پیش بازی دیدار رئال مادرید‌ و ویارئال

پیش بازی دیدار رئال مادرید‌ و ویارئال

زمان برگزاری:26/9/1402

ساعت برگزاری: 23:30

ورزشگاه: سانتیاگو برنابئو

داور مسابقه: فیگوئرا واسکوئز

هفته هفدهم رقابت های لالیگا اسپانیا

رئال مادرید:

بی رحم در لالیگا و اروپا

پیش بازی دیدار رئال مادرید‌ و ویارئال

بازی های اخیر رئال مادرید

از اخرین شکست کهکشانی ها( در تمام مسابقات)بیش از 15 هفته میگذرد و شاگردان انجلوتی مدعی اصلی قهرمانی در لالیگا اسپانیا و لیگ قهرمانان اروپا هستند. رئال مادرید مرحله گروهی لیگ قهرمانان را با شش پیروزی متوالی به اتمام رساند و با رکورد صد در صد پیروزی خود را به مرحله حذفی رسانده است. رئال مادرید در این فصل در کنار اتلتیکو و بارسلونا یک رقیب جدید به نام خیرونا در صدر جدول دارد.

رئال مادرید در اخرین دیدار خود به مصاف یونیون برلین در لیگ قهرمانان اروپا رفت و با نتیجه 3-2 در این دیدار به پیروزی رسید. گلهای رئال مادرید در این دیدار توسط سبایوس و خوسلو(2) به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام رئال مادرید

رئال مادرید در 16 دیدار خود در لالیگا اسپانیا موفق به کسب 39 امتیاز شده است و در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است. 12 پیروزی, 3 تساوی و 1 شکست حاصل تلاش شاگردان کارلتو در این فصل فوتبال اسپانیا بوده است.

رئال مادرید در خط حمله 34 گل به ثمر رسانده است و پس از خیرونا، بهترین خط حمله لیگ‌را در اختیار دارد. جود بلینگهام با 11 گل در صدر جدول بهترین گلزنان لالیگا و رئال مادرید قرار دارد. در خط دفاع رئال مادرید 10 گل دریافت کرده است و بهترین خط دفاع اسپانیا را در اختیار دارد. تیم رئال مادرید در این فصل موفق به ثبت هفت کلین شیت در اسپانیا شده است.

بازی پیشرو

رئال مادرید در این هفته میزبان تیم ویارئال در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران رئال امیدوار هستند سیزدهمین پیروزی خود در لالیگا را بدست اورند و موقتا به صدر جدول صعود کنند.

ویارئال:

روز های خوب زیردریایی ها با مارسلینو

بازی های اخیر ویارئال

نتایج ضعیف ویارئال با هدایت کیکه ستین و پاچتا، نگاه مدیران ویارئال را به سمت مارسلینو سرمربی اسبق این تیم خیره کرد و در نهایت این سرمربی اسپانیایی و 58 ساله پس از غیبت از لالیگا، مجدد به کشور خود بازگشت و نتایج خوبی بدست اورده است. عملکرد ضعیف ویارئال در فصل جاری، زرد هارا از مناطق کسب سهمیه اروپایی دور کرده است و آنها تا منطقه سقوط تنها 3 امتیاز فاصله دارند!.

ویارئال در اخرین دیدار خود به مصاف رن فرانسه در لیگ اروپا رفت و با نتیجه 3-2 به پیروزی رسیده است، گلهای ویارئال در این دیدار توسط مورنو،اخوماچ و پارخو به ثمر رسیده است. ویارئال با این پیروزی به عنوان صدرنشین راهی مرحله حذفی شد.

آمار و ارقام ویارئال

ویارئال در 16 دیدار این فصل خود 4 پیروزی, 4 تساوی و 8 شکست بدست اورده است و با 16 امتیاز در جایگاه چهاردهم جدول قرار گرفته است.

ویارئال در خط حمله خود 22 به ثمر رسانده است, در خط دفاع ویارئال 29 گل دریافت کرده است و در دو مسابقه موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

ویارئال در هفته هفدهم رقابت های لالیگا میهمان تیم رئال مادرید در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو است. هواداران ویارئال امیدوار هستند با کسب امتیاز در این دیدار،به روند خوب خود با سرمربی جدید ادامه دهند و چند پله در جدول صعود کنند.

ترکیب احتمالی رئال مادرید 4-3-1-2

کپا_رودیگر_آلابا_مندی_واسکز_سبایوس_کروس_والورده_بلینگهام_رودریگو و براهیم دیاز

غایبین

کورتوا_میلیتائو_مندی_گولر_کاماوینگا_وینیسیوس_کارواخال

ترکیب احتمالی ویارئال 4-3-3

جورگنسن_کنکا_آلبیول_پدرازا_فویت_آخوماچ_پارخو_بائنا_کاپوئه_مورالس و جرارد مورنو

غایبین

پینو_کوکولین_سوارز_ماندی

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم، سهم رئال مادرید 8 پیروزی و سهم ویارئال نیز 4‌ پیروزی بوده است, 8 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است. ویارئال در دو فصل اخیر مقابل رئال مادرید شکست نخورده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد رئال مادرید

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P