پیش بازی دیدار رئال مادرید و ناپولی

پیش بازی دیدار رئال مادرید و ناپولی

زمان برگزاری:8/9/1402

ساعت برگزاری: 23:30

ورزشگاه: سانتیاگو برنابئو

داور مسابقه: لتکسیر

هفته پنجم رقابت های لیگ قهرمانان اروپا گروه C

رئال مادرید اسپانیا:

صعود کهکشانی ها با نسل جدید

پیش بازی دیدار رئال مادرید و ناپولی

بازی های اخیر رئال مادرید اسپانیا

نسل جدید رئال مادرید به رهبری جود بلینگهام نیز موفق شدند رکورد تاریخی رئال مادرید(بیشترین صعود از مرحله گروهی) را ادامه دهند و خود را به مرحله حذفی برسانند. پر افتخار ترین باشگاه اروپایی حاظردر لیگ قهرمانان، با درخشش بازیکنان جوان خود هواداران را امیدوار به تکرار قهرمانی کرده است و امید اول کهکشانی ها در راه رسیدن به قهرمانی جو‌د بلینگهام است.

رئال مادرید در اخرین دیدار خود به مصاف کادیز رفت و با نتیجه 3-0 در این دیدار به پیروزی رسید. گلهای رئال در این دیدار توسط بلینگهام و رودریگو(2) به ثمر رسیده است.

امار و ارقام رئال مادرید اسپانیا

رئال مادرید در 4 دیدار خود در لیگ قهرمانان اروپا، 4 پیروزی پیاپی به دست اورده است و با کسب 12 امتیاز کامل صدرنشین گروه خود است و صعود خود را قطعی کرده است. رئال مادرید در هفته های اخیر نتایج خوبی به دست اورده است و از تنها شکست فصل آنها بیش از 3 ماه میگذرد.

تیم رئال مادرید در خط حمله 9 گل در لیگ قهرمانان به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله گروه را در اختیار دارد. رئال در خط دفاعی 3 گل دریافت کرده است و در 2 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

رئال مادرید در هفته پنجم لیگ قهرمانان میزبان تیم ناپولی ایتالیا در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو شهر مادرید است. هواداران رئال امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار رکورد صد درصد پیروی خود را حفظ کنند.

ناپولی ایتالیا:

عملیات صعود بدون گارسیا

بازی های اخیر ناپولی ایتالیا

پس از شکست برابر امپولی در هفته دوازدهم سری ا ایتالیا، رودی گارسیا سرمربی فرانسوی ناپولی از سمت خود اخراج و جای خود را به والتر ماتراری سرمربی 62 ساله اسبق کالیاری داد، ناپولی فصل گذشته موفق به کسب مقام قهرمانی شد و در لیگ قهرمانان آنها عملکرد خوبی داشتند و تنها مقابل میلان در یک جهارم نهایی مغلوب شدند. ناپولی در این فصل شرایط خوبی ندارد و هواداران امیدوار هستند با سرمربی جدید به شرایط خوب فصل گذشته بازگردند.

شانس نمایندگان ایران در آسیا

ناپولی در اخرین دیدار خود به مصاف اتالانتا رفت و با نتیجه 2-1 در این دیدار به پیروزی رسید، گلهای ناپولی در این دیدار توسط کوارتسخلیا و الماس به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام ناپولی ایتالیا

ناپولی در چهار دیدار فصل خود در لیگ قهرمانان اروپا دو پیروزی،یک شکست و یک تساوی به دست اورده است و با کسب 7 امتیاز، پس از رئال مادرید در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است. ناپولی در خط حمله خود 6 گل به ثمر رسانده است, در خط ناپولی 5 گل دریافت کرده است. الکس مرت سنگربان ملی پوش تیم ناپولی موفق به ثبت یک کلین شیت در اروپا شده است.

بازی پیشرو

ناپولی در پنجمین دیدار خود میهمان تیم رئال مادرید در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو در کشور اسپانیا است. هواداران ناپولی امیدوار هستند سومین پیروزی خود را در هفته پنجم لیگ قهرمانان جشن بگیرند و به مرحله بعد صعود کنند.

ترکیب احتمالی رئال مادرید 4-3-1-2

لونین_رودیگر_آلابا_مندی_کارواخال_سبایوس_کروس_والورده_بلینگهام_رودریگو و خوسلو

غایبین

شوامنی_کورتوا_میلیتائو_سبایوس_مندی_گولر_کپا_کاماوینگا_وینیسیوس_مودریچ(احتمالی)

ترکیب احتمالی ناپولی 4-3-3

مرت_ناتان_رحمانی_دی‌لورنزو_خسوس_آنگویسا_لوبوتکا_زیلینسکی_پولیتانو_کوارتسخلیا و ویکتور اوسیمین

غایبین

روی_لیندستروم‌_اولویرا(احتمالی)

دیدار های رو در رو

در 3 دیداری که دو تیم به مصاف یکدیگر رفته اند سه پیروزی سهم رئال مادرید بوده است و ناپولی موفق به کسب امتیاز مقابل رئال نشده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد و مساوی رئال مادرید

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P