پیش بازی دیدار‌ رئال مادرید و والنسیا

پیش بازی دیدار‌ رئال مادرید و والنسیا

زمان برگزاری:20/8/1402

ساعت برگزاری: 23:30

ورزشگاه: سانتیاگو برنابئو

داور مسابقه: سانچز مارتینز

هفته سیزدهم رقابت های لالیگا اسپانیا

رئال مادرید:

به وقت انتقام

پیش بازی دیدار‌ رئال مادرید و والنسیا

بازی های اخیر رئال مادرید

عملکرد کهکشانی در لیگ لالیگا اسپانیا فصل پر نوسانی را سپری میکند، رئال مادرید در سه هفته گذشته یک پیروزی و دو تساوی بدست اورده اند و صدر جدول را از دست داده اند. رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا اما یک عملکرد درخشان از خود به جای گذاشته است تا در کنار منچسترسیتی و بایرن مونیخ شانس های اول قهرمانی لقب بگیرند. رئال مادرید هر چهار دیدار خود در مرحله گروهی را با پیروزی پشت سر گذاشته است و مثل همیشه خود را به مرحله حذفی رسانده است(رئال هرگز در مرحله گروهی حذف نشده است.

رئال مادرید در اخرین دیدار خود به مصاف براگا پرتغال در لیگ قهرمانان اروپا رفت و با نتیجه 3-0 به پیروزی رسیده است. گلهای رئال در این دیدار توسط براهیم دیاز،رودریگو و وینیسیوس جونیور به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام رئال مادرید

رئال مادرید در 12 دیدار خود در لالیگا اسپانیا موفق به کسب 29 امتیاز شده است و در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است. 9 پیروزی, دو تساوی و یک شکست حاصل تلاش شاگردان کارلتو در این فصل فوتبال اسپانیا بوده است.

رئال مادرید در خط حمله 23 گل به ثمر رسانده است و جود بلینگهام با ده گل در صدر جدول بهترین گلزنان لالیگا و رئال مادرید قرار دارد. در خط دفاع رئال مادرید 8 گل دریافت کرده است و بهترین خط دفاع اسپانیا را در اختیار دارد. کپا سنگربان تیم رئال مادرید در این فصل موفق به ثبت پنج کلین شیت در اسپانیا شده است.

بازی پیشرو

رئال مادرید در این هفته میزبان تیم والنسیا در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو شهر مادرید است. هواداران رئال امیدوار هستند دهمین پیروزی خود در لالیگا را بدست اورند و انتقام شکست فصل پیش را از خفاش های نژاد پرست بگیرند!.

والنسیا:

پرواز خفاش ها در مادرید؟

بازی های اخیر والنسیا

فصل گذشته هواداران والنسیا یکی از بدترین فصول خود در تاریخ لالیگا را تجربه کردند، والنسیا فصل گذشته را در رتبه شانزدهم به پایان رساند و تنها 2 امتیاز تا منطقه سقوط فاصله داشت.! روبن بورخا سرمربی 48 ساله اسپانیایی موفق شد خفاش هارا در روز های پایانی در لالیگا حفظ کند و این فصل نیز قرار داد این سرمربی تمدید شد و در فصل جاری عملکرد خوبی داشته است و خود را به میانه های جدول رسانده است، والنسیا در پنج دیدار اخیر خود شکست نخورده است و روزهای خوبی را سپری میکند.

تیم والنسیا در اخرین دیدار خود به مصاف گرانادا رفت و با نتیجه 1-0 به پیروزی رسید، تنها گل خفاش های مستایا توسط پپلو از روی نقطه پنالتی به ثمر رسیده است.

امار و ارقام والنسیا

والنسیا در فصل جاری 18 امتیاز به دست اورده است و در جایگاه 8 جدول قرار گرفته است اما فاصله این تیم با رتبه های کسب سهمیه اروپایی تنها 2 امتیاز است.

والنسیا در خط حمله 15 گل به ثمر رسانده است و بهترین گلزن این تیم هوگو دورو با 5 گل است، والنسیا در خط دفاعی 13 گل دریافت کرده است. گئورگی مامارداشویلی سنگربان ملی پوش و گرجستانی تیم والنسیا در چهار مسابقه در این فصل موفق به بسته نگه داشتن دروازه خود شده است.

بازی پیشرو

والنسیا در این هفته میهمان رئال مادرید در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو است، هواداران والنسیا امیدوار هستند با اوج گیری دوباره تیمشان در لالیگا، رئال مادرید را در خانه متوقف کنند و شگفتی ساز این هفته لالیگا لقب بگیرند.

ترکیب احتمالی رئال مادرید 4-3-1-2

لونین_رودیگر_آلابا_گارسیا_کارواخال_کاماوینگا_کروس_والورده_بلینگهام_رودریگو و وینیسیوس جونیور

غایبین

شوامنی_کورتوا_میلیتائو_سبایوس_مندی_گولر_کپا

ترکیب احتمالی والنسیا 4-3-3

مامارداشویلی_کوریا_پولیستا_موسقورا_گایا_پپلا_گوئررا_پرز_سلیم‌آمالله_لوپز و هوگو دورو

غایبین

ماری_آلمیدا_دیاخابی

دیدار های رو در رو

در 20 بای اخیر دو تیم سهم رئال 11 پیروزی بوده است و سهم والنسیا 5 پیروزی، 4 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است. رئال در 6 دیدار اخیر خود مقابل والنسیا, پنج پیروزی بدست اورده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد رئال مادرید

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P