تیم با تساوی به پایان رسیده است. در 7 دیدار اخیر دو تیم منچسترسیتی تنها در یک دیدار مقابل رئال شکست خورده است!.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 2 گل مجموع

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P