پیش بازی دیدار رئال مادرید و ویارئال

پیش بازی دیدار رئال مادرید و ویارئال

پیش بازی دیدار رئال مادرید و ویارئال

___ ____ ____ ___ ___

 

رئال مادرید:

Real_Madrid
Real_Madrid

انتقام به سبک کهکشانی ها!.

 

 

بازی های اخیر رئال مادرید

رئال مادرید اگرچه در لالیگا شانس بالایی برای قهرمانی ندارد اما شاگردان انجلوتی همچنان به تلاش خود ادامه میدهند تا فاصله خود را با بارسلونا کاهش دهند، رئال در شش دیدار اخیر خود تنها در یک دیدار شکست خورده است و شاگردان انجلوتی پس از فیفا دی دو پیروزی پرگل و بزرگ‌ به دست اورده اند تا هواداران خود را به ادامه مسابقات امیدوارتر کنند.

رئال در اخرین دیدار خود به مصاف بارسلونا رفت و موفق شد با نتیجه 4-0 این تیم را شکست دهد و راهی فینال جام حذفی اسپانیا شود، گلهای رئال توسط وینیسیوس و کریم بنزما(3) به ثمر رسیده است، بنزما در دو دیدار اخیر رئال موفق به دو هتریک‌ شده است.

امار و ارقام رئال مادرید

رئال مادرید در 27 بازی خود در این فصل، 18 پیروزی 5 تساوی و 4 شکست به دست آورده است و با 59 امتیاز در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است.

رئال مادرید در خط حمله خود 57 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله برتر فوتبال اسپانیا را در اختیار دارد، در خط دفاع رئال 21 گل دریافت کرده است، رئال مادرید در 10 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

رئال مادرید در این هفته به مصاف ویارئال در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو خواهد رفت، هواداران رئال مادرید امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار خانگی فاصله خود را با بارسلونا در صدر جدول کاهش دهند.

 

ویارئال:

زیر دریایی ها در جستجوی سهمیه!

 

بازی های اخیر ویارئال

ویارئال با کیکه ستین نتایج خوبی به دست اورده است اما چهار شکست متوالی آن هارا از سهمیه لیگ قهرمانان دور کرده است، ویارئال پس از چهار شکست متوالی موفق شد به روند خوب خود بازگردد و در پنج دیدار اخیر لالیگایی خود چهار پیروزی به دست اورده است تا امید های خود را برای کسب سهمیه اروپایی زنده نگه دارد.

ویارئال در اخرین دیدار خود به مصاف سوسیداد رفت و یک پیروزی مهم با نتیجه 2-0 به دست اورده است، گلهای ویارئال توسط پارخو و جکسون به ثمر رسیده است.

امار و ارقام ویارئال

ویارئال در 27 بازی خود موفق به کسب 44 امتیاز شده اند و در رتبه 6 جدول قرار گرفته اند. 13 پیروزی، 5 تساوی و 9 شکست حاصل کار امری و سایت روی نیمکت زیردریایی ها بوده است.

در خط حمله این تیم موفق به زدن 34 گل شده است و در خط 24 گل دریافت کرده اند.ویارئال در 11 مسابقه دروازه خود را بسته نگه داشته است و در رتبه سوم قرار دارد.

بازی پیشرو

ویارئال در این هفته میهمان رئال در شهر مادرید است باید دید آیا کیکه ستین و شاگردانش میتوانند رئال اماده انجلوتی را متوقف کنند یا خیر!.

 

 

 

ترکیب احتمالی رئال مادرید 4-3-3

کورتوآ_آلابا_میلیتائو_کاماوینگا_کارواخال_آسنسیو_سبایوس_والورده_شوامنی_وینیسیوس و کریم بنزما

غایبین

مندی

 

 

ترکیب احتمالی ویارئال 4-3-3

رینا_تورس_آلبیول_پدرازا_فویت_ترانس_پارخو_بائنا_پینو_جکسون و موئیس مورالس

غایبین

جرارد مورنو_فمنیا

 

 

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار گذشته دو تیم سهم رئال مادرید 8 و سهم‌ ویارئال نیز 3 پیروزی بوده است و 9 دیدار با تساوی به اتمام رسیده است.

 

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد رئال مادرید

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار رئال مادرید و ویارئال
P