پیش بازی دیدار رئال مادرید و ژیرونا

پیش بازی دیدار رئال مادرید و ژیرونا

پیش بازی دیدار رئال مادرید و ژیرونا

__ __ __ __ __ __

رئال مادرید:

Real_Madrid
Real_Madrid

اولین باخت آنجلوتی در فصل جدید از راه رسید.

 

بازی های اخیر رئال مادرید

رئال مادرید در فصل جدید در رقابت های لالیگا اسپانیا و لیگ قهرمانان اروپا هرگز شکست نخورده بود اما در این هفته اولین شکست خود را در اروپا تجربه کرد تا این رکورد در اروپا برای کهکشانی ها به پایان برسد.

رئال مادرید در اخرین دیدار خود به مصاف لایپزیک رفت، کهکشانی ها که از قبل صعود خود را قطعی کرده بودند در این بازی با چند غایب به میدان رفتند و در ادامه با حساب 3-2 در کشور آلمان مغلوب لایپزیش شدند.

امار و ارقام رئال مادرید

رئال در فصل جاری شکستی در اسپانیا نخورده است، 10 پیروزی و 1 تساوی برای آنجلوتی و شاگردانش به ثبت رسیده است و هم اکنون با 31 امتیاز صدرنشین لیگ است.

رئال در خط حمله امار فوق العاده 28 گل زده در 11 بازی از خود به جای گذشته است و در خط دفاعی این تیم 9 گل دریافت کرده است و تنها در 2 بازی دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

رئال مادرید در این هفته به مصاف میزبان خیرونای انپهای جدولی است و شاگردان کارلو آنجلوتی هدفی جز پیروزی در این دیدار نخواهند داشت.

 

ژیرونا

تیم تازه صعود کرده در آستانه سقوط.

 

بازی های اخیر ژیرونا

تیم فوتبال ژیرونا اسپانیا پس از دوری سه سال از سطح اول فوتبال اسپانیا در فصل گذشته موفق شد با کسب قهرمانی در پلی آف صعود، راهی لالیگا شود اما نتایج این تیم در فصل جاری به گونه ای رقم خورده است که شاید در آخر فصل دوباره شاهد سقوط این تیم باشیم.

ژیرونا در اخرین بازی خود به مصاف اوساسونا رفت و با تساوی 1-1 در این دیدار خانگی متوقف شد، ژیرونا در شش بازی اخیر خود طعم پیروزی را نچشیده است.

امار و ارقام

ژیرونا در فصل جاری موفق به کسب 9 امتیاز از 11 بازی شده است و هم اکنون در رتبه 18 و قرمز رنگ جدول قرار گرفته است.

ژیرونا در خط حمله 15 گل به ثمر رسانده است و در 8 بازی اخیر خود موفق به گلزنی شده است، ژیرونا در خط دفاع امار خوبی نداشته است و 19 گل دریافت کرده است و در فصل جاری هرگز موفق به ثبت کلین شیت نشده اند و در تمامی دیدار های خود گل دریافت کرده اند.

بازی پیشرو

ژیرونا در این هفته میهمان صدرنشین لالیگا است و یکی از سخترین شب های خود را در سانتیاگو برنابئو سپری خواهند کرد، ژیرونا درصورت شکست احتمالی یک رتبه در جدول میتواند سقوط کند.

 

ترکیب احتمالی رئال مادرید 4-3-3

کورتوآ_آلابا_رودیگر_کارواخال_مندی_کروس_مودریچ_شوامنی_وینسیوس_رودریگو و کریم بنزما

غایبین

والورده_دیاز_سبایوس_مودریچ(احتمالی)

 

ترکیب احتمالی ژیرونا 4-3-3

گازانیگا_لوپز_بوئنو_گوتیرس_مارتینز_هررا_رومئو_گارسیا_ریکولمه_کاستلانوس و استوانی

غایبین

ابراهیما کوبه_بورخا گارسیا

 

دیدار های رو در رو

در شش دیدار گدشته دو تیم سهم رئال مادرید 4 و سهم ژیرونا 2 پیروزی بوده است،در اخرین تقابل دو تیم ژیرونا در فصل سقوط خود موفق شد رئال مادرید را با نتیجه 2-1 درسانتیاگو برنابئو شکست دهد.

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد رئال مادرید

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار رئال مادرید و ژیرونا
P